Arrow Manu Bennett povýšil na hlavní postavu!

Manu Bennett povýšil na hlavní postavu!

Manu Bennett povýšil na hlavní postavu!

Seznam hlavních postav čítá už osm jmen a dnešním dnem se tento seznam rozroste od dalšího člena. Mezi hlavní postavy se ve druhé sérii zařadí i drsňák Manu Bennet, který ztvární postavu Deathstroka.


2 0
25.3.2013

Marc Guggenheim: '' S touto postavou máme velké plány a není vůbec vyloučeno, že se s ní setkáme i mimo ostrov''.Oblíbili jste si tuto postavu? A jste rádi, že ji uvidíte i ve druhé sérii?

Diskuze /7

sentinel001

tak když už nebude hrát ve Spartakovi, potřeboval novou roli :-)

25.3.2013 | 15:51:20
Dutch77

Dobře ho naporcovali ve Spartakovi. Každopádně palečky hore, tahle role mu padne ;)

25.3.2013 | 16:16:42
Xavik

Já jsem si toho herce opravdu oblíbil, prostě je to takový ten klasický drsňák. :) Každopádně mě nejvíc potěšila informace, že se jej s největší pravděpodobností dočkáme i mimo ostrov!!!! :)

admin
25.3.2013 | 16:45:38
Fery95

jsem strašně rád že bude další hlavní postavou je to takovej ten dobrej drsnák je to prostě super postava :)

25.3.2013 | 19:45:55
tom99

Skvělé :-) Taky mám tuto postavu rád, stejně tak herce. Ale tich hlavních postav pro příští sezónu nějak přibývá, zřejmě se s někým budeme muset rozloučit… Mám takový pocit, že nebudeme vídat Waltera, který mi je jako postava děsně sympatický a charismatický. No, snad na něj zbyde místo…

webmaster
25.3.2013 | 23:00:19
kuldass

super, akorat tech postav uz bude trochu hodne, Oliver, Diggle, Tommy, Laurel, Speedy a ten manu benet… Chtělo by to udělat nějakou pořadnou zapornou postavu ktera jim da zabrat, Zatim většina zaporaku se oběví jen v jednom dile na jehož konci zemře, a Dark Arrow zatim moc příležitosti nedostal..... tak snad to bude lepší

26.3.2013 | 18:12:52
MaVolt

Musím se přiznat, že do doby, než se Manu objevil v tomto seriálu, jsem Arrow zas tak nežeral a díval se na další díly jen tak ze zvyku. Ale s jeho příchodem jsem ožil a ožil s ním i děj na ostrově. Takže jsem hrozně rád, že bude v seriálu dál, i kdyby měl stát pozděj na záporné straně :)

28.3.2013 | 9:56:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás