Quantico Priyanka Chopra získala People's Choice Award

Priyanka Chopra získala People's Choice Award

Priyanka Chopra získala People's Choice Award

Indická hvězda seriálu Quantico byla během udílení People's Choice Awards diváky zvolena nejoblíbenější herečkou v dramatickém seriálu. V článku najdete také video z předávání.


10 0
20.1.2017

Herečka, zpěvačka a modelka Priyanka Chopra vtrhla do Hollywoodu opravdu ve velkém stylu. Zatímco v Bollywoodu je dávno velkou hvězdou, netrvalo dlouho a svůj hvězdný status potvrdila i ve Spojených státech. Loni získala coby první herečka z jižní Asie cenu People's Choice v kategorii nejoblíbenější herečka v novém seriálu. A letos se za svou první roli v americké televizi dočkala ceny pro nejoblíbenější herečku v dramatickém seriálu. V květnu ji navíc uvidíme v komedii Baywatch po boku Dwaynea Johnsona.

Děkovná řeč Priyanky Chopry

Foto: peopleschoice.com

  • priyanka2-fbf87a70d4ec2c8ace562224000bd635.jpg
  • priyanka1-787ad937c9aa509f188ff963eb171f73.jpg
  • priyanka3-293d01faf1acbd516d0127fc695c5787.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás