Arrow
90/100 - 1 402×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

komcus

#3334 Bizzy: Plus jsem už před nějakou dobou četl, že ztvární nějakou důležitou postavu.

čestný člen redakce
10.4.2016 | 22:34:59
Scenárista s veľkým S

Myslím si, že je na mieste vymeniť prekladateľov.

#3343 AntiArrow #3345 Scenárista s veľkým S
11.4.2016 | 17:04:13
AntiArrow

#3342 Scenárista s veľkým S: Pamatuju si ty časy, kdy titulku byly už ve čtvrtek večer :)

#3344 lukascoolarik
11.4.2016 | 19:32:09
lukascoolarik

#3343 AntiArrow: A já si pamatuju časy, kdy ten seriál ještě nestál za starou belu. :-D Upřímně se fakt nedivím, že to trvá déle než obvykle, vzhledem k tomu, jaký seriál momentálně je.

Ti zdatní mají anglické a ti nedočkaví si vystačí s nějakou rychlovkou od TVguru nebo podobných „profi týmů“. :-D

čestný člen redakce
11.4.2016 | 19:48:09
Scenárista s veľkým S

#3342 Scenárista s veľkým S:

Skor by to prelozil aj clovek so slovnikom, ktory disponuje len jednou rukou. Ako som uz pisal, epizodu uz kazdy videl, takze sa pracuje na archivnych titulkach. Mimochodom, tuto temu som uz riesil a presne som vedel, ze sa to stane. Arrow nema narocnu anglictinu, takze titulky netreba.

#3346 lukascoolarik
11.4.2016 | 19:56:56
lukascoolarik

#3345 Scenárista s veľkým S: Tak o tom žádná. Netvrdím, že kvalitní titulky se musí dělat třeba týden; všechno je to o času. Ale upřímně, překládat tenhle seriál, tak to už dávno zabalím.

Jinak souhlasím, angličtina nenáročná. Každopádně kromě 18. epizody jsem na titulky pokaždé čekal; možná i proto, že jsem potřeboval výmluvu k dalšímu odložení zhlédnutí. :-D

#3347 Scenárista s veľkým S
čestný člen redakce
11.4.2016 | 20:01:02
Scenárista s veľkým S

#3346 lukascoolarik:

Tak ja chapem, ze aj samotny prekladatel moze byt znechuteny z prekladu serialu, ale ak to naozaj tak citi, tak je potrebne od prekladania takehoto serialu upustit.

11.4.2016 | 20:12:57
Baltik

Najdou se lidi, kteří zatím o tomto seriálu neví a jednoho dne sem zavítají a postahují komplet titulky odsud. Takže i po týdnu nebudou titulky zbytečné.

11.4.2016 | 20:57:27
perteus

najdou se lidi, co treba nezvladaji tak dobre anglictinu a titulky hodne pomuzou, pak je to jen brmlani kdyz nejsou skoro po tydnu i kdyz se slibovali v sobotu vecer. A tvrzni, ted delame na archivnich titulcich protoze kazdy videl.. ne ja nevidel… a rozhodne nejsem sam :-) Ale tak muzete si kopnout do TVGuru a placat se po ramenou jaky delate archivni veci :-)

11.4.2016 | 21:32:37
jack7cz

http://www.cosmicbooknews.com/…-dceu-rumors já to tušil proč zabili black canary

11.4.2016 | 22:14:47
HellTsuku

https://www.youtube.com/watch?… já půjdu brečet tahle ukázka je zatím temnější než celá 4 série Arrow :D

11.4.2016 | 22:58:51
malincok

http://www.edna.cz/…ujici-smrti/ takze fingovana smrt sa nekona..

12.4.2016 | 18:30:09
LMDizajn

Otazka: Je tu niekto, koho Arrow naozaj ešte baví a tým myslím viac ako len jeden diel z troch? A baví vás Arrow viac ako Flash, LoT alebo Supergirl?

#3354 Scoop #3355 mkbn
13.4.2016 | 21:53:59
Scoop

#3353 LMDizajn: Poslední dvě epizody, které byly odvysílány vypadají jako odraz odedna, takže tomuto seruálu ještě dávám šanci. Nejlepší je podle mě teď Flash, pak LoT, a potom na podobné úrovni je Arrow a Supergirl, ale Supergirl se mi zdá lepší.

13.4.2016 | 22:07:24
mkbn

#3353 LMDizajn: urcite, mne teda bavi Arrow mnohem vic nez Flash. No a na LoT jsem se uz prestal koukat. Supergirl jsem videl kouse pilotu a zhnusene jsem to zavrel. Flash mi prijde tak trochu pro mladsi generaci nez jsem ja… (Na druhou stranu se to neda moc srovnavat s AoS, DD nebo GoT, ty jsou uplne jinde.)

#3356 Rubi
13.4.2016 | 22:26:39
Rubi

#3355 mkbn: No vidíš a tolik vychvalovaný Daredevil mě naopak vůbec neoslnil. Je to hlavně tím, že mi tam moc nesedli ústřední postavy. Bojové scény dobrý, ale není to všechno. Znělka je samozřejmě super. Možná že by ještě více navnadili diváky, kdyby pouštěli díl po dílu a ne rovnou celou řadu. Jako třeba u Arrowa kde jsme na tajemný pohřeb museli čekat půl roku. I když vzhledem k tomu jak jsou z něj všichni unesený tak je to asi jedno.

14.4.2016 | 13:21:33
lukas14

jedine pozitivum by mohlo byt ze sa kapitan lance prida ako nejaka nova postava!

17.4.2016 | 19:04:35
sudymaster

Jak Arrow tak Flash a samozřejmě LofL jsou pro mě ohromným zklamáním a to jsem velký seriálový nadšenec a snažím se seriály hodnotit až po hodně dílech či celých sériích. Podle mě je to mýdlová opera oblečená do komiksového kabátu a některé herecké výkony (ne všechny) mi přijdou trochu jako z „vynikajícího“ seriálu Ulice. Nestává se mi často abych shlédnul 3 série a seriál mě přestal absolutně bavit, ale u Arrow i u Flashe se mi to bohužel stalo. LofL to je absolutní odpad. A nezachrání ho ani DUO s Prison Break.

#3360 Xegiie
27.4.2016 | 22:18:58
sudymaster

Jo a ještě bych chtěl všem vřele doporučit Black Sails. Tady názorně uvidíte jak to může vypadat, když se to dělá pořádně. Omlouvám se, že jsem byl tak negativní, ale to bude asi tím zklamáním.

#3363 Stardos
27.4.2016 | 22:22:06
Xegiie

#3358 sudymaster: flash za me stale vyborny, dejove i herci.

28.4.2016 | 11:05:18


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama