The Flash Shrnutí castingových novinek

Shrnutí castingových novinek

Shrnutí castingových novinek

Za poslední dva týdny se nakupila nová várka herců, kteří se objeví v seriálu The Flash. Jedno z nových tváří je i postava ze seriálu Arrow!


2 0
14.8.2014

Začněme nejprve ženskou postavou – do seriálu The Flash byla nově obsazena mladá americká začínající herečka Kelly Frye, která ztvární postavu Bette Sans Souci, lépe známou pod přezdívkou Plastique. Tato postava byla zasažena výbuchem S.T.A.R. laboratoře a získala nadpřirozené schopnosti – má možnost proměnit předmět, na který sáhne, ve výbušné zařízení. Plastique se objeví v páté epizodě.

U páté epizody ještě chvíli zůstaneme. Plastique bude páchat takové škody, že si získá pozornost generála Wada Eilinga. Generál je vůdcem speciální jednotky Black Ops, která stíhá Plastique. Do této postavy byl obsazen herec Clancy Brown, v současnosti známý svou účastí v seriálu Sleepy Hollow.


Nové postavy páté epizody máme za sebou, proto se na chvíli zaměříme na šestou. V ní se objeví postava Anthony Woodward (přezdívka Girder), další klasický Flashův nepřítel. Tato postava zatím nebyla nikým obsazena.

Poslední novinka možná potěší některé fanoušky seriálu Arrow. Pokud si pamatuje čtrnáctou epizodu (Time of Death), tak v ní Oliver Queen čelil dalšímu klasickému padouchovi a to Williamu Tockmanovi. Právě tato postava, opět v podání skvělého Roberta Kneppera, se objeví v sedmé epizodě seriálu a nebude sám – spolu ještě s jiným (zatím neznámým) nepřítelem bude čelit Barrymu a bude pro něj další velkou výzvou.

Tak co říkáte na nové postavy? Na kterou se nejvíce těšíte?

Diskuze /1

Billy the Kid

těšim se na vše

15.8.2014 | 10:58:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás