The Flash České titulky k epizodě Legends of Today

České titulky k epizodě Legends of Today

České titulky k epizodě Legends of Today

České titulky k osmé epizodě druhé série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Legends of Today. Titulky pro vás přeložil překladatelský tým z CWzone. Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.

32 0
3.12.2015

Diskuze /5

Cesc

Dost dobrej díl, ale zas tam bylo pár divnejch momentů, jako třeba ten šíp s ultrasilnym magnetem … :D

3.12.2015 | 17:50:58
freezebra

Jako neskutečná tláskanice, lupali to tam pátý přes devátý, hlášky občas docela mimo mísu… když se tam objevila Liga, tak to už byl vrchol… ale stejně se mi to líbilo :-D :-D :-D

#3 Uchvatitel
3.12.2015 | 21:18:48
Uchvatitel

#2 freezebra: Ta liga to zabila z toho sem prostě nemohl :D sem si ti musel vždy aspon na 10 minut stopnout, abych se mohl přestat smát, protože to nešlo. Díl to byl, ale vcelku kvalitní a vcelku se mi líbil jen bych se chtěl zeptat když se Barry dokázal vrátit časem neznamená to že dokázal běžet tak rychle jako na konci první série, jelikož tam hrála rychlost rychlíka hlavní roli ( tudíž by to sérum tak moc nepotřeboval ne a mohl by se normálně zlepšovat ) jinak taky mi přišlo divní že pokud se Hawkman a Hawkgirl reinkarnují do jiného těla přišlo mi divný že když byli záblesky jejich minulých životů vždy tam byli jen dvě stejné ,,schránky" trochu to podkopávalo kvalitu.

#4 GrácaM
3.12.2015 | 21:46:56
GrácaM

#3 Uchvatitel: K tomu cestování tak by to mělo být tak že když se vrací jen pár hodin nemusí běžet tak rychle jako když se vrací několik let protože on je nevím jak to bylo nazvané prostě vv „trhlině“ v čase kterou běží a čím kratšívzdálenos­t(čas) tim pomalejší může být ale nejsem si tím 100% jist jen mám takový pocit… A k tomu séru Bary se samozřejmě může zlepšovat ale to nějaký čas trvá a to sérum je spíše řešení kdyby potřeboval bojovat se Zoomen hmed aby se mu aspoň trochu vyrovnal než se nějak vypracuke :D

#5 Kennymcc
4.12.2015 | 0:02:43
Kennymcc

#4 GrácaM: No me spis prijde ze Barry ve funkci Flashe spis casem degraduje, nez ze by se zlepsoval :)

4.12.2015 | 11:08:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás