Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Scoop

Promo trailer na další epizodu vypadá dobře, ale potom co jsem viděl fotky z další epizody a skoro na všech je Felicity, Noah a oběvila se tam i Donna… tak si říkám.. Proč tento seriál dostal 5. sérii ? Kdo to sakra mohl dovolit ? Kéž by to byl jen opožděnej aprílovej vtípek. Seriál by se hodně rychle měl přejmenovat na Felicity Diaries, protože takto jen kazí jméno seriálu Arrow, který skončil druhou někde mezi druhou a třetí sérií.

#3403 Stardos
13.5.2016 | 14:52:30
Scoop

Vím, že je blbost argumentovata těmito čísli z určitých důvodů (v rámci ČR a USA, protože v USA je více TV stanic), ale i tak to slepě poslouží jak náhled na sledovanost.

Náhodný díl ulice – V kategorii D15—54 let Ulici sledovalo 780 tisíc lidí

Arrow náhodné díly z první série: 4 140 000, 3 550 000, 3 060 000, 3 020 000, 2 770 000

Arrow náhodné díly ze čtvrté série (do patnácté epizody): 2 670 000, 2 400 000, 2 440 000

Pozdější díly čtvrté série: 2 070 000, 2 240 000, 2 160 000, 2 270 000, 2 240 000

Když si vezmete kolik obyvatel v naší malé republice sleduje Ulici, tak by v tomto poměru mohlo klidně mohlo Arrowa sledovat více lidí (beru vpotaz, že v USA je více televizních stanic, takže je předpokladatelné mít na seriálech mít menší sledovanost v poměru s ČR). Ale i tak, kdyby si Arrow držel kvalitu, tak ty čísla neklesnou tak hluboko. Jestli toto scénáristi nevidí, tak jsou asi hodně slepí, protože zbytečně jdou peníze do pohřbeného Arrowa místo toho, aby šly do Legend a Flashe, kteří tyto peníže potřebují.

13.5.2016 | 15:05:39
Stardos

#3401 Scoop: Tak já to už nechápu :D Donna tam byla zbytečně, to je pravda, ale Felicity? Poslední dobou jsem nezaznamenal Olicity či nějaké náznaky a v aktuální epizodě měla důvod být,když se jednalo o hackerství.Mně už přijde jako kdyby si lidé zvykli neustále poukazovat na ni, přičemž tě nechci urazit, ale každopádně by mě zajímalo, co zase provedla

#3404 Scoop
13.5.2016 | 17:26:32
Scoop

#3403 Stardos: Vím, že je hlavní postava, ale vyskytuje se tam více než Oliver. Přitom Oliver má být ta nejvyšší postava. Felicity měla umřít a z Olivera se měl zase stát ten Arrow z 1. série.

13.5.2016 | 17:43:24
LMDizajn

Hlavny dej sa točil okolo Felicity, vedlajši dej okolo Thei, male utržky Dony a Johna… Nikde sa tam ukazal Oliver :D Akože, chcel by som vidiet štatistiku, kolko v jednotlivych dieloch su na obrazovke jednotlive postavy, a o kom sa točí dej. Nemam problem, ak chcu budovat postavu, tak je cela epizoda o nej… Napriklad Laurel a Quentin a ich zavislost, Thea a jej premena a podobne… Ale ako buduje dej momentalne Felicity? V prvych epizodach bola vtipna vsuvka, technologicky geek. Dnes? Dnes je toto Curtys a preto sme ho už nevideli? Lebo zatienil aj Felicity? Toto je už naozaj na konšpiračnu teoriu… Sara, Laurel su preč… A nechali nam novu Felicity, ktora nie je zabavna a z Olivera spravili mäkýša. A pre zmenu sa tam ešte nasačkuje aj jej mama a otec. Už môžeme čakat, že odstrelia Theu a naozaj sa nebude na čo pozerat.

Viete ako v legendach Oliver nechcel hovorit o minulosti? Asi si pozrel 4 sezóna. :D

13.5.2016 | 18:17:45
Baltik

Scény, na které poukazujete, jsem schopen překousnout. Ale fakt mi vadí trapné, nelogické scény s chybami. To je tragédie. Už se opakuji, ale tvůrci to snad nevidí, co vytvořili ? Nebo jim to nevadí ?
A to hackerství mělo znamenat co ? Jenom házeli jedno cizí slovo za druhým a divák aby musel video paouzovat pro pochopení situace, o co se jedná…
Do třetice, ve flashbacku Oliver bojuje s magii, týpek s ním háže ze strany na stranu a po 5ti letech si vzpomene, že s takovou věcí už bojoval. Zajímavé, že o těchto kouzlech nepadlo ani slovo v minulých sériich. Dělají z díváků blbce.

#3407 LMDizajn
13.5.2016 | 18:29:40
LMDizajn

#3406 Baltik: plny suhlas, scenaristi nula bodov, nie len v Arrow…

13.5.2016 | 18:43:45
Scoop

Jsem rád, že Kevin Smith nedostal možnost režírovat Arrowa, protože bych nechtěl, aby bylo jméno někoho tak velkého napsáno v epizodě takové s prominutím SRAČKY.

#3409 Stardos #3411 Tomass2002
13.5.2016 | 18:51:07
Stardos

#3408 Scoop: Mně přijde ironické, že zrovna epizoda, kterou režíroval je s hodnecením menší, než tato epizoda Arrow

#3410 Scoop
13.5.2016 | 19:07:23
Scoop

#3409 Stardos: Sorry, ale tato epizoda byla odpad.

#3418 Rubi
13.5.2016 | 19:48:52
Tomass2002

#3408 Scoop: Smith je naprosto přeceňovanej a tuctovej režisér, což potvrdil poslední odvysílanou epizodou Flashe, která byla režisérsky přímo děsná.

#3412 Scoop #3413 Scoop
13.5.2016 | 21:23:25
Scoop

#3411 Tomass2002: Ale má jméno a to má málokdo.

#3415 Stardos
13.5.2016 | 21:55:27
Scoop

#3411 Tomass2002: A navíc je těžké režirovat epizodu, která je napsaná v klidnějším a emotivnějším ději. On si sám vybral tuto epizodu na režírování myslím, protože to bylo hodně emotivní epizoda.

#3414 Scoop
13.5.2016 | 22:01:00
Scoop

#3413 Scoop: Podle mě odvedl poměrně dobrou práci.

13.5.2016 | 22:24:28
Stardos

#3412 Scoop: Jméno může mít kde kdo a lidi zajímat nebude :) Uvedl bych příklad, ale rozpoutal bych možná hádku

13.5.2016 | 22:40:00
Scenárista s veľkým S

Nejako sa mi ho nechce pustiť.

#3417 Scoop
14.5.2016 | 16:37:09
Scoop

#3416 Scenárista s veľkým S: Já jsem si to taky nechtěl pustit. Nakonec jsem toho litoval. Ale naštěstí jsem přišel jen o 25± minut svého života, protože jsem to začla přeskakovat poté, co v každé scéně byla buď Felicity, Dona, nebo ten Felicitin tatík (společně s Felicity).

14.5.2016 | 17:03:51
Rubi

#3410 Scoop: Co by jsi ještě chtěl? Tahle epizoda byla super a měla perfektní grády. Zemřelo najednou několik tisíc lidí, chtěli jste zabíjení tak ho máte. To vám nestačí? A jako je jasný že když chtějí zastavit atomovky tak to může zvládnout jedině nějaký maxi hacker … ale ty si vždycky najdeš na tomhle seriálu něco špatnýho … i kdyby tam Felicity byla jenom jednu minutu, i to bude špatně, prostě i kdyby koláče ukazovali 100 milionů diváků prostě pro některé z vás už bude Arrow vždycky jenom špína.

#3419 Stardos #3420 skalloo #3423 Scoop
14.5.2016 | 17:55:36
Stardos

#3418 Rubi: Lidem se nezavděčíš :D V minulé epizodě figuroval Diggle a jeho rodina, a přesto všichni naráželi na „Felicity´s fri­ends“ přičemž tam narozdíl od Johna byla chvíli.Nebo epizoda ve které umřela Laurel, taky stížnosti, že se tam Felicity ukázala v jedné scéně ke konci.Prostě a jednoduše, stížnosti budou pořád jen na Felicity pokud to půjde, a pokud nebude v epizodě, tak mnozí neuvedou radši důvod, prostě zvyk :)

14.5.2016 | 18:37:40
skalloo

#3418 Rubi: nevyplačkavaj tu. Zmier sa s tým, že to bolo slabé a ty nehľadaj pozitíva tam kde nieje. Nehovorím, že to bol najhorší diel, ale určite nebol kvalitný. Zase scény felicity a jej mama(btw najhoršia postava v histórií seriálovej kinematografie). Keď už dokážu do dielu v ktorom sú slušne bitky vopchať telenovelu, tak to je proste koniec. To nič neospravedlní nič. Vybuchne atomova raketa, ale dôležite je že sme zistili ako sa pohol vzťah donny smoak :D tak to je total knock :D. Plus musim povedať , že v 4 sérií je tak nasilu daný príbeh vo flashbacku plus nezaujímavý a logicky úplne mimo, že to dosť kazí dojem s celkom dobrého príbehu.

#3422 Stardos
14.5.2016 | 18:59:00


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama