Supernatural (Lovci duchů) Popis

Supernatural

Supernatural

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.


Supernatural je americký fantasy hororový seriál vytvořený Ericem Kripkem, který byl již od dětství fascinován lokálními legendami o nadpřirozených jevech. První díl se vysílal 13. září 2005 na stanici The WB a následně se stal součástí jejího nástupce CW. V hlavních rolích hraje Jared Padalecki jako Sam Winchester a Jensen Ackles jako Dean Winchester. Seriál se natáčí ve Vancouveru v Kanadě.

Od října 2015 poběží již jedenáctá řada seriálu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
nipid

12 sérií a stále baví :) super postavy, dobrá dejová línia, akurát mi chýba Bobby a jeho „ballz“ :D

11.3.2017 | 19:45:12
Mary01

Seriál prostě topovka.. I přes roky sledování mě neomrzel a doufám,že ani neomrzí. Jinak je mi léto, že o Superatural se už na webu skoro nikdo nestará..

20.2.2017 | 23:18:41
Lucifrid

Bratři Winchesterové se letos na podzim vrátili už s dvanáctou řadou, ale nedá se říci, že by seriál ztrácel dech, zraje totiž jako víno. Jasně, bratři jsou v podstatě nesmrtelní, ale žádný seriál (snad mimo u nás hodně podceňované Buffy) nemá tak neskutečné množství hlášek, legendárních scén a meta epizod, které si prostě sem tam musíte pustit, jen tak pro radost. První tři sezóny se sice trochu kloní, i přes velké nosné příběhy, spíše k epizodním příběhům („Pamatuješ, jaké to bylo, když jsme jen honili Wendigo?“), ale to neznamená, že by byly špatné, naopak. Jen od čtvrté řady vsadil seriál více na hlavní nosné linky a dobře udělal. Bratři dostali posilu z nebes a od té doby je komediálnost téhle mysteriózní chuťovky, která si dělá legraci z hororových klišé i sama ze sebe, ještě lepší.

webmaster, korektor
30.12.2016 | 17:38:15
Tereza Nováková

Super seriál je jiného typu než ostatní a to mě upoutalo vážně úžasný :)

9.10.2016 | 11:40:54
Klára95

Prosím, prosím co nějaký novinky o seriálu?? :) Díky

13.7.2016 | 20:48:16
Synysterka

Já jsem začala SPN sledovat až loni, během chvilky jsem sjela všech 10 řad a teď nedočkavě vyhlížím každý nový díl. Je to prostě srdcovka a doufám, že se ještě dočkáma několika dalších řad. Viděla jsem už plno seriálů, ale SPN nasadil laťku tak vysoko, že mě máloco dokáže upoutat. Je to prostě odlišný seriál od ostatních a pořád mě baví :-)

24.4.2016 | 13:00:26
Terule97

Nejlepší seriál na světě, bez kterého si už neumím představit žádný čtvrtek. ^^ Narozdíl od jiných seriálů, kde je to každou další sérií horší a horší, tady je to přesně naopak. S klidem si troufnu říct, že Supernatural by si mohl dovolit hned několik dalších sérií a scénáristé by nás měli stále čím překvapit. Zkrátka dokud tam bude Jared s Jensenem, tak má seriál pořád budoucnost. :3

9.4.2016 | 15:23:01
Elivita

Opravdu skvělej seriál, propracovaný postavy, skvělý herci, neustále překvapuje,a na to , že už to je 11. řada, tak smekám před tvůrci klobouk.Já na něj přišla nedávno, že už jsem neměla jako na co koukat, že to zkusim… a nehnula se od PC až do aktuálního dílu :-). A právě je úžasný, jak se postavy vyvíjí a mění, jak běží čas ( Kluci byli takový ucha, a teď jsou takový chlapáci ). Miluju postavu Deana a ty jeho hlášky.

7.2.2016 | 11:45:39
FaithOriginal

Podle mého názoru nejlepší a nejoriginálnější seriál všech dob! Vždy se najde něco, čím by SPN ještě mohlo překvapit :)

1.12.2015 | 20:49:44
Kimberlly

najlepší seriál! :) je to moja láska! :) Každá séria je perfektná! Postavy sú rôznorodé! ĎAKUJEM KRIPKE! :)

7.11.2015 | 11:35:56