Arrow Výkonný producent Andrew Kreisberg mluví o finále první série

Výkonný producent Andrew Kreisberg mluví o finále první série

Výkonný producent Andrew Kreisberg mluví o finále první série

Tři týdny, tři díly a mnoho akce, napětí a nečekaných zvratů i to slibuje Andrew Kreisberg. ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!


1 0
28.4.2013

TVLINE: Na začátek, sblížení mezi Tommym a jeho otcem… Uvidíme něco na způsob Harryho/Normana Osborna? [Pozn. Spiderman]

Něco z toho tam určitě je. Je tu spousta napětí, které může být vytěženo z toho, že mezi sebou Oliver a Tommy mají rozpor. Každý, kdo zná Oliverovo tajemství je na jeho straně a součástí jeho týmu, ovšem teď je tu takový „rošťácký“ element. Kde leží Tommyho loajalita a jak do toho zapadá Laurel a její otec uvidíte ke konci série. Tato série je především o změně, kým byly postavy na začátku série a kým jsou teď – Tommy více než kdokoli jiný.


TVLINE: Je správné říci, že Dark Archer je Vaším velkým zloduchem pro zbytek série? Žádný další týdenní zloduch?

Je tu ještě jeden velký zloduch, v epizodě 20, kterým je nájemný vrah Mr. Blank. Hraje ho J. August Richards ze seriálu Angel. Ale ano, Malcolm po zbytek série převezme úlohu největšího zloducha.

TVLINE: Řekněte nám něco o Royovi. Colton Haynes mi řekl, že je odhodlán spojit se s „Kapucí.“

Všechno se po Oliverově návratu změnili, včetně Roye Harpera. Byl to podvodník z ulice a jeho cílem v posledních epizodách je připojit se k Arrowovi. Vzal sebou na palubu také Theu, a ta díky tomu bude kroužit kolem odhalení bratrovy pravé totožnosti.

TVLINE: Jakých nových informací se nám dostane z flashbacků v epizodě „The Undertaking?“

Uvidíme Olivera, kterého jsme od pilotního dílu neviděli, což je Oliver předtím, než se stala jakákoli z těchto věcí – a je to úplně odlišná postava, než jakou momentálně Steven hraje. Je to opravdu zábava, protože tato epizoda byla cíleně navržena tak, aby vyplnila všechna prázdná místa, která jsme za sebou v průběhu série zanechali. A když se dostaneme k epizodě 22 a 23, je to jako na horské dráze.

TVLINE: V oficiálním popise této epizody také stojí, že „Tommy šokuje Laurel pravdou.“ Měli bychom přemýšlet nad tím, co tou pravdou bude?

Znovu, ne každá pravda se týká přímo děje. Občas jsou tyto pravdy emocionálního rázu, a mohou být stejně silné jako všechno, co se děje v epizodě.

TVLINE: Finále 1. série, které se bude vysílat 15. května, je pojmenováno „Sacrifice [Oběť].“ Čtenáři jsou zvědaví, zda někdo zemře.

Víte… Epizoda „The Undertaking“ je epická a je předzvěstí toho, co se stane ve finále. Myslím si, že všichni jen potřebují sledovat a zjistit, co to bude stát, zastavit Malcolma.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás