The Last Ship (Poslední loď) Ohlédnutí za epizodou In the Dark

Ohlédnutí za epizodou In the Dark

Ohlédnutí za epizodou In the Dark

Tak jsme se dostali za půlku třetí série Poslední lodi. Sedmá epizoda byla opět plná napětí a nečekaných zvratů. Pojďme si společně shrnout, co všechno se v ní událo.


7 0
31.7.2016

Pokud jste sedmou epizodu třetí série ještě neviděli, čtěte dál jen na vlastní nebezpečí! Text obsahuje spoilery z děje.

Nečekaný spojenec

Jak jsme si říkali už posledně, Takehaya a jeho žena jsou nyní vězni na Nathan James. Pirátský kapitán se zpočátku příliš nemá ke spolupráci, to se ale změní po porodu jeho ženy.


Loď má od teď o jednoho člena posádky víc.

Takehaya se rozhodl kapitánu Chandlerovi věřit a nakonec svolil, aby byl dítěti podán lék, který na něj podle všeho zafungoval. Je tedy možné, že ostatní Japonci dostali vadnou šarži? Chyba lidského faktoru se v tomto případě zdá nepravděpodobná, protože jak víme, na distribuci léku dohlížel právě náš známý pirát. Za vším má nejspíš prsty Peng, který chce v Asii i po celém světě získat výsadní postavení. Snad se nyní, když doktor Rios dává opět dohromady laboratoř doktorky Scottové, konečně dozvíme pravdu.

Slizký pašerák

Japonský kapitán posádce Nathan James konečně odhalil, jak se dozvěděl, že se posádka lodi nachází ve vietnamském baru. Prozradil mu to pašerák Wu Ming, kterého si můžete pamatovat ze třetí epizody s názvem Shanzai.

Wu Ming si vzal Tomovy hodinky.

Díky traileru na příští epizodu víme, že se kapitán Chandler vrátí do pirátského města, kde se rozhodne Wu Minga vyslechnout. Kapitán Chandler se tedy konečně dozví, jakou hrůzu čínský prezident plánuje.

Jacob se nezastaví před ničím

Novinář stanice AMT News Jacob Barnes se opravdu nezastaví před ničím, aby odhalil pravdu. Rozhodl se zjistit více o prezidentově minulosti s imunními lidmi, a tak ve vězení navštívil vraha doktorky Scottové. Od něj se dozvěděl, že Michener pustil svého syna do záchranného tábora i když věděl, že předtím pobýval v zamořené oblasti a samozřejmě se tuto skutečnost rozhodl odhalit široké veřejnosti.

Prezident spáchal sebevraždu.

Prezident se celou situaci snažil vysvětlit národu a vystoupil živě v televizi. Možná si vzpomínáte, že Jeffrey na sebe vztáhl ruku už ve druhé sérii, kdy na tuto hrůznou událost vzpomínal. Tehdy byl ale nablízku Tom, který mu pomohl odrazit se ode dna. Teď ale na prezidenta tíha celé situace dolehla a nedokázal ji unést. Podle předešlých náznaků se zdá, že se nyní můžeme těšit na vnitřní boj o moc.

FOTO: TNT

Diskuze /4

Mates79

Michener ako prezident mi vyhovoval. Sympatická postava a v pohode herec. Takto skončiť nemusel. Mohli mu „pripraviť“ niečo iné, menej ponižujúce ako je obesenie. Napr. zavraždenie nájomným vrahom na príkaz niektorého z regionálnych vodcov. Ale inak v pohode zatial seriál, trocha som sa obával tej čínskej zápletky ale zatiaľ sa to dá… A Takehaya – aj napriek tomu čo urobil – má odo mňa palec hore, tak dúfam že vydrží a bude s posádkou a Chandlerom za dobre.

#2 tomasarash123
31.7.2016 | 21:01:17
tomasarash123

#1 Mates79: Souhlasím ale kdo ví co má jeste Takehaya za lubem protože se mi nechce věřit že to od něho bylo všechno

31.7.2016 | 23:55:19
scully78

Tak tohle byla naprosto super epizoda, pro me zatim nejlepsi z treti serie…

1.8.2016 | 20:08:53
elsadistico

Ako akčná zábava fajn, ale seriál sa čoraz viac odchyluje od „reality“ ktorú nastavil v prvej sérii. Základná premisa seriálu bola, že všetky štáty došli o loďstvo, lebo ho v čase nákazy boli lode v prístavoch. Dokonca aj nemocničné lode na mori podľahli nákaze. Asi prečo sa seríál volá Last Ship ? Po vodách sa teda plavili Nathan James, jeden ruský krížnik ( lebo ruský kapitán neposlúchol rozkaz ísť do prístavu ) a britskú ponorku s dvomi imúnnimi bratmi. A zrazu číňania pošlú rovno 4 torpédoborce do akcie, máme tu japonského piráta ( akú lodnú prepravu prepadával keď žiadne lode doteraz neplávali ) ktorý si vybudoval mínové pole so stovkami !!! mín.

3.8.2016 | 0:12:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Staňte se titulkářem

Baví vás seriál The Last Ship
a chtěli byste se na něm podílet?

Umíte anglicky, skvěle česky
a máte chuť zkusit si překlad?

Připojte se k nám a staňte se
také jedním z překladatelů.

Stačí kontaktovat @ScaryX,
vzkazem nebo na e-mail.

Nepřehlédněte

Loď připluje i po čtvrté

Loď připluje i po čtvrté

Dnes přinášíme všem fanouškům seriálu The Last Ship skvělou zprávu. Stanice TNT se ho rozhodla prodloužit pro čtvrtou sérii.

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Nejoblíbenější postavy

Poslední loď česky

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Do začátku třetí řady to máme ještě několik měsíců a tak si nyní můžete zopakovat hrdinné dobrodružství naší námořní jednotky ještě jednou a s českým dabingem!

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás