The Flash Představení epizody The Present

Představení epizody The Present

Představení epizody The Present

Vánoce jsou tady, ale Barry není schopen je prožít v klidu, protože stále myslí na porážku Savitara. Naštěstí ho navštíví jeho starý přítel, který mu pomůže.

23 1
6.12.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

Dirrow

Wally je rychlejší něž Barry, Jay taky Jessie stejně…jak je to sakra možný..mají je nechat pomalejši když na rychlosti tak dřel

#2 Scoop
7.12.2016 | 16:00:17
Scoop

#1 Dirrow: Wally je rychlejší z důvodu kamene a určitě zatím bude něco víc. Jessie není rychlejší -.-, nevím kde jsi to nabral a Jay je Flash už nějakou dobu, ale i tak zatím nevíme jestli je rychlejší než Barry.

A mohl jsi možná použít spoiler.

#6 Dirrow
7.12.2016 | 16:53:56
jakubveleta

Odkaz na kámen mudrců, tak to jo. Dobře pro Feltona :D

7.12.2016 | 21:33:55
FanArrow

Na tom konci sem furt čekal,že se něco stane, že Tam přiběhně, Savitár a zabije Iris nebo že ten Julien, bude ovládán a někoho napadne, nebo že zabijou, tu Jouvu Přítelkyni,furt sem na něco čekal. Jak říkal Savitar, že ho Barry, uvěznil a znal všechny, ty jména kromě toho H.R to nevim jak mohl vědět, tak mě napadl Eddie, Díky Barrymu, Iris nezískal Díky Barrymu, se změnila časová anomálie, takže mu zkazil nějak život o Joeovi věděl Walleyho to taky nevim jak mohl poznat ale jedině z flashpointu Iris zná Cisca a Caitlin, akorat ten H.R tam nezapadá, jak ho mohl znát? Když je to, jinej, H.R to se jim prozradil že ho zná protože o něm nikdo nevěděl, jen Herry Cisco Caitlin Barry Walley Joe a možná Jay, ten Savitár, bude, někdo známej, koho jsme už viděly.Já se přiklánim k Eddimu, možná to je Eddie z 1 serie, nebo Eddie kterého nikdo nezná, ale on je zná!(Funny by bylo kdyby to byl Grood, kterej by ovládal ten oblek svojí myslí :-) co se vlastně stalo s Opičkou? Někam zmizela a už se k tomu nevraceli. (udělejte anketu kdo by mohl být Savitár, už je 9 díl a už nějaké indicie jsou a domněnky, kdo by to mohl být.)

#5 Scoop
7.12.2016 | 22:54:57
Scoop

#4 FanArrow: Vše onich věděl, protože může cestovat v čase, aji to tam myslím dokonce říkal :D, že zná jejich osudy.

8.12.2016 | 7:15:00
Dirrow

#2 Scoop: Jesse je skoro stejně rychlá jako Barry, a Wally nakonec není rychlejší protože Wells při tréninku říkal že je rychlejší než on jen když ho srovná v období kdy měl rychlost stejně dlouho jako on…a ještě k tomu ti ostatní rychlíci měli vyšší rychlost dříve a nepotřebují ani tachyony ke zvýšení..což jako na hlavní postavu nic moc

13.12.2016 | 14:08:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás