Arrow Katie Cassidy pro magazín Institute

Katie Cassidy pro magazín Institute

Katie Cassidy pro magazín Institute

Zajímá vás, kdo měl za posledních pět let velký vliv na Katie Cassidy? Nebo jakému největšímu strachu jako herečka musela čelit? Přečtěte si následující článek.


2 0
22.8.2014

Seriál Arrow vstupuje již do 3. série. Co si myslíš, že bylo klíčem k úspěchu?

Několik věcí. Seriál je zaměřený na širokou škálu lidí. Často slýchávám, že si rodiny užívají sledování Arrow společně. Také, seriál se drží při zemi a současně obsahuje „super“ hrdinské prvky. Věřím, že našim producentům a scénáristům se daří tyto dvě věci velmi dobře vyvažovat. V neposlední řadě také náš kaskadérský tým. Máme ty nejlepší z nejlepších!


Co můžeme očekávat od 3. série Arrow?

Lepší než kdy jindy. Očekávejte neočekávané. Tohle často říkám, když o našem seriálu mluvím, ale je to pravda. Každá epizoda změní celou hru a udržuje tak věci vzrušující!

Co tě k hraní Laurel Lance táhlo?

Je mi v mnoha ohledech blízká. Je to moderní žena. Poháněná, oddaná a emocionálně nabitá. Je tvrdá. Věří v sílu morálky a hodnot. To ovšem neznamená, že nedělá chyby, dělá je a je jimi motivována, učí se z nich.

Pokud by jsi mohla získat nějakou superschopnost, jaká by to byla?

Z duše nesnáším létání, přesto musím často létat. Také miluji cestování. Miluji prozkoumávání nových měst, ale mám strach z letadla a letiště. Takže, přeji si, abych se uměla teleportovat. To by mi život opravdu usnadnilo.

Se kterou z postav, které jsi kdy hrála, se nejvíce ztotožňuješ?

S Laurel Lance.

Co dalšího od tebe tento rok můžeme očekávat?

Vychází můj nový film, který se jmenuje „The Scribbler.“ Je to temný psychologický thriller. Hraji v něm dívku s mnohonásobnou poruchou osobnosti. Je to postava, kterou jste mě ještě nikdy předtím hrát neviděli.

Čím se zaměstnáváš mezi natáčením?

Vedu blog o módě a životním stylu – TomboyKC, společně s jednou z mých nejbližších kamarádek. Je to obrovské množství práce, ale módu miluju!

Co tě ovlivnilo, když jsi byla mladší a kdo má na tebe největší vliv v současné době?

Viděla jsem „Proof“ na Broadwayi, kde hrála Anne Heche. Byla vynikající. Její výkon je tím, co mě inspirovalo k tomu, abych následovala svůj sen a stala se herečkou.

Kdo má na tebe v současné době největší vliv?

Robin Wright. Je to bohyně.

Jaký je pro tebe doposud nejvýznamnější moment ve tvé kariéře?

Jsem neuvěřitelně pyšná na Arrow.

Jak tvrdá na sebe jsi?

Jsem extrémista. Jestliže se k něčemu zavážu, dám do toho vše, co umím. Myslím si, že můžete říct, že jsem extrémní „typ A.“

Jakému největšímu strachu jsi jako herečka musela čelit?

Říká Vám něco noční můra herců? Být na place, kde na Vás všichni čekají a Vy si nemůžete vzpomenout na jedinou větu.

Můžeš vybrat jednoho člověka, který na tebe měl během posledních pěti let velký vliv?

Ano, dva lidé. Můj duchovní léčitel, který mi pomohl v časech zlých i dobrých, je mou skálou. Také, má nejlepší kamarádka a obchodní partnerka, Lynsey Eaton. Je mým vzorem. Je to chytrá, silná a nezávislá žena. Je to skvělá kamarádka, jen bych si přála, abych ji potkala dříve. Je pro mě jako člen rodiny.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás