Arrow Popis scén, které se nevešly do crossoveru

Popis scén, které se nevešly do crossoveru

Popis scén, které se nevešly do crossoveru

Pokud jste již viděli celý komiksový crossover, tak jste si mohli všimnout, že o akci nebylo nouze. Přesto se však do crossoveru nevlezlo něco, co tam mohlo být. Pojďte se s námi podívat na to, co to bylo.


20 0
5.12.2016

Náznak možného románku mezi Alex a Sarou

Kara a Sara si moc nepopovídaly, ale kdyby k tomu byl čas, tak bychom se dočkali zajímavé konverzace. Sara by řekla Kaře, že by si po poražení mimozemšťanů spolu mohly zajít na skleničku. Kara by jí na to řekla, že je škoda, že nezná její sestru Alex.

Návrat známých tváří

Herci Colton Haynes a Colin Donnell se v crossoveru neobjevili, protože měli spoustu práce. Tvůrci však s nimi měli plány. Například Thea a Roy spolu měli v halucinaci chodit a měli se poznat tak, že Roy okradl Theu (tedy tak, jak tomu skutečně bylo).


(Foto: CW)

Změna oblečení

Původním plánem bylo, že Dominátoři budou mít na sobě zelené róby jako ty, které měli v komiksech. Nakonec se však rozhodlo, že Dominátoři budou vytvořeni pouze za pomoci digitálních efektů, a proto se od tohoto oblečení odstoupilo, protože by pro programátory bylo prakticky nerealizovatelné na vytvoření.

Věc týkající se Supergirl

Tvůrce Marc Guggenheim prozradil, že chtěl v crossoveru udělat jednu věc, ve které byla Supergirl na lodi Waverider. Nakonec se to však do crossoveru nedostalo, což ale neznamená, že se toho nedočkáme příští rok. A proto tuto věc Guggenheim zatím neprozradil.

Speedy měla říct pravdu, kterou všichni víme

Thea se v crossoveru měla setkat s HRem, kterého se měla zeptat na to, co tu dělá. HR jí měl odpovědět, že píše knihu, na což mu Speedy měla odpovědět, že takto celému týmu nepomůže. Prostě měla jasně říct, že je k ničemu.

Zdroj článku: EW

Diskuze /8

Lex Luthor

Nejvíce bych chtěl vidět scénu s Karou a Sarah. Sarah říkala, že Supergirl she is hot, volný překlad je sexy. HR ve Flashovi je skutečně k ničemu mohli by ho nahradit jiným Welsem.

5.12.2016 | 20:43:53
Simir

Me ve Flashovi nejvice sedl E-2 Wells. Skoda ze ho tam nenechali.

#3 Billy the Kid
5.12.2016 | 20:51:32
Billy the Kid

#2 Simir: jj, byl dobrý,ale za tímto wellsem asi něco bude, nebude to jen pisálek :)

6.12.2016 | 15:00:34
MiremelWinchester

HR je fakt nanič, to už mu bol seriózne užitočnejší aj Wells ako Eobard Thawne. :-D To mystérium okolo neho bolo super. Harry z Earth-2 bol avšak celkovo najlepší, bolo mi celkom sympatické jeho správanie keď mal aj dcéru :-)

6.12.2016 | 19:45:09
nikata

Myslite si, ze HR opravdu nema zadny dalsi umysly krome sepsani knihy? Porad v obavach cekam, co z nej zase vyleze za zaporaka :D

6.12.2016 | 20:11:48
maxf1

No, s tím Coltonem je to trochu jinak, ten z Arrowa odešel, protože měl nějaké deprese a nebavilo ho natáčení. A myslím, že nic rozdělaného nemá, jen se spekuluje o návratu do TW. A HR je k ničemu, ale myslím si, že ještě nějak přispěje. A záporák nebude, to by bylo strašně trapný. Chtěl bych zpět Wellse z E2 a Jesse.

7.12.2016 | 0:07:33
Kajasan

„Pro programatory by bylo skoro nemozne“. No dle meho nazoru by ten jejich „pocitacovy“ tym potreboval obmenit, jelikoz ty efekty jsou tragicke. Nerikejte mi, ze jsem jediny, kdo si toho vsima.. Ano, chapu, serialy nemaji rozpocet jako napr. marvelovske filmy, ale nektere momenty jsou skutecne tragicke. Nejhorsi to je, predpokladam, stale v Legends of Tomorrow, ktere jsem po prvni rade prestal sledovat (ten serial je sam o sobe o nicem) a vratil se k nim az prave na dil crossoveru.

#8 Philnexes
7.12.2016 | 11:34:22
Philnexes

#7 Kajasan: Ale no tak. Trochu mírnosti. Programuješ nebo animuješ? Není to tak lehké… Pochybuju, že by post produkce měla dost času, aby vyplodila něco absolutně fantastického.

8.12.2016 | 15:24:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás