Arrow Crossovery mezi seriály Arrow a The Flash očekávejte každý rok

Crossovery mezi seriály Arrow a The Flash očekávejte každý rok

Crossovery mezi seriály Arrow a The Flash očekávejte každý rok

Baví vás crossovery mezi seriály Arrow a The Flash? Chtěli byste jich víc? Pokud jsou vaše odpovědi kladné, pak budete mít z následující novinky radost.


45 1
21.5.2015

Na akci Upfront, kde se každoročně prezentují nové seriály, promluvil ředitel stanice CW Mark Pedowitz o plánu pro příští seriálový rok. Nejdůležitějším poznatkem však bylo, že se vždy v zimním měsíci dočkáme crossoveru mezi seriály Arrow a The Flash. „Letošní crossover byl tak úspěšný, že jej budeme dělat vždy jednou do roka,“ řekl.

(Foto: CW)


Letošní crossover mezi epizodami Flash vs. Arrow a The Brave and the Bold byl skutečně úspěšný. Nejenom, že zvedl ratingy, ale také sledovanost, proto je to od stanice CW také kloudný tah. Uvidíme, zda se takovýchto crossoverů dočkáme i se seriálem Legends of Tomorrow.

Diskuze /10

JuRas

Klidně crossoverů mohli dát více, ale spíš jen hostovačka Arrowa ve Flashovi, kam se hodí víc a kde i po boku Flashe hraje důležitou roli. Naopak v Arrowovi Flash působí velmi silně, Arrow je vedle něj skoro nic a ještě vymýšlí tak špatné momenty s ním, že se tam zkrátka moc nehodí. Maximálně na návštěvu, radu, pobavení…

#2 Triplax #3 migthedragon #7 AnčaK
21.5.2015 | 19:42:23
Triplax

#1 JuRas: Souhlas.

21.5.2015 | 20:04:51
migthedragon

#1 JuRas: Jo taky mi přijde, že Arrow ve Flashovi je lepší, než Flash v Arrowovi. U toho Arrowa je dobrý, že on dost působí jako jeho mentor a tak se snažili v tom crossoveru to vzít směrem, že se i Arrow něco naučí od Flashe, ale nepřišlo mi, že by to bylo zpracované moc dobře.

Jako říkám si, že kdybych si nikdy nepustil Arrowa a začal u Flashe, tak by asi Arrow byla moje nejoblíbenější postava. Si říkám, že to na ty co začali u Flashe musí působit dost tajemně, když se tam jednou za čas ukáže tenhle nadupaný lučištník, který se může měřit se speedstery :D.

21.5.2015 | 20:04:52
PlaNko

Super! Crossoveri fakt boli parádne.. a neviem čím to je ale postavy z Arrow (Oliver, Felicity, dokonca scéne so Ciscom aj Laurel) boli vo Flashovi lepšie ako vo vlastnom seriály :D sranda :)

21.5.2015 | 20:44:39
Onewinged

Dobrá zpráva. Jen aby to moc nepřeháněli a nechali to na takové úrovni jako teď

21.5.2015 | 21:06:07
pindajara

Mě se tohle propojený univerzum moc líbí. Jednou přijde někdo z Flashe na návštěvu do Arrowa, jednou zase někdo z Arrowa do Flashe. Bylo třeba pěkný, když v 19. díle, když chytali toho meta-humana, tak ho Palmer na konci dílu odvezl do Central CIty, kde se o něj Cisco postaral. Ale když se navštíví navzájem oba týmy, tak to je úplně něco jinýho. Ty díly maj úplně jinou dynamiku, náboj a srší vtipem.

21.5.2015 | 21:51:23
AnčaK

#1 JuRas: Jop, já sleduju jen Arrow, Flash se mi sledovat nechce, protože už takhle mám rozkoukaný tři seriály. Je fajn, že se tam Barry občas objeví, ale nemusel by tam moc zasahovat, když má svůj vlastní seriál. Nemyslim to nijak zle :)

22.5.2015 | 16:20:54
mirasagan

Jak říkáte, když Flash navštíví Arrow tak je tam mrtě slabý… to o co se tam snaží Arrow by měl flash ani ne za 2 minuty… což mi kolikrát kazí chuť

23.5.2015 | 22:12:01
Revoemag

Přesně tak. Flash se do Star City nehodí, ale Arrow do Central City hodně :-D Arrow je ten bad ass, kterej se nebojí jít přes čáru a Flash je ten hodnej, kterej se snaží dělat všechno čistě bíle.

24.5.2015 | 22:57:19
Baltik

Taktéž souhlasím.

25.5.2015 | 8:15:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás