Arrow Castingové novinky: Dylan Bruce

Castingové novinky: Dylan Bruce

Castingové novinky: Dylan Bruce

Další novou tváří ve druhé sérii bude herec Dylan Bruce, kterého znají hlavně diváci seriálů As the Worlds Turn a Orphan Black.


2 0
10.8.2013

Do druhé série byl najat herec Dylan Bruce, který ztvární postavu Adama Donnera, což je pracovní kolega Laurel Lance. Tato postava se objeví v první a třetí epizodě (možná bude i v dalších). Adam Donner je popisován jako velmi chytrý a charismatický člověk. Kanadského herce Dylana Bruce můžete nejlépe znát ze seriálů As the Worlds Turn (kde hrál od roku 2008) a Orphan Black (2013).

Další novinkou od tvůrců seriálu Arrow je nový název čtvrté epizody. Ta se původně měla jmenovat „Living Is Not For The Weak“, ale nyní byl oznámen nový název – Crucible (Zkouška ohněm).

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás