Arrow Felicity pro Barryho nebo pro Olivera?

Felicity pro Barryho nebo pro Olivera?

Felicity pro Barryho nebo pro Olivera?

Vznikem seriálu The Flash se naskytla možnost působení Felicity Smoak i v tomto seriálu. Jaký bude její milostný vztah skrz dva seriály?


1 0
15.9.2014

Už v polovině druhé série seriálu Arrow nám bylo jasně ukázáno, že jakási ta chemie mezi Barrym a Felicity rozhodně proběhla, a tak proč ji hned zahodit? Je jasné, že Felicity Smoak bude tuto sezónu hrát v seriálu Arrow, ale zároveň bude nějakou dobu hostovat v The Flash. Co to tedy znamená pro Felicity samotnou? No, zřejmě bude atakovat city dvou pánů.

Díky Felicity se tvůrcům nabízí velmi pikantní událost – milostný trojúhelník (Oliver ↔ Felicity ↔ Barry). To není nic převratného ani nečekaného, ale co když se milostný trojúhelník přemění v crossoverový milostný čtyřúhelník (Oliver ↔ Felicity ↔ Barry → Iris)? Felicity v seriálu The Flash napáchá Barrymu problémy v jeho citech, který se sám potýká s city ke své nejlepší kamarádce Iris.


Tvůrci prozradili, že žádnou konfrontaci mezi Iris a Felicity nemáme čekat: „Iris a Felicity spolu budou dobře vycházet. Iris chce, aby byl Barry šťastný, chce pro něj jen to nejlepší, takže se ho snaží popostrčit aniž by si uvědomila, že právě ona je tou, kterou Barry chce.“ Zároveň bylo prozrazeno, že už brzy pochopíme, kdo má být Barryho vyvolená, jestli Felicity nebo Iris.

Co na to říkáte? V těch vztazích je ale nepořádek.

Diskuze /15

Scrappak

Bude to pecka len z toho dôvodu, že ľudia začnú pozerať aj Flash-a nakoľko tie seriály budú prepojené

15.9.2014 | 17:54:39
dagsoftware

nech si ju len ten Barry berie, nech neotravuje viac Olivera

#3 Kath315
15.9.2014 | 18:25:57
Kath315

#2 dagsoftware: moja rec :D Ja mam Felicity rada, ale k Oliverovi sa mi jednoducho nehodi

15.9.2014 | 20:13:33
Sidla

No jo .. člověk by jim i fandi, ale když už k tomu má dojít mezi Oliverem a Felicity tak je to prostě dost zvláštní.

16.9.2014 | 18:57:41
lksvcr

K Oliverovi se hodí nejvíc Laurel!!!

16.9.2014 | 19:24:25
mima33

Je mi jedno, či bude Oliver s Felicity alebo Sarah, len nech nie je s Laurel, tá žena mi neuveriteľne pije krv :/

#7 R.iver
17.9.2014 | 16:21:21
R.iver

#6 mima33: Taky jsem měla takové dilema :D Než tam byla Felicity, říkala jsem si, že to třeba nějak zvládnu (protože mám hrozně ráda Katie.) Jenže pak byly scény a Oliver a Laurel dle mého názoru prostě nemají žádnou jiskru. Saru jsem si jako postavu opravdu oblíbila, ale tam mi bylo jasné, že to asi moc nezůstane, protože si nemyslím, že v seriálu zůstane i Sara, když Laurel bude Black Canary. No a když nepočítám tu docela trapnou „Miluji tě“ scénu z finále (kdy to možná fakt měli zahrát tak špatně, když to byla vlastně past), tak mi příjde, že oni dva spolu mají největší chemii. Za mě teda jasně Olicity (ještě mi tady nikdo nenadával, tak to odvážně píšu dál :D).

#8 Alinois
17.9.2014 | 20:03:37
Alinois

#7 R.iver: Za mě teda určitě taky „Olicity“ tohle oslovení se mi ale nijak zvlášt nelíbí, ale když už :-D Mnozí říkají, že se k sobě nehodí, ale jak to můžou vědět? Když spolu ještě nic neměli? S Laurel už něco měl a moc to tedy mezi nimi nejiskřilo, se Sárou už to bylo trochu lepší, ale pořád to není ono. S Fel by to mohlo být dost hezké, nechme se překvapit, dejme jim šanci :-)

#9 téčko171
Alinois
18.9.2014 | 12:01:58
téčko171

#8 Alinois: Stejně jako víš u bratra a sestry, že se k sobě nehodí, přestože spolu ještě nic neměli. Mně jejich vztah přišel vždy takový sourozenecký, platonický, on jako starší brácha, co má starost o ni, mladší ségru.

#10 Alinois
webmaster
18.9.2014 | 15:23:10
Alinois

#9 téčko171: To je každého věc názoru, ale evidentně ani tvůrci to takhle nevidí a nechtějí jít touto cestou.

#11 téčko171
Alinois
18.9.2014 | 15:32:07
téčko171

#10 Alinois: Tak oni ani nemají na vybranou, když to chce valná většina fanoušků. A to je právě problém moderních seriálů, už to není o tom, co si vymyslí a přichystá tvůrce, ale o fanouškovském diktátu. To si za chvíli můžou fanoušci tvořit děj seriálu sami a žádní scénáristi nebudou vůbec potřeba.

#12 Alinois
webmaster
19.9.2014 | 0:24:06
Alinois

#11 téčko171: No tak tady jde především o sledovanost a jestli jim jí zvedne právě to, že budou spolu, tak je jasné, že do toho tvůrci půjdou :-) Ale zase je možné, že tohle měli tvůrci v plánu už dávno, to nevíme. Ale stejně si na své přijdou i fanoušci původního comicsu, protože počítám, že Olivera dřív nebo později dají dohromady s Laurel. Je to jenom otázka času.:-)

#13 R.iver #14 téčko171
Alinois
19.9.2014 | 11:31:14
R.iver

#12 Alinois: Taky si to myslím. Nechají Olicity fanoušky namlsat, protože jich je fakt pěkná hromada. Ale konečná volba stejně bude Laurel. Můžu se mýlit (kéž by :D), ale zatím z toho mám takový pocit. Je tady taky možnost, že jestli se někdy Olicity stane, tak to fanoušky přestane bavit. Záleží to na hodně faktorech tady.

19.9.2014 | 21:11:04
téčko171

#12 Alinois: Původně se Felicity neměla v seriálu objevit na víc než pár epizod, ale kvůli fanouškům, kteří si ji ihned oblíbili (proč asi – hezká + chytrá + blond + nerd + social awkward + vtipná = bez chybičky, smrtící kombinace) nakonec zůstala a došla až sem. Aby nedošlo k nedorozumění, já ji mám taky rád, ale co je moc je příliš a tohle ovlivňování děje a postav zbožnými přáními fanoušků mně prostě vadí, zabíjí to tvůrčí práci a dělá to ze seriálu pouhou loutku fanoušků. Jasně, v dnešní době, kdy jde o prachy a sledovanost to prostě jinak nejde, ale to je právě špatně. Z poslední doby kupříkladu HIMYM – i mě první konec pěkně naštval a stále štve, nic to nemění na tom, že když už to tvůrci takhle udělali – a měli to vymyšlené takhle skončit už během první řady – měli si za tím stát jako chlapi a ne pod nátlakem fandů narychlo splácat alternativní konec, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, tím u mě klesli ještě mnohem víc. To samé Sherlock – 2 roky čeká člověk na nějaké rozumné vysvětlení, jakékoliv a nakonec – opět díky všemožným twitterům, Tumblr a nevím co – dostane 90-ti minutovou taškařici.

webmaster
19.9.2014 | 21:31:41
Bane

Doufám právě, že to nedopadne jak v komixu a Oliver bude s Felicity.

4.10.2014 | 20:01:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás