The Flash Julian Albert Desmond

Julian Albert Desmond

Julian Albert Desmond

Člen policie Central City, který se specializuje na metalidi.

Sezóny 1
2016 - 2017


Julian Albert, celým jménem Julian Albert Desmond, je novým členem policie Central City, který se tu objevil ve chvíli, kdy se Barry Allen vrátil z Flashpointu. Barry zjistil, že Julian s ním už rok spolupracuje ve stejné kanceláři. Julian nemá Barryho rád, protože cítí, že mu něco tají.

Kvůli přítomnosti metalidí se Julian začal specializovat právě na ně, čímž Barrymu leze do zelí. Nutno ale dodat, že Julian je ve své práci skutečně dobrý, i když všechny metalidi považuje za zlo. Julian však není jen prostým policistou, ve městě se objevil nový kult, který se shlukuje kolem Dr. Alchemyho. A právě on je tento záhadný muž.


Vše začalo v Indii, kde dlouhou dobu pátral po Kamenu mudrců. Když jej konečně našel, tak všichni z jeho expedice zemřeli a on se zničehonic probral doma. Netušil, že po nalezení Kamene mudrců vypustil na svět boha rychlosti Savitara, který z něj udělal Dr. Alchemyho. Julian to však neví, protože vždy poté, kdy ho Savitar povolá, má výpadky paměti.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mou

postava je takový ťuňťa :D :D ale Tom ho hraje výborně!!

21.7.2017 | 17:41:48
nowas

nemám co říct.. prostě jenom 100%

25.5.2017 | 9:34:04
fanta2pomeranc

Musíme se podívat pravdě do očí: všechny mlaďase v seriálu převyšuje herecky asi o deset hlav. Navíc je to sympatická postava

23.5.2017 | 9:23:37
MsTess

Tak tuhle postavu mám vážně ráda, už jenom proto, že na začátku Barryho fakt nemusel :D Jeho hlášky mě zaručeně rozesmějou :D. A co si budem povídat Tom Felton – na kluka co se údajně po zkončení Harryho Pottera nechtěl dál věnovat herectví, dost dobrýýýý :D

15.5.2017 | 18:25:55
azazel

pomalu ale jiste me dostal :-)

21.3.2017 | 12:38:59
LadyFlash

super herec, super postava! bez neho by 3. séria bola úpadkom… iskrí to medzi ním a Caitlin, a dúfam že aj dostane viac priestoru v seriáli, veď o ňom ešte veľa nevieme :)

2.3.2017 | 2:28:47
angel216

Naprosto skvělá postava. Hlášky skvělé, nebojí se říci svůj názor a myšlenku. I minulost má zajímavou. Třeba ještě překvapí. :) Plus skvělý britský přízvuk, vzhled… Tom Felton hraje Juliana výborně.

27.2.2017 | 17:29:38
default

Na planetu opic se moc netesil, ale asi to bude zajimavejsi nez ten muzikalovy dej… blizka budoucnost Flashe me v posledni dobe nejak nudi. Dneska zavod byl prima. Skoda, ze Kid Flash nepomohl rozvibrovat vlak pod vymluvou, ze Barry to sam nezvladne. Jinak Barryho chvalim, ze v posledni dobe neni ufnukanej a snazi se motivovat. Souhlasim i s tim, ze zaporaci v posledni dobe jsou nudni, urcite by dokazali vice dramatizovat. ;) Mohli by to byt zajimave dvojdily.

9.2.2017 | 9:32:38
Jessstjames

Tenhle chlápek je prostě borec :D a neříkám to jenom proto, že jsem už asi od 11 let fanynkou Toma :D Julian je správný sassy Angličan :D

8.2.2017 | 16:44:57
KaraSnowAllen

Láska na první pohled. :D Kam se hrabe nějaký ubrečený Barry.

3.2.2017 | 14:23:02

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás