The Flash Edward Clariss

Edward Clariss

Edward Clariss

Rychlík Rival, který vznikl díky Flashpointu.

Sezóny 1
2016 - 2016


Edward Clariss je rychlíkem, který vystupuje pod přezdívkou Rival. Objevil se ve chvíli, kdy Barry Allen vytvořil Flashpoint, ve kterém Edward zabil rychlíka Kid Flashe. Když se Barry vrátí zpátky do své časové osy, tak zjistí, že i zde je Rival přítomen. Bylo to způsobeno tím, že Dr. Alchemy dal Edwardovi jeho schopnosti, které měl ve Flashpointu.

Rival si díky svým novým schopnostem vzpomene na to, co se stalo ve Flashpointu, a proto se rozhodne dopadnout Flashe, aby se mu pomstil. Flash ho však porazí a Edward je zavřen do vězení. Tam však moc dlouho nepobude, protože ho bůh rychlosti Savitar zabije.


Edward Clariss se oslovuje Rivalem kvůli tomu, že si myslí, že na světě není nikdo, kdo by mu mohl konkurovat. Jako rychlík je velmi rychlý a dokonce umí několik vychytávek, díky kterým se mu podařilo zabít Kid Flashe.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

nezajimavy…

11.12.2016 | 14:42:48
tom99

Tak tohle je hroznej tragéd..

webmaster, grafik
11.12.2016 | 13:14:02

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás