Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

bulljoker

no z těch seriálů co poslední měsíc odstartovali,nej­horší start série.. sračka

8.10.2015 | 14:29:28
Scenárista s veľkým S

Thea, Felicity, Laurel? Je veľa ľudí ktorí sa v predmetnom hrobe môžu nachádzať, ale dať tam Felicity by bolo podľa man predvídateľne! To že sa jej pokúšal dať prsteň, ale sa mu to nepodarilo, môže mať nejakú symboliku s prípadnou smrťou Felicity! Ja osobne by som bol rad za Laurel alebo Felicity,ale dúfam, že to neurobia len preto aby uvolnili cestu pre nejaký ďalší vzťah s Oliverom!

8.10.2015 | 14:31:54
dovahkiin

to tam na konci Oliver říká že Zoom je jeho zodpovědnost nebo tim myslí svýho nemesis v týhle řadě? Mi to znělo jako že myslí Zooma, ale to mi přijde nepravděpodobný, že by to až tak propojili Flashe a Arrowa

#2224 anetkanit
8.10.2015 | 14:55:45
anetkanit

#2223 dovahkiin: to bylo spíš konstatování, proč Barry nestihl pohřeb. Čili za půl roku mu Zoom nějak zavaří..

8.10.2015 | 15:01:39
HellTsuku

#2220 wirthy: to bude jen dobře

8.10.2015 | 15:17:47
Zouby52

No mě napadlo, že by v tom hrobě mohl být Lance. Je člen HIVE kterej by se vzepřel tak ho zabijou. Zároveň by pomáhal kvůli tomu Oliverovi a proto by ho to tolik sralo

8.10.2015 | 15:43:37
téčko171

Haha, jasně. Tenhle seriál ani zdaleka nemá koule na to, aby odkrouhnul sektáři zbožňované Olicity, takže Felicity v tom hrobě určitě nebude, spíš tak Laurel, aby už nebylo pochyb.

webmaster
8.10.2015 | 16:00:53
Rubi

Myslím že to bude pohřeb Felicity … mám na to svojí teorii proč by tomu tak mohlo být.

8.10.2015 | 16:41:07
Ibrakadabr

Na konci je podle mě jednoznačně hrob Felicity. Proč? Z hlediska lidskosti si říkám že kdyby umřel kdokoliv jinej (Diggle , Laurel a nebo Thea) tak bych přece na Oliverovym mistě chtěl vedle sebe nejbližšího člověka (Felicity) aby mě podpořil(a) :-/ . A druhá vize mě vede ke komixove předloze :-D . Smrt Felicity = pravá love story mezi Green Arrow a Black Canary tak jak to má byt :-D.
A nebo taková verze na přemýšlení. Tvůrci slibovali že Flash jednou ovlivní Arrow… takže možná někdo umře ale Flash bude cestovat časem a konec dobrý všechno dobré :-)

8.10.2015 | 16:51:26
Bane

Též musím říci, že Arrow byl můj nejoblíbenější seriál – a to přesně do poloviny třetí série, kde to asi mělo skončit. Ra's al Ghul zabil Olivera (jinak to ani dopadnout nikdy nemohlo) s konec. Felicity se vrátila ke svému nudnému životu v prodejně počítačů; Laurel zabil nějaký pobuda, když si hrála na Black Canary; Diggle zůstal s děckem; Thea prožívala osobní story se svým otcem… tím Arrow skončil.

Ale to ne. Místo toho jsme se dočkali druhé poloviny 3. série plné stupidity a nelogičnosti. Modlil jsem se snad ke všem bohům, aby to prostě vyšumělo a 4. série se vrátila do starých dobrých kolejí. Místo toho nám tvůrci naservírovali předpotopní akci (skvadra po zuby ozbrojených vojáků si ani nevystřelí, když na ně vystartuje Black Canary s obuškem), Diggle místo toho, aby odkráčel dělat něco užitečného a méně nebezpečného (z čeho má asi výplatu?) kvůli své rodině (což chtěl udělat už začátkem 3. série) si teď hraje na Magneta s pistolí. Thea je trapná až do morku kostí a je mi úplně jedno, co s ní Lazarus dělá; Felicity není tou hláškující Felicity, ale pořád trapnou rádoby vtipnou ani nechci říci co a Oliver – ten už došel tak daleko, že je mu jedno, že se v TV NOVA ukáže celému světu jako Green Arrow, i když byl už kdysi s Arrowem spojován, takže spoustě lidí při bližším průzkumu docvakne, kdo se za tou škraboškou skrývá. Za co pane božeeeeeeeeeee?

8.10.2015 | 16:52:09
cocumis

Tampóny připravit, oprášit titulní strany Bravo časopisů a jede se, začla nová série telenovely Arrow…

8.10.2015 | 16:58:06
téčko171

Když to jinak vemu kolem a kolem, je z toho vcelku elegantní průměr, hlavně Neal to táhnul nahoru. Mohlo to být i mnohem horší, třeba mohl Oliver od své vlezlé sousedky místo vaření pochytit štrikování. Aspoň by si ten oblek mohl vyrobit sám.

webmaster
8.10.2015 | 16:59:38
lopee

Seriál Arrow se vydal cestou recyklace. Jinak si nedovedu vysvětlit, proč John má helmu Magneta z X-menů. Jak by řekl Sheldon z Teorie velkého třesku, budeme rádi, že tvůrci seriál sami ukončí.

8.10.2015 | 17:55:23
Exie_

Pomalý start jsem očekával a rozhodně udělali dobře. Proč by měl být 1 díl 4 série plný akce? Seriál má 23 epizod a každým dílem se to bude stupňovat, takže tady bych problem neviděl. Otázka je, zda byl dobrý tah od tvůrců přidat tu poslední scénu do prvního dílu, protože teď se o tom budou rozvíjet články, diskuze, kdo by to mohl být a z mého hlediska tu pasáž měli nechat na díl, kde se to mělo stát. Znamenal by to zvrat a určitě šok pro fanoušky, ale když tu scénu zveřejnili tak se nedá nic dělat..

8.10.2015 | 18:43:25
Bizzy

Bude to někdo koho moc ještě neznáme, ale představí nám ho v průběhu dalších dílů. Takhle nás chtěli trošku vylekat, i když se nabízí otázka, že to klidně Felicity mohla být. Navíc to může mít potom i souvislost s Legends of tomorrow? Co např. ta holka co znovu potkal Oliver ve Flashi? Nemá s ní náhodou dítě, ale on o tom neví?

#2240 MaRRaSRoFl
8.10.2015 | 19:25:25
migthedragon

No tak nová série vypadá nadějně. Zvlášť mě zaujalo, že Lance podle všeho bude mít v celkovém příběhu trochu větší roli, než jen jako policajt co se vůbec nechytá na údálosti, které se dějí kolem něj.

Trochu mě zklamal ten souboj ve vlaku. Vypadá to na další sérii, kde na začátku se na hlavního záporáka nebude chytat a na konci ho zase dá.

Docela mě taky překvapila Thea, která v boji trochu působila jako superhrdinové z animáčů, kteří si během boje z okolností moc nedělají i když je celkem jisté, že tuhle její část vezmou trochu temnějším stylem.

8.10.2015 | 20:14:06
jedy357

Tak konec to naštěstí zvednul! Jen doufám, že v tom nebude chyták a v hrobě bude určitě Felicity! :D Myslel jsem si, že si na Olicity zvyknu, ale fakt to nešlo. Každá jejich scéna byla utrpení, tak snad to brzo skončí.

#2239 migthedragon
8.10.2015 | 20:28:00
Venous4

No myslim ze umre Thea nebo Felicity, kvuli te pipine Laurel by olimu neukapla slza :p

8.10.2015 | 20:30:35
migthedragon

#2237 jedy357: To mě víc, než kdo je v zemi zajímá koho to chce zabít. Jsem už narazil na teorie, že je to Lance, protože když vezmete v úvahu ty jeho keci o temnotě, kterou tam nepřivedl on, tak by to dávalo smysl pokud by Lance svým chováním na konci dílu zapříčinil smrt člena týmu.

8.10.2015 | 20:35:36
MaRRaSRoFl

#2235 Bizzy: je to tak, ale pochybuju, ze to bude ona, s ni maj v planu neco vetsiho bych rekl

8.10.2015 | 21:04:07


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama