Arrow
90/100 - 1 402×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

malincok

chapem,ze vytvorili novu „Canary“, ktora sa nespravala ako spravny hrdina a tym ukazali, ze Laurel bola skutocny hrdina, ze ona bola skutocna Black Canary, ktora pomahala bojovat so zlocinom…ale dufam,ze uz sa viac ta nova ako „Canary“ neukaze…pride mu to smiesne..to ako keby zabili Olivera a dakto by ho napodobnoval a pridal by sa do tymu ako Arrow..alebo Digla..alebo Theu…proste stupidita…ked uz tvorcovia zabili Black Canary,nech sa s tym zmieria a nech tam dalsiu nedavaju…kludne nech sa tam prida novy hrdina, ale nech to nie je napodobenina niekoho…

a inak, vsimli ste si,ze tvorcovia chceli asi zabil Williama Claytna? pretoze za knazom bol hrob a na nom bolo Clayton..a ked si porovnate rozlozenie hrobov na pohrebe a na konci,kde je aj Flash, tak to podla mna nesedi…

28.4.2016 | 11:15:13
LMDizajn

no musel som si na konci zakričat: You fuckers!.. Pretože to čo robia scenaristi, to snad nerobia ani v telenovele (neviem, nepozeram, možno ano). Peknu sračku z toho robia a zrazu davaju do minulosti veci, ktore tam neboli. Taktiež som si všimol, že na hrobe bolo Clayton a prave tie fotky som videl a preto som do poslednej sekundy neveril, že zabiju Lorel. Dokonca tam tie zabery i nechali. Takže ani scenaristi naozaj nevedeli koho zabiju a na poslednu chvilu sa rozhodli ako rozhodli. Plus Flash ma schopnosti, ale v serialy Flash ich teraz nema, na to si mohli dat tiež pozor. Ale čoho som sa najviac bal, že Felicity obleču do toho kostymu. Naštastie sa nestalo, ale i tak som z toho celeho sklamany, čo je horšie sklamany som aj z Flasha, ktorý ma take chyby a nelogicke veci, že sa na to miestami tiež neda pozerat. Je mi to ľuto, serial bude pravdepodobne pozerat, aj ked je to odpad a nič ma tam už nebavi… Nakoniec možno dobre že Supergirl netočí CW ale CBS… Mali radšej spravit Black Canary spin off a nie ju zabit. Kto tam ostal zaujimavy? Thea? Nyssa?

#3365 Scoop
28.4.2016 | 11:45:23
Stardos

#3359 sudymaster: Black Sails mě moc neoslnilo no, jenže toť zase můj názor

28.4.2016 | 13:37:59
dAw3

V 2×01 bylo řečeno, že po pohřbu potřebovali Oliver a Laurel nějaký čas od sebe, to ale neznamená, že od samotného pohřbu nemohli ještě pár dní být spolu. Pak se Oliver rozhodl odletět na ostrov na pár měsíců, kde jsme ho na začátku 2×01 viděli, takže to celkem sedí. S tím Claytonem nevím co to mělo být, ale neřešil bych to. Nebyla by to 1. chyba v Arrow. :D

#3366 Scoop
28.4.2016 | 14:41:20
Scoop

#3362 LMDizajn: Tak ten pohřeb byl možná ještě před pauzou, takže Flash možná schopnosti ještě měl.

28.4.2016 | 16:37:05
Scoop

#3364 dAw3: Podle mě zatím bude ještě něco než nějaké chyba. Protože mají k dispozici poměrně kvalitní CGI prostředky, teda spoň na to že je to jen obyčejný seriál, a mohli to klidně upravit pomocí CGI.

28.4.2016 | 16:38:52
Baltik

Protože běhat volnou uličkou je příliš mainstream :D

A tady docela fail SWAT scéna :D

Takový průměrný díl, byly i horší, ale také i lepší v této sérii.
Chtěl jsem ještě něco napsat, ale zapoměl jsem, co přesně.

#3369 LMDizajn
29.4.2016 | 11:45:05
Rubi

To se dalo čekat že ta new holčina, bude ta nová Black Canary. Jinak bylo řečeno že s ní mají velké plány, takže ona tam bude dál jako BC a později se určitě přidá do týmu. Ten pohřeb byl divnej celej, opravdu to vypadalo že jsou na pohřbu nějakého Claytona. Náhrobek nejspíš přidali až potom a ten Claytonův hrob je za hrobem Laurel. Je ale minimálně hodně veliká náhoda, že zrovna nějaký Clayton (s m na konci) má hrob přímo za Laurel.

#3369 LMDizajn
29.4.2016 | 13:49:56
LMDizajn

#3367 Baltik: o tychto chybach už ani nema cenu hovorit…

#3368 Rubi: to naozaj ma byt nova BC? No do rity, to si z nas naozaj robia srandu?

29.4.2016 | 14:48:04
Venous4

Mam v tom trochu gulas, jakto ze Barry ma zase sve schopnosti kdyz je v ser. Flash ztratil

#3372 Stardos
29.4.2016 | 19:51:18
Venous4

A taky me napadlo ze by Damiena mohli porazit pomoci Harryho a Jesse ze Zeme 2 kdyz tedy vibruji na jine frekvenci – to by na ne ty Damienovy cary mary nemusely pusobit ne ??

29.4.2016 | 19:55:48
Stardos

#3370 Venous4: Buď se epizoda odehrává dříve než ji ztratil a nebo poté co ji získal

#3376 monikash
29.4.2016 | 21:48:22
Scenárista s veľkým S

Jeden z lepších dielov, ale herecké výkony dosť slabé, taktiež nelogické veci, ako už načrtol Baltik. Mna zarazilo to, že Felicity našla informácie o tom dievčati po stlačení 2 klávesov.

64 %

30.4.2016 | 15:13:30
LMDizajn

no, neviem či vobec komentovat tieto hrozne chyby a hluposti alebo či ten serial naozaj padol na take dno, kde to nemame riešit

30.4.2016 | 21:54:19
Robinen

Koho vlastně Harry zabil ?

30.4.2016 | 22:48:02
monikash

#3372 Stardos: Já bych řekla, že po obnovení rychlosti. Za jedno říká, že měl nějaké problémy a nestihl pohřeb (ale klidně mohl být zrovna na Zemi 2) a za 2. aby nás navnadili se dívat na Flashe dál. ;-)

Jinak, k poražení Damiena budou potřebovat pomoc minimálně od Constantina.

překladatel
1.5.2016 | 8:05:58
Dvojce

Tak já nevím, co dál. Pamatuju si začátek, kdy jsem seriál objevila a stahovala a skoukla celou první sérii ve 3 dnech, ale teď mě to prostě nebaví. Ano určitě někdo napíše ,že mě nikdo nenutí, abych se koukala dál. Je to jen asi síla zvyku. Jak tu pročítám, nejsem sama . První dvě série za mě bomba, od půlky třetí po návratu Olivera tolik věcí zbytečných, nelogických, to samé i teď po zimní pauze, jsem si říkala docela slušné, ale od té doby, pořád přešlapujeme na místě, hlavní padouch DARK tam spíš nebyl než byl( ted se snad dočkáme ted trochu akce) spousta příběhových odboček, zbytečných postav,předvídaných proslovů. Je vůbec nějaká šance, že 5.série bude taková , aby člověk zase netrpělivě čekal na nový díl?

#3378 LMDizajn #3379 Baltik
3.5.2016 | 20:24:31
LMDizajn

#3377 Dvojce: niekedy si hovorim, že môžeme len v kúte plakat alebo si dookola pustat tie stare epizody… smutne je najma to, že podobne naznaky su aj o ostatnych serialov… dohovie, čo môžeme čakat… Stale tu ale mame Gotham, Supergirl, Flash, Legends… Alebo z archivu začat pozerat od začiatku Smallville :D

#3381 Dvojce
3.5.2016 | 21:04:24
Baltik

#3377 Dvojce: Nikdo tě nenutí, abys na to koukala.

#3380 Dvojce
3.5.2016 | 21:12:07
Dvojce

#3379 Baltik: To máš pravdu :D, chtěla jsem vědět, zda jsem sama, nebo ne, kdo má ten pocit, že nic už tě nenutí koukat, a netrpělivě čekat. Zda uvidím nebo neuvidím další díl mi je teď jedno, což je děsný, když vezmu, jak jsem hltala.

#3382 Baltik
4.5.2016 | 18:20:43


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama