Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Billy the Kid

asi takhle,posledni dil slaby, na začatku trochu ok,, sralo mě to že oliver skoro na konci všem děkoval a že to jsou hrdninove kurwa fakt jak s blbe telenovely, no rychle zapomenout na třeti serii a doufam že ta čtvrta za něco bude stat bo inak to jde do kopru. Na flashe se tato serie nehrabe ani pokotniky, arrowa jako celek třeti serie bych tak hodnotil na 40%…no uvidime na čtvrtou serii

16.5.2015 | 8:59:23
Billy the Kid

#2119 Scenárista s veľkým S: vyjimečně s tebou souhlasim

16.5.2015 | 8:59:47
kiso1561

#2117 téčko171: ja som sa zasmial :D :D Žiaľ kvôli takým ľudom ako on je tento seriál v sračkách.

16.5.2015 | 9:25:03
téčko171

#2118 pindajara: „Jasně podle tebe by měl bejt Oliver sám, temnej a v každým díle zabít alespoň 10 lidí.“ Doteď jsem si jenom dělal prdel, ale ty fakt neumíš číst.

„Jedna věc je, že díly, kde se vyskytuje Olicity mají největší sledovanost.“ Ano, to je pravda. Nejsledovanější televize je TV Nova a nejsledovanější video na youtube je Gangnam Style. Gratuluji. Otázku, zda je to tak dobře, nechávám raději nezodpovězenou.

„Když mě chceš pomlouvat, tak to napiš alespoň pořádně.“ Nepomlouvám tě, střídavě se ti směju a chytám se za hlavu, to je rozdíl. Moje jméno píšou lidi špatně v 95% případů a nikoliv naschvál, zvykej si.

Na to zda jsi gay jsem se tě neptal a ani nechystal, já vím, že jím nejsi, navzdory nehezkým fámám jsou to totiž úplně normální lidi. ;-)

#2130 Chiarlotte
webmaster
16.5.2015 | 10:57:44
komja

#2120 Baltik: Hele a opravdu by jsi to udělal? :) Já bych to jenom rád věděl víš? Ne, že bych hned začal psát o tamtom co nechceš, ale jenom chci vědět, že to opravdu uděláš až si z tebe začnu dělat srandu ;)

#2126 Baltik
16.5.2015 | 13:01:46
Baltik

#2125 komja: Jéjé…:D Tak, že se mě na toto MEME někdo zeptá, to jsem fakt nečekal :D Třeba brát s nadhledem.

#2127 Rubi
16.5.2015 | 13:14:32
Rubi

#2126 Baltik: co najednou takovej obrat? Ještě nedávno jsi se tu prezentoval jakobolicity fanda a ted jdeš s anti davem? Sakra lidi. Když už něčemu fandíte tak si za tím aspoň stujte a nemente názory podle nalady. Nebo nedej bože podle toho co tomu proboha řeknou lidi. O těch kdo ostatní pomlouvaj si myslím svoje a není to nic hezkyho. Ale jen tak dal. Hezky se tu prezentujete

#2128 komja #2133 Baltik
16.5.2015 | 14:56:19
komja

#2127 Rubi: Hele, když si to tak vezmeš tak to bylo dobrý, když se dělo tohle a tamto, ale ten konec byl tak přeslazenej, že jsem se bál, že dostanu CUKROVKU!!

16.5.2015 | 15:39:45
Rubi

Když už tady všichni tak zmiňujete toho Daredevila … tak jsem se do něj dala taky. Jako jediné plus co vidím na tomto seriálu je jeho naprosto dokonalá znělka, jinak je pro mě těžkým zklamáním. Neskutečně nesympatičtí herci, hrdinové, jak se objevila na scéně Karen měla jsem 100 chutí díl vypnout. To, že představitel Matta je skvělý to bohužel nezachrání. Padouši nijak extra nezaujali a ano ani ten hlavní nejúžasnější kdy jsem po tom co tomu Rusovi rozmlátil dveřmi od auta celou palici přestala dávat šanci. Efekty a bojové scény jednoznačně palec nahoru, ostatní nuda. Arrow a Flash 100% lepší.

16.5.2015 | 16:23:29
Chiarlotte

#2124 téčko171: Bože, tak se na to nekoukej. Myslím, že televize mají seriálový portfolio dost velký na to, aby sis vybral něco dostatečně temnýho, bez romantických linek, kde se vraždí, každý díl/série končí velkým cliffhangerem, umírá jedna postava za druhou a hlavní hrdina je robot bez citů. Za mě byla celá série top, sice Felicity brečela, ale kdo by nebrečel v její situaci? A navíc, Oliver si zaslouží být šťastný :)

#2132 pavuk #2134 téčko171 #2162 skream2
16.5.2015 | 16:41:02
pavuk

Tak takovéhle finále mě spíš odrazuje k dalšímu sledování. Oliver si všecko do puntíku naplánuje, zradí všecky kámoše aspoň 2× a celou tu práci jen tak vyhodí z luftu (doslova) za pár sekund :D Flash nevyřeší absolutně nic, mihne se tam, zachrání situaci a zdejchne se. No a samosebou Felicity nemůže jinak, všecko zlatému Olimu odpustí a hurá na výlet. Mimochodem ten oblek se řídí asi automaticky že? když jí to tak šlo hned napoprvé a se špatně padnoucími mírami, úplný profík, kam se hrabe se svým leteckým umem Rey, měla by mu dát lekce! ;) Je to škoda, seriál mě ve svých začátcích hodně bavil, bohužel to s ním jde dost dolů, no co už, jakožto nedivák CW stejně nemám právo jim do toho kefrat. Dokud budou mít dostatek diváků v televizi, pojedou dál svoje, hlavní je přece zisk, divácká sledovanost. Uvěřitelnost postav, jejich pohnutky a vývoj jsou přeci vedlejší.

16.5.2015 | 16:58:31
pavuk

#2130 Chiarlotte: Tady nejde o to vybrat jiný seriál, spíše zklamání kam tento došel, všichni jsme si jej vybrali protože nás bavil, bohužel nyní už tomu u některých z nás tak není. Napadá mě co řekl v BBT Sheldon, zhruba, že sledování nového seriálu je vždy velký závazek, protože jej budeš chtít sledovat až do konce i když už tě přestane bavit a jeho kvalita bude dole (ostatně to se dá říct i o seriálu ve kterém tohle zaznělo).

16.5.2015 | 17:10:01
Baltik

#2127 Rubi: Ano, jsem Olicity fanoušek, taky jsem neřekl jediné křivé slovo proti tomu, co se v závěru dělo. Spíše po tom, co se tady sešlo tolik demonstrantu vůči Olicity/Felicity, tak to nekomentuji a držím se stranou. Jejich názor respektuji a zbytečně nevyvolávám diskuze.

Na co jsem ale reagoval, tak to byly příspěvky uživatele pindajara a nově i CastielAngelow. To vypadá, jak kdyby to bylo hned z druhé stránky Bravíčka. Tato forma podání ze strany mužské osoby je mi proti srsti. Z počátku jsem se nad Olicity rozplýval, ale průběh děje a reakce zdejších fanoušků mi to zprotivilo a nevyjadřuji se. Snad jsem to dobře vysvětlil.

#2137 CastielAngelow #2148 Rubi
16.5.2015 | 17:58:03
téčko171

#2130 Chiarlotte: Třetí. Zbývá 97.

webmaster
16.5.2015 | 17:58:43
komja

Tak dnes jsem viděl další dobrý finále. Tentokráte u Grimma. Scénáristi od Grimma nebo od Agentů by mohli poradit scénáristům od Arrowa jak se dělá dobrý finále ;)

16.5.2015 | 19:08:09
XshockerX

Vratí se Oliver a Felicity ve 4.serii?

16.5.2015 | 20:49:23
CastielAngelow

#2133 Baltik: Tak je ti to proti srsti, a co jako? Já ten seriál začal sledovat od prvního dílu v tu dobu, kdy vyšel a pokaždé čekal a trpělivě do Jen mě zajímá, kde je to tak moc přeslazený, protože v každé řadě tam byla romantická dějová linka, nehledě na to, za jakých okolností vznikala nebo se děla. To, že třetí řada už byla romantická víc může být způsobeno třeba právě vývojem děje? Třeba tím, že Oliver málem umřel a poslední na co myslel byla ona? Tvůrci to tvoří věrohodně. Oliverovi trvalo celou sérii a přiznejme si, celé 3 řady aby se našel někdo, koho bude milovat jako nikoho před tím. Krve je tam pořád dost. On se jako osobnost vyvinul. Seznam jeho otce skončil, už nemusel dál zabíjet, tak proč by to, proboha, dělal? Důvodů a pohnutek proč je teď ten seriál a postavy takové jaké jsou, je nespočet. Mě se prostě líbí představa, že je Oliver šťastný. Já nemám rád temnotu, co končí temnotou, ale světla na konci tunelu. Když chci černočernou tmu, zapínám starší řady Lovců Duchů, třeba. Když chci něco co potěší mojí duši, zapnu si Zoufalky nebo Chirurgy, jelikož se mi líbí, že je v každém díle ponaučení do života a zajímavé zvraty. V životě mám dostatek strastí i radostí a mám se z čeho těšit. Tohle je pro mě zajímavá vsuvka do volného času, se kterou můžu být někým, kým normálně nejsem. Můžu se autentizovat s hlavní postavou a právě proto doufat, že bude na konci šťastná a že po dvou řadách krveprolévání a smrtí bližních Oliverových se dočkáme toho, že už nebude pořád každej chcípat. Nehledě na to, existuje svoboda projevu a já se jen podělil o svůj názor. Nikoho to nikdo číst nenutí a myslím, že dospělý, normálně myslící člověk nemá potřebu se vrtat do toho, že mu hrozně vadí „přeslazený řečičky“ a dělat ramena na lidi kolem sebe. P.S.: Kdyby to bylo jako z druhé strany Bravíčka, použil bych v jedné větě alespoň dvě zdrobněliny a na konci se zeptal „Proč nemůže být Oliver se mnou? Je tak dokonalý! Miluji ho!“ ( Pokud jsi nepochopil, jedná se o sarkasmus ). Pořád mi poslední díl běží v hlavě. Scéna na přehradě překrásně poetická. Vidíš? Nemusí tam být ano Olicity a stejně se mi líbí i tohle. To, že existují lidé, jež přikládají váhu i citové stránce a pojetí seriálu jen dokazuje, že ještě nejsme vnitřně mrtví a také to, že někdo má rád trochu víc romantiky v oblíbených seriálech, jelikož se jí v reálném životě příliš často nedočká, jako třeba já. Závěrem snad jen říct, že pokud Oliver bude ve 4. řadě nešťastný nebo se zase něco připosere, můžeš se radovat, že už nebudeme mít o čem psát a ty si nebudeš muset, stejně jako mnoho jiných „rozmixovat oči“ z pohledu na Naše komentáře ;P Peace

#2139 pindajara
16.5.2015 | 21:22:34
Baltik

V pořádku, taky jsem dál najevo svůj názor. Každý sme jiný, proto se na tvou osobu pokusím nevyjadřovat.

Mixace očí byl žert. Jestli něco mám opravdu rád, tak to jsou moje oči.

16.5.2015 | 21:38:11
pindajara

#2137 CastielAngelow: Souhlasím s tebou. Všiml sis toho jak od 20. dílu jejich vztah dostal novou dynamiku a jak mluví veřejně o svých citech? Protože já jo a moc se mi to líbí. Očekávam, že se nám v další sérii dostane dalších super momentů, který začali 20. dílem. Hodně mi zajímá co se stane až se oba dozví, že má Oliver v Central CIty syna. A řekl bych, že Oliver ve 4. řadě nešťastný určitě nebude, když má teď Felicity.

#2140 CastielAngelow
16.5.2015 | 21:46:10
CastielAngelow

#2139 pindajara: Tak oni nastínili, že tahle řada bude světlejší, tak se prostě nemůžu dočkat :) Jak jsme zpočátku nenáviděl Olicity, protože jsem doufal v Laurel + Oliver v první serii a kousek druhé taky, teď se toho nemůžu nabažit. Mimochodem mě hrozně potěšila Thea a „Speedy“ :D

#2141 pindajara #2142 pindajara
16.5.2015 | 22:01:04


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama