Quantico Nimah Amin

Nimah Amin

Nimah Amin

Nimah je agentka FBI, je na sebe hodně tvrdá, má pozorovací talent, analytickou mysl a nemá ráda manipulaci.

Sezóny 2
2015 - 2017


První série

Pro akademii ji a její dvojče Rainu našla a přijala Miranda. V Quanticu se s Rainou nejprve vydávaly za jednu osobu. Nicméně s Mirandiným svolením později všem prozradily pravdu, a my vidíme, že Nimah nenosí hidžáb (musela ho nosit pouze proto, aby se shodovala s Rainou) a je méně nábožensky založená než Raina. Miluje Ameriku, ale neustále má pocit, že se s ní díky její víře nejedná patřičně. Z toho důvodu úzkostlivě tají své soukromí a má tendenci se od ostatních izolovat.

Druhá série

V osmé epizodě se přizná Raině, že se dobrovolně přidala k Občanské osvobozenecké frontě.


Yasmine Al Massri jako Nimah Amin. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ptolemai

Dvojčata super :)

12.10.2015 | 0:04:24

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás