The Last Ship (Poslední loď) Jaký bude zbytek druhé řady

Jaký bude zbytek druhé řady

Jaký bude zbytek druhé řady

Finále série se nám pomalu blíží a k dispozici jsou popisky děje zbývajících epizod. Můžeme si tak udělat obrázek, co všechno se na nás teprve chystá.


8 0
24.8.2015

Podrobnější popisy naleznete uvnitř jednotlivých epizod.

Sean Ramsey odvysílá rádiovou zprávu, která pro námořnictvo znamená katastrofu. Kapitán Chandler musí znovu získat důvěru amerického lidu dokud posádka nelokalizuje zdroj signálu této zprávy.


2×11 Valkyrie

Nathan James je v pasti mezi ponorkou a civilní blokádou imunních. Kapitán Chandler posílá pod ochranou velícího Slatteryho doktorku Scottovou a lék pryč z lodi.

2×12 Cry Havoc

Nathan James svolává všechny civilisty do přístavů po celé zemi, kde jim bude podán lék. Malá skupinka imunních stále pokračuje v boji proti léku.

2×13 A More Perfect Union

Imunní už skutečně melou z posledního a vzchopí se ještě k rozhodujícímu odporu. Jak tohle dopadne a kdo všechno přežije?

Nástin děje slibuje stále dostatek akce a napětí, snad to nebudou jen falešné naděje. Příběh se nám s pomocí masivního odboje části populace značně rozhýbal a bude zajímavé sledovat, co si pro nás připraví ve finále. Hlavně kdo by se dostal do pozice záporáka v třetí řadě. Přiletí snad planetu okupovat rasa mimozemšťanů, úzkostlivě se bojící blízkosti vody? Nebo se příběh vrátí ke svému původnímu námětu a posádka lodi bude nyní skutečně bloudit světem po atomové válce, zoufale hledajíc svůj nový domov? V současném rozpoložení by to nebyl vůbec tak nereálný scénář. Ale nechme se překvapit.

Diskuze /2

Mates79

Práve som dopozeral s02e11 a som čumel jak puk! Hustá časť. Jediné čo ma napadá je otázka: PREČO ONA? Vždy keď si obľúbim nejakú postavu, tak musí umrieť… :-(

24.8.2015 | 21:55:35
Gappo

Až mi z toho konce ukápla slza, je to škoda. Vždy si někoho oblíbím ta postava zemře … chjo. Seriál je super. Jsem zvědav na konec.

27.8.2015 | 14:13:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Čtvrtá série se blíží

Staňte se titulkářem

Baví vás seriál The Last Ship
a chtěli byste se na něm podílet?

Umíte anglicky, skvěle česky
a máte chuť zkusit si překlad?

Připojte se k nám a staňte se
také jedním z překladatelů.

Stačí kontaktovat @ScaryX,
vzkazem nebo na e-mail.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Nepřehlédněte

Loď připluje i po čtvrté

Loď připluje i po čtvrté

Dnes přinášíme všem fanouškům seriálu The Last Ship skvělou zprávu. Stanice TNT se ho rozhodla prodloužit pro čtvrtou sérii.

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Nejoblíbenější postavy

Poslední loď česky

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Do začátku třetí řady to máme ještě několik měsíců a tak si nyní můžete zopakovat hrdinné dobrodružství naší námořní jednotky ještě jednou a s českým dabingem!

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás