The Flash Alternativní realita se představuje v popisu první epizody

Alternativní realita se představuje v popisu první epizody

Alternativní realita se představuje v popisu první epizody

Dlouho jsme čekali na oficiální popis prvního dílu třetí řady seriálu The Flash. Nyní jsme se ho konečně dočkali, a proto si jej můžete přečíst uvnitř článku.


35 0
16.9.2016

1. Flashpoint

Datum premiéry: 4. října 2016
Režie: Jesse Warn
Scénář: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Brooke Roberts

(Foto: CW)


Barry prožívá svůj vysněný život – jeho rodiče jsou naživu, pozval Iris West na rande a konečně může žít jako normální člověk, protože v Central City je jiný rychlík, Kid Flash, který běhá po městě a všechny zachraňuje. Ve chvíli, kdy Barry začne zapomínat části svého starého života, se mu jeho nemesis, Reverse Flash, začne posmívat a řekne mu, že čím déle bude žít v alternativním vesmíru, tím větší dopad to bude mít jak na něj, tak i na ty, které miloval. Zároveň kromě jeho vzpomínek začnou slábnout i jeho schopnosti. Když se stane neštěstí, tak se Barry musí rozhodnout, zda bude i nadále žít v tomto světě jako Barry Allen, nebo se vrátí do toho svého jako Flash.

Diskuze /9

Split123

ježiši to bude nuda :D nemám rád takovýdle na akci neplodný díly

16.9.2016 | 10:04:48
Mozer

Já to věděl. Barry si uvědomí, že nová realita nefunguje a vrátí všechno zpátky. Takže v ostatních seriálech se nebude nic měnit, což naznačovali především informace z Arrowa. Super. Všechno od začátku by mě fakt asi nebavilo.

#3 Scoop
16.9.2016 | 11:11:29
Scoop

#2 Mozer: To bylo jasné, že vše vrátí. Ale i tak nějaké následky po Barryho nápravě zůstanou a ovlivní i Diggla z Arrowa

16.9.2016 | 12:38:48
Chomy/Ema

To máte pravdu ,ale podle mě je správné a by to na pravill jako pitomec si za tohle může umlně sám! Jinak jse těším až vysvětlí ostatním co se stalo,jako že až se vrátí do té své reality jak to svým přátelům vysvětlí. :/

16.9.2016 | 13:56:33
Chomy/Ema

PS: doufám že se někdy reverse flash potká se savitarem a flashem a zoomem/black závodník najednou jako všichni v jednom díle ..............kde by bylo všichni proti všem!!! Tím myslím že by se všichni navzájem mlátily kvůli něčemu důležitému?!!. :"

#6 I Like Al Sah-Him
16.9.2016 | 14:01:54
I Like Al Sah-Him

#5 Chomy/Ema: Podľa mňa by najprv všetci mlátili Barryho ako pomstu za to že ich porazil :D :D Bolo by to všetci na jedného, jeden do všetkých :D

#7 Chomy/Ema
16.9.2016 | 18:55:48
Chomy/Ema

#6 I Like Al Sah-Him: Jo to máš pravdu všichni by zbily Baryho a pak by se pomlátily navzájem!! :D To je geniální strašně ráda bych viděla jak ho všichni zbyjou až na smrt!!! Víte jak to myslím.......­...........ten by se posral ten díl bych nazvala boj rychlíků......!!!

#8 Euree #9 Kennymcc
16.9.2016 | 21:21:05
Euree

udělej prosím něco s tím pravopisem, je to do očí bodající#7 Chomy/Ema:

17.9.2016 | 17:48:24
Kennymcc

#7 Chomy/Ema: Bylo by to mozna zajimave v tom smyslu jak by to zpracovali, jelikoz momentalne je Barry nejrychlejsi ze vsech, takze by ho jen tak nedali :) Navic by jim mohl utikat a likvidovat jednoho po druhem :)

26.9.2016 | 22:49:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás