Gotham James Remar si zahraje Gordonova strýce

James Remar si zahraje Gordonova strýce

James Remar si zahraje Gordonova strýce

Do třetí řady Gothamu míří další hvězdná tvář. Těšit se můžeme na Jamese Remara známého kupříkladu z Dextera. Ten ztvární Jamesova strýce Franka Gordona.


16 0
23.11.2016

Zdá se, že s návraty rodinných příslušníků našich hrdinů se roztrhl pytel. Poté, co bylo oznámeno, že se ve třetí sérii objeví Ivana Milicevic jako matka Seliny Kyle, chystá se na scénu i strýc Jima Gordona. Frank Gordon nepatří zrovna k nejčestnějším mužům, v hraní na obě strany je doslova přeborník a udržet tajemství mu nečiní nejmenší problém. Rodinu Frank opustil poté, co Jimův otec zemřel při autonehodě. Po 25 letech se rozhodl vrátit do Gothamu a obnovit vztah se svým synovcem. Shledání to ovšem nebude nejšťastnější. Právě Frankova tajemství otřesou Jimovým světem a on bude nucen volit mezi záchranou své rodiny a města.

Foto: Showtime


Vypadá to, že tahle role je pro Jamese Remara jako stvořená, ostatně s hraním problémových mužů, jejichž rodinné vztahy mají do idylky daleko, má bohaté zkušenosti. Za všechny zmiňme roli Dexterova otce Harryho Morgana v seriálu Dexter či otce Alexe KarevaGrey's Anatomy. V posledních letech jsme mohli Jamese Remara vidět v seriálech The Shannara Chronicles, State of Affairs či Wilfred. Příští rok se jej uvidíme také ve druhé řadě seriálů The Path a Code Black.

Diskuze /2

Mammon52852

Tak to je super Jamese mám rád a těším se :-)

23.11.2016 | 22:01:58
George Wayne

Další skvělý herec!

25.11.2016 | 18:08:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Reklama

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás