The Last Ship (Poslední loď) Nezastavujeme, máme zpoždění

Nezastavujeme, máme zpoždění

Nezastavujeme, máme zpoždění

Už pouze 4 epizody do závěru druhé série a Poslední loďka hlásí šťastné zprávy. Bude se prodlužovat, příští rok opět dalších 13 epizod.


13 0
11.8.2015

Ve sledovanosti si seriál sice mírně pohoršil, ale stále láká k obrazovkám dostatek fanoušků. Nám nezbývá než mu popřát i nadále šťastnou plavbu, klidné počasí a hlavně spoustu akce, která nás stále nepřestává udivovat.

Hoši už vyhlíží příštího protivníka. Foto: TNT


Co na prodloužení říkáte? Má seriál dostatek materiálu i pro další sérii a nedojde mu před závěrem dech? A jak byste si novou řadu představovali?

Diskuze /8

Jokerinko

Som rád pretože tohotoročná kvalita seriálu iba stúpa a zaslúži si ďalšiu sériu.

11.8.2015 | 22:40:00
RabidTS

Naháňali sa z Rusom teraz z Angličanom v ďalšej sérii z Kórejcom Japončíkom ? stále tam ide o to iste on chce potopiť jeho on ich !!! Neviem si predstaviť ďalší príbeh ( no liek urobia práškový nie tekutý) v 3 sérii spravia plynný .

12.8.2015 | 0:08:35
Valada06

Já jsem upřímně zvědavý, co nám další série nabídne.

webmaster
12.8.2015 | 0:23:25
Radious

Myslíte, že seriál dostane vlastní pořádný web? Mnohem větší hnojůvky web mají.

12.8.2015 | 7:32:17
IkaSGC

Seriál je to špičkový, jen škoda že série nemá více epizod. Ještě bych dodal neco ke komentáři od " RabidTS", který je jako klasický komentář omezenců z CSFD. Pokud jsi si toho ješě nevšiml tak hlavní pointou seriálu je zachránit lidstvo před nákazou a rozšířit lék a né jak píšeš nahánění dvou lodí. Dále taky nevím co s tím má společného národnost těch „teroristů“ když se děj odehrává v USA kde je těžká míchanina národností. Dle mého je příběh jako takový doslova epický a v mém žebříčku se šplhá momentálně na druhou pozici. Pokud jsi ale z těch dvou sérií stihl zaznamenat nahánění dvou lodí a nic víc tak doporučuji seriál nesledovat a zahrát si piškvorky.

#8 RabidTS
12.8.2015 | 12:00:16
Mates79

Tretiu sériu si zaslúži! Ja som dokonca tak „namotaný“ na tento seriál, že nečakám ani na titulky a každú časť hneď pozerám aj bez nich – a potom ešte raz, aj s titulami… ;-)

12.8.2015 | 19:34:31
Predator5552

Po první sérii Naprostej otřes. Všude jen znechucující propaganda US ARMY. Kolik asi ministerstvo obrany přispělo? Scénář žádný. Druhou sérii ještě dokoukám, ale pak končím.

16.8.2015 | 23:03:40
RabidTS

#5 IkaSGC: Neviem de v mojom príspevku bolo niečo spomenuté o tom OKOMENTUJ MA ? ja som napísal len svoj názor :) a ten nezmeníš jednoducho sa mi zdá že hrajú stále tu istú pesničku dookola TO je všetko :)

20.8.2015 | 17:59:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Staňte se titulkářem

Baví vás seriál The Last Ship
a chtěli byste se na něm podílet?

Umíte anglicky, skvěle česky
a máte chuť zkusit si překlad?

Připojte se k nám a staňte se
také jedním z překladatelů.

Stačí kontaktovat @ScaryX,
vzkazem nebo na e-mail.

Reklama

Nepřehlédněte

Loď připluje i po čtvrté

Loď připluje i po čtvrté

Dnes přinášíme všem fanouškům seriálu The Last Ship skvělou zprávu. Stanice TNT se ho rozhodla prodloužit pro čtvrtou sérii.

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Nejoblíbenější postavy

Poslední loď česky

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Do začátku třetí řady to máme ještě několik měsíců a tak si nyní můžete zopakovat hrdinné dobrodružství naší námořní jednotky ještě jednou a s českým dabingem!

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás