Arrow
90/100 - 1 402×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

doomhammer

Čo myslíte je Artemis vážne zradca alebo v tom bude viac a tvorcovia zasa len zavádzajú? Osobne dúfam v to druhé lebo Artemis som mal doteraz rád, tak dúfam že to s ňou nepokazia.

#3822 Rubi
17.11.2016 | 11:06:28
azoxid

No jako ten konec jsem vážně nečekal :-D Artemis asi bude vážně zrádce, což je ovšem škoda. To taky mimochodem znamená že celá tahle infiltrace Arrow týmu možná začala už v minulý sérii, kde se teenka objevila poprvé a Prometheus o nich ví úplně ale totálně všechno. Třeba kde mají skrýš. Otázkou je, proč je už všechny nezabil. Hmm, tohle se teda dost zamotává.. Jinak Sky Goggles byl taky dobrej a nejspíš v tomhle ještě sehraje svoji roli.

17.11.2016 | 12:30:35
Billy the Kid

jo a další epizoda je stá+crossoverrova :)

17.11.2016 | 18:32:29
Tonyxxx

No když jsem se díval do tváře Artemis, než se otočila k Prometheusovi, tak vypadala nervózně, to se mi nezdá že by s ním pracovala od začátku, aby to spíše nebylo naopak, že by jí Oliver řekl, aby se s ním kontaktovala a pracovala pro něj, ale bůch ví jak nám to tvůrci vysvětlí :d

17.11.2016 | 22:49:28
hrnec7

taky si myslíte, že ten Ski Goggles je ten návladní nebo kdo to je…ten jak vyslíchal tu bloncku z tohoho gangu…podle mě je to on už podle hlasu ;)

#3807 dbar
18.11.2016 | 10:24:27
azoxid

Hele teď jsem koukal na první díl série, a když tam Felicity předváděla Olliemu návrhy rekrutů, tak zmínila i Ski Goggles a měla tam tu jeho nakreslenou podobiznu..jen takovej malej postřeh. Náš tajemnej vigilante tam je už pár týdnů ! Jinak taky si myslim, že je to návladní, ten hlas na něj sedí. Akorát mě trošku překvapilo, jak bezcitně označil 3 mrtvý a 5 zraněnejch (z útoku na motel) jako vedlejší škody..

18.11.2016 | 18:07:53
dbar

#3805 hrnec7: Čtenáři vědí, že Adrian Chase je v komiksech hrdinou zvaným Vigilante a má dokonce podobný kostým jako ten v seriálu.

#3808 dbar
18.11.2016 | 22:33:21
dbar

#3807 dbar: Oproti tomu ale, jak píše azoxid, je zvláštní, že obrázek Ski Gogglese měla Felicity v 1. epizodě na počítači, když návladní Chase až ve 4. epizodě uznal, že samozvanci nejsou špatní. Podle toho by Vigilantem měl být někdo jiný.

#3810 Stardos
18.11.2016 | 22:44:04
Baltik

Nemám rád vigilante, kteří používají palné zbraně. (málem jsem napsal střelné zbraně, ale to je i luk :D )

19.11.2016 | 9:25:35
Stardos

#3808 dbar: Tak mohl schválně lhát :D

19.11.2016 | 16:00:36
Draumer

Je dnes nějaká pauza, které jsem si nevšimla?! xo

#3812 Rubi
24.11.2016 | 14:34:40
Rubi

#3811 Draumer: Jo, je. Dneska díl není bude až příští týden.

24.11.2016 | 16:12:50
Billy the Kid

bylo pěkné zase vidět starý qeeny :) ,Laurel byla taky v poho, škoda jen že flash a supergirl neuhráli trochu větší roli, ale zase na druhou stranu to chápu je to ta stá. Takže se dalo čekat že to bude o citech než o akci, zítra to vygraduje v epic serii :) už se těším, a za mě bezkonkurenčně 100% každý díl měl zatím svoje, uvidíme zítra :) PS: dil supergirl stál taky za to, a ne jen díky těm posledním 45 sekundnám :)

1.12.2016 | 17:55:46
Bengoro

Trosku spoiler ! ve Flashovi rikal oliver ze jeho otec na clunu zastrelil prvne nekoho a pak sebe bylo to takhle i v prvni serii ? nebo je to po zmenene realite od flashe a tim padem prometheus muze byt ten koho Robert Qeen zastrelil ? moc uz si prave nevzpominam na prvni serii.

#3816 totti
1.12.2016 | 20:27:06
Bengoro

Btw sry nejak se me neschovalo ze je to Spoiler

1.12.2016 | 20:29:10
totti

#3814 Bengoro: Aj v prvej sérii je to tak. Najprv zastrelil člena posádky a potom seba.

1.12.2016 | 21:21:36
Ostberg

To je hodně zajímavá teorie nad tim jsem nikdy neuvažoval, co když to je nějaká vedlejší postava z flashbacků z ostrova, možná to bude někdo z Ruska, třeba Oliver něco provedl Kovarovi a chce se pomstít :D

1.12.2016 | 23:10:36
Ostberg

To je hodně zajímavá teorie nad tim jsem nikdy neuvažoval, co když to je nějaká vedlejší postava z flashbacků z ostrova, možná to bude někdo z Ruska, třeba Oliver něco provedl Kovarovi a chce se pomstít :D

#3823 Billy the Kid
1.12.2016 | 23:10:39
Bengoro

tak ono jako to muze byt kdokoliv ale prave si myslim ze to bude nekdo bud z ostrova nebo z ruska..zase je dost zajimave ze to tam proste zminil ze zastrelil nekoho a pak sebe chapu ze se to tam hodilo ale mohl to byt i naznak necoho

2.12.2016 | 7:37:49
Baltik

Neviděl bych v tom něco zajímavého. Prostě seděli na člunu 3 a už to, že zastřelil těsně před ním člověka je docela šok.

2.12.2016 | 8:23:05


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama