Arrow Kaskadérské kousky: Dobře promazaný stroj

Kaskadérské kousky: Dobře promazaný stroj

Kaskadérské kousky: Dobře promazaný stroj

Ve druhé epizodě The Candidate jsme se dočkali velké akční scény, která zahrnovala všechny členy týmu Arrow (tedy kromě Felicity). Podle slov kaskadéra to bylo obtížné natočit, ale vše se nakonec povedlo.

17 0
5.11.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /12

lukasplechacek

Nádhera

5.11.2015 | 15:31:32
FanArrow

asi nejlepší díl z arrow dneska myslim nové série constantine borec

5.11.2015 | 15:53:50
LUCCKE

ja neviem ludia co na tom vidite, serial arrow bol jeden z mojich najoblubenejsich ale prave tie akcne sceny su velmi slabucke, az trapne, povedal by som…tato aktualna seria ma velmi nudi, dejova linia je nudna a otravna, dialogy a celkovo scenar aj rezia su tu na velmi nizkej urovni…a nie je to o tom, ze „100 ludi 100 chuti“, mne sa arrow naozaj vzd pacil ale v tejto serii klesa kvalita skoro az na dno..z Ackoveho serialu sa stal razom Beckovy

5.11.2015 | 21:31:37
lukasplechacek

No ono to úplně podle představ diváků nebude. Tyto akční scény jsou podle mého názory velice povedené a není vůbec lehké něco takového natočit, natož vymyslet.Jak tam povídali, tak takovéto akce jim trvají velice dlouho natočit. No zkrátka není to vůbec jednoduché. Samozřejmě se nemůžou zavděčit všem divákům. Je jasné, že se najdou i tací, kterým se to moc líbit nebude.

#5 Ellennnka #6 LUCCKE
5.11.2015 | 21:54:57
Ellennnka

#4 lukasplechacek: podepisuji se pod tvůj názor

5.11.2015 | 22:37:40
LUCCKE

#4 lukasplechacek: vymysliet kompletnu choreografiu a previest ju do praxe je jedna vec, to maximalne ocenujem a paci sa mi to, ale to ako to natocili a predviedli je vec druha…kazdy kto sleduje filmy a serialy vo velkom vie rozoznat co je Ackova akcia a co Beckova a to nehovorim o rozpocte a pod. …ty to opisujes prave tym sposobom akoze „100 ludi 100 chuti“ a je to vlastne len moje subjektivne vnimanie :D ale to prave nie je, tie sceny su ciste B (ak nie aj horsie) a nie sme v skolke aby sm,e si hovorili „no ale dali si s tym vela prace, snazili sa tak ich pochvalme“ :D nehovoriac o poklesu urovne celeho serialu

#7 fedaikin
5.11.2015 | 22:53:29
fedaikin

#6 LUCCKE: Hele upřímně je to vždy o tom, že 100 lidí 100 chutí, to jest nesmazatelná pravda a můžeš se cukat kolik chceš. Díval jsem se na to stunt video a mně, podle toho co píšeš, napadá, že se ti vlastně nelíbí co tam ten vypravěč říká: Máme výškové souboje, hodně jsme se snažili souboje dát do různých levelů apod… Ty prostě napadáš toho vypravěče ve videu :D Krom toho tento souboj patří naopak dle mého názoru k návratu směrem k první sérii, kde souboj nějakou dobu trval a člověk si ho mohl hezky užít na obrazovce. Kdybychom to měli brát podle skutečného života, tak opravdový souboj je většinou rozhodnut v prvních 5ti vteřinách a většinou se odehrává v hlavě dřív než udeří první pěst, to ti bojovníci potvrdí, a tohle právě v zábavném pořadu vidět nechci. Takže né béčko naopak jdou souboje opět nahoru. A pokud jde o poslední díl s Constantinem, který byl skvělý mimochodem, tak John není žádný fighter, takže to tak taky mělo vypadat, Arrow, Black Cannary, and Black driver nebojovali naplno se Sárou nikdo z nich jí ve skutečnosti nechtěl ublížit.

6.11.2015 | 7:40:39
pidalin

Lidi buďte rádi za tyhle poctivý akční scény, taky by se mohli nasrat a točit celej seriál ve studiu před zelenym plátnem jako se to dneska běžně dělá. Lidi jsou zblblý z CGI splácanin a když pak někde v něčem je reálná hraná akční scéna s kaskadérama tak jim to připadá divný, nudný a nereálný. :-D

#11 lukasplechacek
6.11.2015 | 15:43:15
pidalin

PS: Samozřejmě že ty scény jsou Bčkový, přece si nemyslíte že kvůli ňákýmu dílu seriálu budou dělat takový manévry jako kvůli celovečernímu filmu. Kdo by ty seriály pak platil? Ani časově by to stihnout nešlo.

6.11.2015 | 15:45:09
SwaaOwner

Nelíbí.

6.11.2015 | 16:19:31
lukasplechacek

#8 pidalin: Souhlasím s tebou

6.11.2015 | 16:29:10
Minky

a jak si představujete áčkový scény? hulk si prdne a odletí celý barák? já fakt nevím, mě se to líbilo a pro ty co chtějí reálnýho arrowa vidí, že to reálné je :D

7.11.2015 | 1:15:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás