Arrow V první polovině čtvrté řady nám bude představen Anarkyho příběh

V první polovině čtvrté řady nám bude představen Anarkyho příběh

V první polovině čtvrté řady nám bude představen Anarkyho příběh

Ve čtvrté sérii seriálu Arrow dostane prostor i Anarky, Batmanův padouch, o kterém se tvůrci rozhodli, že nám představí jeho příběh.


34 1
25.8.2015

S Green Arrowem je to těžké, protože tento hrdina nemá v komiksech moc padouchů. Za jeho úhlavní nepřítele se dá považovat Malcolm Merlyn nebo Vertigo (který byl v seriálu dokonce dvakrát). Tvůrci si tak do seriálu Arrow musejí půjčovat postavy a padouchy z Batmanovy mytologie, což seriálu rozhodně neškodí.

Dalším takovým padouchem bude Anarky, o jehož castingu jsme již psali. Anarkyho si ve druhé epizodě The Candidate zahraje kanadský herec Alexander Calvert. V této epizodě se s ním však nesetkáme jako s Anarkym, ale s prostým Lonniem Machinem, který Anarkym později stane.


(Foto: DC Comics)

Podle slov tvůrců se uvažovalo o tom, že se v seriálu Arrow dočkáme dalšího vývoje padoucha (podobně tomu bylo například ve třetí řadě s padouchem Danny Brickwellem, který se objevil hned v několika epizodách). Volba padla na Anarkyho, který se objeví v několika dílech, kde uvidíme jeho příběh původu.

Zajímavostí je, že jsem se s Anarkym v seriálu Arrow už jednou alespoň částečně setkali. Pamatujete si na graffiti z metra v epizodě Salvation z první řady? Právě na tomto graffiti je Anarkyho symbol.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás