The Last Ship (Poslední loď) Ohlédnutí za epizodou Legacy

Ohlédnutí za epizodou Legacy

Ohlédnutí za epizodou Legacy

Ještě než si pustíte dvanáctou epizodu, připomeňte si události epizody Legacy, která jí předcházela.


10 0
5.9.2016

Pokud jste jedenáctou epizodu třetí série ještě neviděli, čtěte dál jen na vlastní nebezpečí! Text obsahuje spoilery z děje.

Návrat ztraceného námořníka

Po dlouhém čekání jsme se ke konci série konečně dočkali návratu Texe, který si odjel odpočinout domů za dcerou.


Texovi se krátká spolupráce s Robertou příliš nevyplatila

Nějakou dobu na Jihu pomáhal Robertě Priceové potlačit místní nepokoje, ta ho navíc požádala, aby naučil pár lidí, jak se bránit. Z tohoto zdánlivě šlechetného činu se nakonec vyklubal záměr Priceové vytvořit si osobní armádu, která by střežila zeď, jež bude její region oddělovat od ostatních. Jakmile Tex odhalil její skutečné záměry, pokoušel se jí škodit. Roberta ho bohužel přistihla při činu zrovna ve chvíli, kdy jej kontaktovala Kara, aby se společně s Jacobem pokusili zastavit spiknutí v hlavním městě. Nebyl by to ale Tex, aby se z celé situace nedostal a nevytřel nepřátelům zrak. Společně s Karou se pak vrací do Saint Louis.

Rozpad Spojených států

Allison a oblastní vůdci se v tomto díle rozhodli dovést transformaci Spojených států amerických do konce, rozpustit centrální vládu a svěřit moc do rukou oblastních vůdců.

Prezident Oliver se nakonec pučistům postavil na odpor

Do prezidentova projevu, který měl Ameriku jak ji známe zrušit, naštěstí zasáhli Tex, Kara a Jacob. Nakonec se jim podařilo odvést prezidenta do bezpečí. Ani to ale později oblastním vůdcům s Allison v čele nebránilo v tom prezidenta Howarda zdiskreditovat a hodit na něj vraždu jeho předchůdce Jeffreyho Michenera, čímž svůj plán dovedli do zdárného konce. Celá akce navíc stála Jacoba život. Můžeme jen doufat, že náčelník Chandler, který se v následující epizodě vrátí domů, dá celou situaci zase do pořádku, i když bez fungující armády, jejíž vůdce nechal nový režim pozabíjet, to bude mít neobyčejně těžké.

Takehayova pomsta

Aby se ale Tom mohl vrátit do Států, bylo nejdřív nutné vyřešit asijskou linku a bylo se tedy opravdu na co dívat.

Peng a Takehaya svedli souboj na život a na smrt

Takehaya dostal informaci, že Peng se chystá zlikvidovat japonské Národní muzeum, a zničit tak nejen japonský lid, ale i celou jejich kulturu. Náčelník Chandler samozřejmě neváhal a rozhodl se zasáhnout. Penga nicméně bránily zbývající dva čínské torpédoborce, posádka tedy nejdříve musela jeden z nich obsadit, aby umožnila pozemnímu týmu vedenému Chandlerem přímo zaútočit na čínského prezidenta. Nakonec proti sobě tváří v tvář stanuli Peng a Kaito Takehaya, který se tak prezidentovi mohl pomstít za to, jak ublížil jeho rodině a celému jeho lidu. Takehaya teď nyní může dožít zbytek života se svou rodinou a přáteli v Japonsku. Kapitán Chandler navíc získal do sbírky novou loď a vypadá to také, že se podařilo zničit poslední rakety s Pengovým antilékem. Asie je teď nyní konečně připravena na další distribuci léku.

A co na děj epizody říkáte vy? Sdělte nám svůj názor v komentářích!

FOTO: TNT

Diskuze /1

general100

Serial ma spad, zadna nuda. A tenhle dil byl opravdu vyborny.

7.9.2016 | 12:04:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Čtvrtá série se blíží

Staňte se titulkářem

Baví vás seriál The Last Ship
a chtěli byste se na něm podílet?

Umíte anglicky, skvěle česky
a máte chuť zkusit si překlad?

Připojte se k nám a staňte se
také jedním z překladatelů.

Stačí kontaktovat @ScaryX,
vzkazem nebo na e-mail.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Nepřehlédněte

Loď připluje i po čtvrté

Loď připluje i po čtvrté

Dnes přinášíme všem fanouškům seriálu The Last Ship skvělou zprávu. Stanice TNT se ho rozhodla prodloužit pro čtvrtou sérii.

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Nejoblíbenější postavy

Poslední loď česky

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Do začátku třetí řady to máme ještě několik měsíců a tak si nyní můžete zopakovat hrdinné dobrodružství naší námořní jednotky ještě jednou a s českým dabingem!

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás