Arrow České titulky k epizodě Monument Point

České titulky k epizodě Monument Point

České titulky k epizodě Monument Point

České titulky k jednadvacáté epizodě čtvrté série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Monument Point. Titulky pro vás přeložil překladatelský tým z CWzone. Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.

19 3
18.5.2016

Diskuze /5

Scenárista s veľkým S

Už som myslel, že tak rýchlo preložili najnovšiu epizodu, :D

19.5.2016 | 17:12:28
kezir89

Nejsu sice nějaký AJ expert, ale když dopadla ta atmovka na to městěčko a Fell dá otázku, kolik obětí? a odpověď je desítky tisíc … ve verzi, kterou jsem si kolem šestí večer sosnul, je otázka přeložena jako „kolik raněných“ odpověď je „desítky nebo tisíce“ … ale jinak díky za titulky :)

#3 kezir89
19.5.2016 | 20:16:19
kezir89

#2 kezir89: Tak se hned omlouvám, jsou popleta, titulky jsem měl i od konkurence a místo těchto jsem si dal jejich s chybama, omlouvám se překladatelům :)

#4 Xavik
19.5.2016 | 20:30:15
Xavik

#3 kezir89: To je zcela normální. :) Je tam vždycky spoustu chyb. :)

admin
20.5.2016 | 16:49:41
myroslav

vždy som čakal na titulky na edne, ak neboli do dvoch-troch dní, tak som sťahoval anglické a pozeral to s anglickými. Ale teraz teraz treba čakať za titulkami týždeň, takže sa nečudujem že ľudia siahajú po titulkách od konkurencie. Majú titulkári veľa práce alebo iné seriály? Oceňujem ich prácu, robia to zadarmo, vo svojom voľnom čase, ale to čakanie je fakt otravné.Ešte stále nevyšli titulky na najnovší diel.

24.5.2016 | 18:39:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás