Arrow Marc Guggenheim mluví o hlavním tématu 3. série a flashbacích

Marc Guggenheim mluví o hlavním tématu 3. série a flashbacích

Marc Guggenheim mluví o hlavním tématu 3. série a flashbacích

V dnešním rozhovoru se dozvíte jaké je hlavní téma třetí série a něco málo o Rayi Palmerovi.


2 0
14.8.2014

Jaké je hlavní téma 3. série?

Tohle je skvělá otázka, protože obvykle je na ni těžké odpovědět. Obvykle máme promyšlený, sérii dlouhý příběh pro Olivera a sérii dlouhé ústřední téma pro Olivera, které nutně nemusí mít vliv na všechny postavy v seriálu. Tenhle rok je jiný, protože se budeme zabývat identitou a v traileru, který jsme během Comic Conu vypustili bylo řečeno, „muž nemůže žít se dvěma jmény,“ takže většina 3. série bude o tom, zda Oliver může být Oliverem Queenem nebo Arrowem.


Může být obojím? Kterým z těchto dvou skutečně je, to je naším pojetím identity. Zajímavé je, že každá postava v seriálu si bude procházet tím samým.

Každá postava se bude zabývat určitou otázkou, týkající se její identity. Kdo jsem, co jsem, co dělám? Například: Detektiv Lance, který je nyní kapitánem Lancem je v podstatě nucen vzít práci v kanceláři, takže bude řešit, „Když nemůžu být policajt způsobem, jakým jsem jím býval předtím, jsem ještě vůbec policajt?“

Laurel se bude zabývat otázkou identity ve chvíli, kdy se bude snažit jít stejnou cestou, kterou se vydala její sestra, Sára. Je Thea dcerou Malcolma Merlyna nebo je dcerou Moiry Queenové? Diggle: „Jsem pomocníkem nebo jsem svým vlastním pánem?“ Felicity: „Mám svou vlastní identitu?“

Je to jako diamant, přes který se díváme skrze různé stránky několika různých postav a to je pro mě tou nejvíce vzrušující věcí na 3. sérii. Jak už jsem řekl, nikdy jsme nic takového nedělali.

Teď něco málo o Rayi Palmerovi, ale než položím otázku, objeví se Brandon Routh cellkem ve 14 epizodách, jak bylo dříve uvedeno?

Je to zábavné, bylo uvedeno, že se objeví ve 14 epizodách, ale pokud si dobře vzpomínám, máme s ním smlouvu na epizod 16.

To je ještě lepší! Dočkáme se nějakých flashbacků zaměřených na Raye? Ptám se, protože jsme v posledním traileru na Flashe měli možnost vidět náznak Palmer Industries.

Takže, uvidíme nějaké flashbacky s Rayem, když bude teď tak důležitou součástí Arrow světa?

To bude a už jsme i mluvili o možné, flashbackově orientované epizodě, zaměřené na Raye Palmera.

Něco jako epizoda „The Odyssey?“

Rozhodně se znovu chystáme udělat epizodu v podobném stylu jako byly epizody „The Odyssey“ a „The Promise,“ které byly z velké části především flashbackové. Ovšem tentokrát bude děj soustředěn okolo Olivera v Hong Kongu. Jedna věc, kterou jsme trochu načali již během 1. série a pokračovali v ní během 2. série bylo dělat epizody, ve kterých byly flashbacky zaměřeny také na ostatní postavy, nejen na Olivera.

Ve 3. sérii se chystáme těchto epizod udělat zase o něco více a ve hře je také i Ray Palmer. Mluvili jsme o flashbacku, který by nám ukázal noc, kdy bylo Starling City v obležení, z jiné perspektivy a to by mohlo zahrnovat i Raye.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /2

Billy the Kid

už se těším

15.8.2014 | 9:26:50
Kubyk002

Zatim podle popisu nic moc, ale o to vic z toho potom budu odvareny jak to bude bozi! Po finale 1 serie, ktera byla peckovni, jsem cekal, ze kvalita jednotlivych epizod bude jeste horsi nez telenovelacke dily prvni serie a opak byl pravdou! Ono vlastne i hlavni zaporak 3serie tak nejak napovida ze to bude la bomba fantastica!!!

16.8.2014 | 20:59:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás