The Flash Samotný Spartakus míří do seriálu The Flash!

Samotný Spartakus míří do seriálu The Flash!

Samotný Spartakus míří do seriálu The Flash!

Do seriálu The Flash zavítá hlavní představitel seriálu Spartacus a bude mít pro nás připravené velmi známé schopnosti, které jsme již jednou viděli.


14 0
18.1.2015

Australský herec Liam McIntyre, jenž je známý svou hlavní rolí Spartaka v seriálu Spartacus, zavítá do seriálu The Flash a to nejenom v jedné epizodě! Liam má za sebou krátkou hereckou kariéru. Kromě hlavní role v seriálu Spartacus, kterou převzal po tragické smrti Andyho Whitfielda, se Liam ještě objevil v nepříliš povedeném filmu Herkules: Zrození legendy.

Liam se objeví v patnácté a šestnácté epizodě seriálu The Flash a to v podání Weather Wizarda, jenž má schopnosti ovládat počasí. Pokud si pamatujete, tak v pilotním díle City of Heroes vystupovala postava Clydea Mardona a právě Weather Wizard, vlastním jménem Mark Mardon, je jeho bratrem, který má stejné schopnosti. Mark se vrací do seriálu z důvodu pomsty smrti svého bratra.


Právě informace o dvou lidech, kteří mají stejné schopnosti, je velmi zajímavá. Potvrzuje to fakt, že může existovat větší množství Flashů.

Diskuze /6

Ben111

Tak to je super, dlouho jsem čekal kde se konečně objeví. :-)

18.1.2015 | 13:26:06
KarlCZ

A to jsem si zrovna nedávno říkal, že by mohl být v Arrow :D

#3 rhobos
18.1.2015 | 15:11:02
rhobos

#2 KarlCZ: Přesně… :) Víc by se mi líbil tam.. jako člověk bez schopností ale s tréninkem.. :) moc mi na něj nesedí ty schopnosti :/ ale uvidíme :)

18.1.2015 | 19:10:48
Ben111

Je to přece ale přivolavač deště, tak proč ne. :-)

#6 eFox
18.1.2015 | 19:38:31
El bond

ja uz si to moc nepamatuju, neumel ale jen ovladat vitr?

19.1.2015 | 15:09:35
eFox

#4 Ben111: on nebyl přivolavač deště to byl Andy Whitfield pravy spartakus tahle nahrazka byla proti nemu uboha v podobě Liama McIntyreho se na to uz nedalo divat

28.1.2015 | 23:57:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás