Dexter Postavy

Postavy

 • Dexter Morgan

  Dexter Morgan

  Anděl smrti všech hříšníků, vlk v rouše beránčím.

  Sezóny 7
  2006 - 2012
 • Debra Morgan

  Debra Morgan

  Dexterova sestra, která miluje pivo, steaky a sprostá slova.

  Sezóny 7
  2006 - 2012
 • Isaak Sirko

  Isaak Sirko

  Isaak je hlavou jedné ukrajinské mafiánské skupiny, který kvůli osobním záležitostem musí přijet do Miami vyřešit si svůj problém s místním oddělením vražd a také s Dexterem. Je charismatickým a částečně férovým zločincem, který má vlastní morální kodex.

  Sezóny 1
  2012 - 2012
 • Angel Batista

  Angel Batista

  Férový polda, dobrý přítel a fanoušek klobouků.

  Sezóny 7
  2006 - 2013
 • Hannah McKay

  Hannah McKay

  Hannah je Dexterovým objektem zájmu i lásky v sedmé sérii. Možná je také jedinou ženou, kterou kdy Dexter opravdu miloval. V Miami pracuje jako květinářka, která se ve svých rostlinách vyzná opravdu výtečně – sama je totiž vražedkyní, která ráda lidi tráví, pokud ji nějak ohrožují.

  Sezóny 2
  2012 - 2013
 • Vincent Masuka

  Vincent Masuka

  Úchylný policejní analytik, před kterým není žádná žena v bezpečí.

  Sezóny 7
  2006 - 2012
 • Frank Lundy

  Frank Lundy

  Agent Lundy je do Miami povolán z FBI, aby pomohl vyřešit případ Řezníka ze zálivu. Je to nekompromisní profesionál, kterému se málem podaří Řezníka chytit. Ve čtvrté řadě se pak vrací zpátky do Miami kvůli případu sériového vraha Trinityho. Sblíží se s Debrou a má s ní krátký vztah.

  Sezóny 2
  2006 - 2009
 • Brian Moser

  Brian Moser

  Brian je Dexterův biologický bratr. Do událostí první série o něm neměl Dexter nejmenší tušení. Ze začátku svou totožnost před Dexem tají, a proto před ním vystupuje v roli doktora Rudyho Coopera. A co musí také tajit nejen před ním, ale také před celým světem, to je jeho dosti démonický koníček, který má s bratrem částečně společný.

  Sezóny 2
  2006 - 2012
 • Lumen Pierce

  Lumen Pierce

  Lumen je druhým člověkem, před kterým se Dexter odváží odhalit své pravé já. Ona sama se stala obětí nebezpečné skupiny mužů, kteří znásilňují a vraždí ženy. Dexter ji však zachrání a společně si začnou zabijácký románek. Lumen však bude muset z jeho života brzy zmizet.

  Sezóny 1
  2010 - 2010
 • Arthur Mitchell

  Arthur Mitchell

  Arthur je jedním z vůbec nejšílenějších sériových vrahů, se kterým se kdy Dexter setkal. Dlouho uniká policii, která jej zná jako Trinityho, a není se čemu divit. Hraje si totiž na správného a slušného otce od rodiny. Pod touto slupkou se ale skrývá násilnický tyran, kterého se jeho rodina bojí.

  Sezóny 1
  2009 - 2009

Hlídejte si nás

Stav překladu

Epizoda S08E12: Remember the Monsters?

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama

Sérioví vrazi

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson