The Flash Sam Scudder

Sam Scudder

Sam Scudder

Prohnaný a mazaný padouch Mirror Master.

Sezóny 1
2016 - 2017


Sam Scudder byl společně se svou přítelkyní Rosalind Dillon a kamarádem Leonardem Snartem členem zločineckého gangu, který konal svou neplechu v ulicích Central City. Sam se však pohádal s Leonardem, a proto se skupina zločinců rozpadla. Navíc se Sam ztratil během výbuchu urychlovače částic a nikdo nevěděl, kde je. Jeho přítelkyně byla navíc uvězněna, a proto ho nemohla ani hledat.

Po třech letech se Sam objevil na místě, kde se ztratil. Kvůli urychlovači částic se z něj stal metačlověk, který umí procházet skrze zrcadla, a proto nebyl nikde k dohledání, protože byl po celé tři roky uvězněn v zrcadle. Jakmile se osvobodil, tak šel do vězení Iron Heights, kde vysvobodil svou uvězněnou přítelkyni.


Jeho superschopnosti mu nabízely spoustu nových příležitostí, a proto společně s Rosalind začal opět vykrádat banky. Nicméně se brzy setkal s Flashem, který ho dokázal zatavit.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Mirror Master nikdy nezklame <3

24.5.2017 | 17:01:13

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás