Arrow Devon Aoki jako Katana

Devon Aoki jako Katana

Devon Aoki jako Katana

minulém článku jsem vás informoval o čtyřech nových postavách, které se objeví v Arrow. Tentokrát už známe další postavu a dokonce i její obsazení!


3 0
2.7.2014

Novou posilou třetí série seriálu Arrow je americká herečka Devon Aoki (Rychle a zběsile 2, Sin City – město hříchu, Boj), která ztvární postavu Tatsu Yamashiro, lépe známou jako Katana. Tato postava se bude v třetí sérii objevovat pravidelně.

Katana je z části nadpřirozenou postavou. Ovládá svůj meč tak dokonale, že si v něm sbírá duše zabitých protivníků – jednou duší je taky její manžel. Uvidíme, jak se tento prvek bude projevovat v seriálu, tedy jestli vůbec. Katana je jinak známá jako japonský expert bojového umění, cizí ji není jak meč, tak i dýka. V seriálu se bude objevovat ve flashbacích v Hongkongu.

Diskuze /6

Bohdan225

:-) Teším sa :-) Bude to určite super… :-)

2.7.2014 | 12:47:11
Yann

Jou, tak to by mohla být dobrá postava. Krutě nebezpečná Miho ze Sin city nemůže zklamat :)

2.7.2014 | 14:04:10
iNstinkt-

doufám že to nebude jen obyčejná holka s katanou, už by tam mohli dát nějakej comicsovej prvek (nadpřirozenej). Protože takhle jsou všechny postavy stejný, každej je prostě nějakej assasin a to je vše.

#5 cammel
2.7.2014 | 15:27:16
Aprok

Suki :D :D mazec ta je moc dobrá už právě v Sin City byla moc dobrej Killer a tady už lepší nemůže bejt pač to není tak brutální jak Sin City :D :D

2.7.2014 | 17:11:52
cammel

#3 iNstinkt-: A to se mi zrovna na Arrow líbí, jako že se udržuje v takové „reálné“ sféře, na rozdíl od Flashe a jemu podobných :D. Prostě Arrow je „Bad-Ass“ i bez superschopností :); k tomu, kým je a co umí, se dopracoval, což je zachyceno z části i ve flashbacích (rád jej přirovnávám právě k Batmanovi, který na sobě taky makal…) :), nicméně i kdyby tam -(ještě)- něco nadpřirozeného přidali, tak bych seriál pořád sledoval… :)

2.7.2014 | 18:15:19
dagsoftware

Devon nemám rád už od D.E.B.S.

17.7.2014 | 15:55:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás