Arrow
90/100 - 1 402×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Dvojce

#3378 LMDizajn: Já koukám na Arrowa, Flashe, Lucifer mi skončil, časově bych ani více nedávala. Pokud si pustím staré díly,tak se už vůbec nedokopu dívat na nové, připomenu si, co mi tolik chybí :(. Dlouho jsem se držela ,právě z principu, že se jednou dívám, zůstanu věrná a komu se to nelíbí ať jde pryč. Nemusela bych tu tedy o tom polemizovat a zkrátka se jen přestat dívat to je pravda, ale i o zjišťování názoru ostatních je dizkuze nebo ne? Dík za tip :)

#3383 LMDizajn
4.5.2016 | 18:42:52
Baltik

#3380 Dvojce: Já jsem si schválně rýpnul, když jsi to zmínila, a ty se vůbec nevztekáš :(

Nicméně souhlasím, všechny pauzy včetně té zimní utekly rychle, protože už se na následující díly netěším, jak to bývavalo. Ale sleduji to, hned jak je to jen možné. Díly neodkládám, to ne.

#3384 Dvojce
4.5.2016 | 19:21:30
LMDizajn

#3381 Dvojce: no ja som tiež taký, že to budem pozerat aj keby čo… len preto, lebo som to pozerat začal, ale ked ma to už nebavi alebo sa mi niečo nepači, tak to pretačam. uvidime, možno nas finale presvedči o opaku

#3385 Dvojce
4.5.2016 | 20:04:34
Dvojce

#3382 Baltik: Proč bych se vztekala? Tak to ti závidím..já klidně až o víkendu.

4.5.2016 | 21:35:15
Dvojce

#3383 LMDizajn: Uvidíme :D, 4. sérii už dokoukám , a snad mě nevnadí něčím, proč se po prázdninách vrátit. Tak ještě se musíme dostat do Ruska, i když jak se tam dostane už je asi jasné, co tam bude dělat méně, nemluvě o tom jak se stane tím zarostlým trosečníkem ze začátku, o kterém jsme si mysleli, že byl 5 let sám na ostrově.

#3386 Baltik
4.5.2016 | 21:42:53
Baltik

#3385 Dvojce: Jo, zvláštní pustit si pilotní díl, kde se vrací z ostrova s vědomím, že vlastně víme, co dělal 4 roky. Loď, mirakuru, hong kong, návrat do Starling, magie..........

4.5.2016 | 22:01:34
LMDizajn

nakoniec možno niekto na youtube zostriha všetky tie videa z minulosti a bude to zaujimavy film na pozretie :)

4.5.2016 | 22:48:12
Holldir

Hele on Diggle a Lyla jsou manželé? Já si jaksi nevybavuji, že by se vzali během seriálu…

#3389 Dorea
4.5.2016 | 23:41:17
Dorea

#3388 Holldir: Dokonce měli svatbu v seriálu :D http://www.edna.cz/…-tendencies/

5.5.2016 | 0:10:21
LMDizajn

Sorry, ale ten diel bola taka sračka :D To diely, kde Laurel bola zavysla od liekov boli 100 krat lepšie ako toto… Diggle? WTF? Toto ma byt finale? Nech sa nikto nehneva.

5.5.2016 | 9:32:58
malincok

ja som praveze bola spokojna..lebo konecne sa ten dej pohol..od zaciatku to bolo,ze arrow nevedel co s darhkom, john nevedel co s andym a nikto nevedel, co je vlastne to genesis…takze 19 casti o nicom dokopy…a teraz sa ten dej konecne pohol…aj boli v ohrozeni,aj tam bola dajaka akcia, konecne neboli vsetci bezmocni…vzhladom na predoslych 19 casti, si myslim,ze to bolo celkom dobre :)

5.5.2016 | 9:44:29
Rubi

Ten konec byl nejvíce peckovní, ta kupole :-D

5.5.2016 | 12:00:44
Draumer

Nejnovější díl byl úplně mega :o O hodně lepší než předešlé dva. Konečně to zase začíná být napínavé! A ten Rubicon je vážně zajímavý.

5.5.2016 | 15:01:05
Baltik

Souhlasím, děj se oproti předchozím dílům posunul mílovými kroky. Za mě dobrý !

http://imgur.com/VurLO8P

6.5.2016 | 8:29:51
Fosie

ta po shlédnutí genesis to vypadá že volný pokračování může mít dvě vetvě – Under the Dome a the 100 :D

#3396 Rubi
6.5.2016 | 11:28:44
Rubi

#3395 Fosie: nezapomínejme ještě na Simpsonovi ve filmu :-) I když tady ta kupole má sloužit spíše jako ta zmiňovaná Archa, ti co budou v kupoli ti přežijí, zbytek lidí, tedy naprostá většina, mají smůlu :-)

6.5.2016 | 12:17:42
Scenárista s veľkým S

Myslím si, že epizoda S04E02: Genesis bola nudná, nepopieram ,že kvalita išla hore, ale určite to nie je nič ohromne! Felicity kazila všetko čo sa dalo, zároveň som dúfal, že Oliver odrazí mágiu DD pomocou svojej temnej stránky a nie svetla!

Hodnotenie: 65 %

6.5.2016 | 23:29:04
Deepthroatus

Jo jasně, 20dílů o hovně a potom mu zase řeknou klasickou sračku „použij světlo“ a najednou je vše ok… :D

10.5.2016 | 3:25:48
Baltik

Ach jo...........­.............­..............

13.5.2016 | 8:41:31
Scoop

Po tom co se Donna a Felicity vecpali skoro všude, tak mi to naprosto znechutilo epizodu, že jsem musel vše přeskočit a potom mě v následku toho ani nelákaly scény s Anarkym a nebo hlavní děj. Prostě Felicity Diaries (podtitul Felicity a její friends) mělo crossover s Donna Diaries – Radši bych se díval na Ulici než na todhle. Sice bych si pak musel vypláchnout oči a uši ředidlem, ale i tak by to bylo určitě mnohem záživnější. Po tomto dílu Arrowa mě už ani ředidlo nezachrání. Za ten konec s tím Damienem dávám aspoň těch 20%. Upozorňuji, že nejsem žádnej odpůrce Felicity, ale prostě toto bylo už moc. Potom co odešla, mělo být zbohem Felicity a měl tam nastoupit Curtis.

13.5.2016 | 13:31:42


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama