Arrow Malcolm Merlyn ve druhé sérii?

Malcolm Merlyn ve druhé sérii?

Malcolm Merlyn ve druhé sérii?

Toť jest zřejmě největším otazníkem pro fanoušky seriálu Arrow. Přežil, nepřežil? Vrátí se jenom ve flashbacích nebo se jej normálně regulérně ještě dočkáme? Vše najdete uvnitř článku, proto rozklikávejte jen vy, kteří se nebojíte spoilerů a nechcete si zkazit dojem z druhé série.


1 0
1.10.2013

Herec John Barrowman aka postava Malcolm Merlyn a hlavní badass první série se do druhé série skutečně na 100% vrátí. Každá mince má ale dvě strany, takže i zde nastává otázka: v jaké formě?

Malcolm Merlyn je potvrzený na minimálně dvě epizody (doufejme, že jich bude více!), ale není známo, jestli se jej dočkáme formou flashbacků či ze současného světa Starling City.


Bylo by fajn, kdyby se Malcolm Merlyn vrátil do další série regulérně a třeba by ještě mohl zatopit Oliveru Queenovi, protože zná jeho tajemství.

Ale to se vše dozvíme až ve druhé sérii, každopádně pravděpodobnější verze je ta, že se jej dočkáme ve flashbacích. Tak či tak, tato zpráva nejvíce potěší fanoušky samotného herce.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás