The Flash Christina McGee

Christina McGee

Christina McGee

Vedoucí Mercury Labs.

Sezóny 2
2014 - 2016


Christina McGee, které se obecně říká jen Tina, je stará přítelkyně Harrisona Wellse a jeho manželky Tess Morgan. Harrison Wells měl však před lety nehodu a jak sama Tina říká, od té doby je Harrison zcela jiným člověkem, protože se hodně změnil. Svádí to však na smrt jeho manželky, ale přitom netuší, co ho opravdu změnilo.

Aktuálně stojí v čele Mercury Labs, kde patří k předním fyzikům. Často se její budova stává terčem nejrůznějších útoků metalidí. Díky tomu se setkává s policií Central City a vybranými členy STAR Labs.


Tina je velmi hodným člověkem, respektuje své pracovníky, chválí je a má je ráda. Jednu dobu pro ni pracovala Caitlin Snow, ale ta se později chtěla vrátit do STAR Labs. Tina pro to měla pochopení a s klidným svědomím jí odchod dovolila.Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás