The Flash Upoutávka k epizodě Welcome to Earth-2

Upoutávka k epizodě Welcome to Earth-2

Upoutávka k epizodě Welcome to Earth-2

Flashův tým se vydává na Zemi 2, aby pomohl Wellsovi. V novém světě však číhá spousta nástrah a jednu z nich představují Deathstorm a Killer Frost.

28 1
5.2.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /13

lucinkabili

Řekla bych, že tam má být „Pokud se do 48 hodin nevrátíme,“ a ne do 24 :-)

#2 Xavik
5.2.2016 | 12:15:34
Xavik

#1 lucinkabili: Jo, díky. To jsem popletl. :D

admin
5.2.2016 | 12:34:22
Kennymcc

Pokud bych byl Flashem a nechtel bych nikoho zabijet, tak bych si prioritne poridil nejaky taser. A vsechny pomaly tluc-huby jako je Deathstorm, Killer Frost a dalsi votaseroval takovou davkou, ze by ani nestihli skytnout :D

5.2.2016 | 13:33:09
Tralali

Tak ono flash by měl rozbít úplně všechny (kromě ostatních speedsterů) i bez taseru…než někdo vůbec pomyslí na to něco udělat, tak už má být spoutaný…ale tak to by z toho pak nemohl být seriál :D

#5 Kennymcc
5.2.2016 | 14:07:33
Kennymcc

#4 Tralali: A proto jsem rad, ze prijde dalsi rychlik (Trajectory), aspon se bude srovnavat srovnavatelne :)

5.2.2016 | 14:38:28
Pol4mi

Jsem jediný, kdo si myslí, že tímto dílem by mohla odstartovat ta lepší část 2. řady. Nechci si nějak stěžovat, ale 2. sérii jsem si představoval trošku víc akčnější, svižnější, lepší. Vše lepší. Zatím teda ne. Už chci konečně Flashe z Earth-2 vidět se svoji rychlostí. Chci víc Zooma a víc akce. Chci aby Barry nebyl takový poseroutka :D Nic proti, ale když se to tak vezme kolem a kolem, pořád se opakují věci z první řady. Už to chce přeskočit. Zatím jsme viděli samé metal lidi tak jako před tím a kam nás to zavedlo ? Takhle by mohla začít konečně ta slibná druhá řada. Doufám, že nezklamou.

#7 Billy the Kid #8 Kennymcc #9 Libca3X
5.2.2016 | 17:31:16
Billy the Kid

#6 Pol4mi: no mi se naopak druhá serie libí stejně jako ta první, takže za mě v poho, jen můj názor :)

5.2.2016 | 18:48:53
Kennymcc

#6 Pol4mi: No kdyz srovnas zaporne speedstery RF (1. serie) a Zoom (2. serie) proti kladnemu speedsterovi Flash. Tak si uvedomis ze oni zaporni speedsteri provadeji presne to, co by se od speedstera ocekavalo – je v podstate nedotknutelnej a vsechny kdo se mu postavi vyridi mrknutim oka (nekdy i rychleji :) ). Kladny speedster Flash umi hlavne rychle pribehnout a rychle utect, bohuzel vyuzivani sve rychlosti primo proti nepratelum mu moc nejde a musi si nechat radit jak nekoho premoci obklikou. Ale ono vlastne neni co radit. Jelikoz rada je jen jedna a je univerzalni: pouzij svou rychlost a knockoutuj ho :) Ale jak asi vsichni vime, kvuli serialove podivane to takhle nende :) Ikdyz osobne si myslim, ze lecktere souboje Flashe bych udelal o dost dustojneji ve prospech Flashe.

5.2.2016 | 19:03:03
Libca3X

#6 Pol4mi: V tomhle musím souhlasit :-/ Zajímá mě díly kdy se cestuje časem, nebo kde se řeší Earth-2 nebo Zoom. To vás jako opravdu zajímá že tam Wally jezdí závody, nebo že nějaký meta člověk vypadá jako žralok, nebo že se mění v asfalt, nebo že tam nějaká zlá telepatická gorila. V jedničce se aspoň naučil nové věci při boji s meta lidmi (vzdušný vír, rozkmitat se tak že dokáže projít skrz něco ..), ale ve dvojce tam se naučil jen házet blesky.

#13 Pol4mi
6.2.2016 | 0:24:06
Cesc

Mně vadí hlavně jedna věc a to ta, že jsem se hodně těšil na Zooma a zatim ho bylo v seriálu tak 5 minut … :-/

6.2.2016 | 9:49:02
Wentor

Občas se mi zdá, jako kdyby se u toho seriálu zasekli a přemýšleli, co udělat a co ne, aby nevystříleli všechnu munici a pak to stejně udělají… Namísto pořádné akce s RF v první řadě vše protahovali slaďárničkama meui Barrym a Iris a Eddiem a nakonec všechno usekli v pár dílech… Teď? namísto nějaké akce meui Flashem a Zoomem, vidíme zase jen tunu omáčky a akce někde v nedohlednu – a zase jako v první řadě se vše začne řešit na konci řady, kdy už vlastně nahrnou tolik děje a nových možností, že tu munici vystřílí do pár dílů a zase můžou přemýšlet, co udělají dál. přijde mi, že přesně tím se často ničí dobré seriály, namísto aby se věnovali jednomu problému trochu hloub, řešili kolem něj víc věcí, nacpe se tam omáčka na oko a pak co? Poslední dva tři díly se nacpe tuna akce, že to sežehne většinu potenciálu, který by to dávalo do dalších sérií. Můj názor, klidně mě kamenujte ;)

#12 Kennymcc #13 Pol4mi
6.2.2016 | 11:20:42
Kennymcc

#11 Wentor: Samozrejme kazdy muze mit jinou predstavu o tom, co by chtel videt (i ja bych tam chtel videt nektere veci jinak). Nakonec se vzdy dostanes k otazce, zda s tim rozpoctem jez ma Flash se da delat neco lepsiho ci nikoli. Dalsi vec je sledovanost – pokud jsou vysledky dle pozadavku, tak urcite nic menit nebudou. Nevim na jake internetove diskuzi se da „brecet“ tak, aby tvurci pripadne do budoucna neco menili – samozrejme jen pokud bude „brecet“ dostatek lidi k te same veci :)

#13 Pol4mi
6.2.2016 | 12:01:20
Pol4mi

#12 Kennymcc: Ale my přeci nebrečíme, jen diskutujeme o seriálu. První série gradovala, nevěděli jsme co přijde dál. A ten konec, byl něco. Navnadilo mě to tak, jak žádný jiný seriál. A teď když vidím jak potenciál konce první řady, dali úplně do hnoje.. no.. škoda mluvit. Opravdu jsem si představoval jak už od začátku bude někde na Earth-2 bez nějaké pomoci (tím že by spadl do té singularity) a bude se pokoušet vrátit na svou zemi, přičemž mu v tom bude bránit třeba Zoom. A jak to zazdili a hlavně v jaké rychlosti (vlastně vše jsme se dozvěděli v prvním díle druhé série). Ronnie mrtev a Barry delší dobu nemůže najít to své já + to po tom co s ním udělal Zoom. Dostali jsme i love story s Patty, za mě +. Patty jsem si oblíbil a zase to dali do hnoje. Jasně Barry nikdy nebude šťastný.. ale i tak, dívaci ji měli rádi a to mi neříkejte, že to tvůrci nevěděli.

#9 Libca3X: Právě, koho zajímají nějací meta-lidi, když to hlavní ve spoustě epizodách prostě není. Zoom nejlepší akce, konečně jsem myslel jak se to rozjede. A oni to zase zpomalili na bod mrazu. Tohle bylo zajímavé v první sérii. Central city potřebuje pomoct, je tam nějaký meta-lid. Došli meta-lidi na planetě Barryho tak je začali posílat z Earth-2 :D Jak prosté. Prostě pořád dokola. Jiné postavy, ale přitom se nic moc nemění.

#11 Wentor: Souhlasím se vším co jsi napsal. ;)

8.2.2016 | 22:19:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás