Vikings (Vikingové) Vikingové se dočkají nové postavy

Vikingové se dočkají nové postavy

Vikingové se dočkají nové postavy

Třetí série severského seriálu Vikings nás čeká až roku 2015, známe však novou novou postavu, která se v seriálu bude pravidelně objevovat.


4 0
29.5.2014

Novou posilou seriálu Vikings se ve třetí sérii stane mladý britský herec Ben Robson (Dracula: The Dark Prince), který ztvární postavu Kalfa. Tento severský válečník má být mladým nadějným Vikingem, který touží po objevování západních končin a získání mnoha kořisti. Kalf bude po vedením jarla Ingstada, tedy naší oblíbené Lagerthy.

Pro začínajícího herce Bena Robsona je to ideální příležitost se prosadit v seriálovém průmyslu, protože postava Kalfa má být jednou z hlavních postav seriálu.


Dobrou zprávou je, že natáčení třetí série začíná opět v létě, takže se další série dočkáme určitě někdy na začátku jara roku 2015.

Diskuze /3

PhobiaCZ

Aplikace SeriesGuide pro Android mi hlásí 2.1.2015 první díl třetí série.

#3 Xavik
6.6.2014 | 10:56:56
Mani

No tak fajn z fotky je to sympaticky muž. Tak som zvedavý ako bude vyzerať ako viking :D a taktiež čo nám predvedie za kvality.

10.6.2014 | 18:56:05
Xavik

#1 PhobiaCZ: Tak to nevím, kde to vzali, zatím není nic oficiálně potvrzené…

admin
11.6.2014 | 17:38:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Pátá série Vikings

Co všechno víme o páté sérii?

Co všechno víme o páté sérii?

Ihned po skončení čtvrté série se začaly objevovat otázky týkající se páté řady. Pojďte se podívat na to, co všechno zatím víme o pokračování, kterého se dočkáme ještě letos.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás