Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

gongis

#2920 rockyzz: Události z Králova přístaviště, Zdi, Stannis, a Aryino putování je konec 3. knihy. Brienne je kniha čtvrtá a Theon Bran a Daenerys jsou události z 5. knihy. Začátek Sansy byl konec 3. knihy až po vyhození Lysy a co se odehrává teď je z knihy 4.

#2922 T.T
překladatel
5.6.2014 | 13:37:11
T.T

#2921 gongis: Ježiš, to bych jako čtenář na seriál dost zíral :D Zajímavé

#2923 Wolfinator1
5.6.2014 | 15:35:59
Wolfinator1

#2922 T.T: Ono např. kniha 4. a 5. se odehrávají zhruba ve stejné době, jen sledujeme jiné postavy, takže to zas takový zmatek není, teda pro mě je to v poho :D

5.6.2014 | 15:49:26
mouse123

Chtel sem se zeptat nevíte nějakej dobrej soubor kde sou všechny titule ke všem serkám po jednom?A k tomu by zahřál i třeba hezkej torrent na ty serky.D

5.6.2014 | 18:14:00
ladySix

Tak tenhle díl naprostá pecka, konečně jsem zas hltala s vyvalenýma očima od začátku do konce. Bohužel v této serii zatím jedinej, Ale super, jen tak dál.

#2926 rockyzz
5.6.2014 | 18:32:04
rockyzz

#2925 ladySix: COŽE? Čtvrtá série a události v ní jsou zdaleka to nejlepší co seriál zatím nabídl. Hlavně tedy Joffreyho smrt (2. díl), Peter Dinklageův epický herecký výkon u soudu (6. díl) a asi nejlepší bojová scéna a zárověn naprosto epická událost aneb Oberyn vs Hora (8. díl), a to ještě nás bude něco suprového čekat v přístích dvou dílech…

#2927 Pouty
5.6.2014 | 19:23:56
Pouty

#2926 rockyzz: Nevím co by někteří fakt chtěli, aby každý díl byla nějaká epická bitva, zemřela nějaká hlavní postava nebo ja nvm… Tahle série je podle mě zatím nejlepší a jak říkáš ještě chybí 2 díly, které budou naprosto skvělé, pokud tvůrci dojedou Bouři mečů

#2928 Dark Angel #2929 Dark Angel
5.6.2014 | 19:49:53
Dark Angel

#2927 Pouty: Uplne súhlasím najlepšia seria celeho seriálu :)

5.6.2014 | 20:14:06
Dark Angel

#2927 Pouty: Uplne súhlasím najlepšia seria celeho seriálu :)

5.6.2014 | 20:14:09
ZouZoja

Taky občas totálně nechápu, na co si lidi stěžují. Asi už jsou jenom rozmlsaní, pre od GoT mají přece jenom o hodně vyšší očekávání než od většiny jiných seriálu. V každém případě já jsem mile překvapená, poslední tři dílymě úplně nadchly – hlavně Tyrionův soud, vývoj Sansy a Oberyn. A na poslední díl se těším jak malá :-) Ale pak zase rok nic… asi si budu muset znovu přečíst knížky

#2931 tap
5.6.2014 | 20:28:41
tap

#2930 ZouZoja: tak ono je to casto hlavne tim, ze si lidi idealizujou prvni serie. Co je novy a zaujme, to clovek daleko vic toleruje, ma vetsi pochopeni pro chyby atd.

Naproti tomu, jak si dilo jednou nastavi vysokou latku, uz si lidi zvyknou na vysoky standard a povazuji ho za samozrejmost. A postupne uplne otupi a nic jim neni dost dobry. Tak je to v hudbe, serialech, cemkoliv – netreba se tim trapit ;-)

I kdyz samozrejme existuji serialy, kde je to asi opravnene, takovy HIMYM a jeho posledni dve serie, nebo pata a sesta serie big bangu byly o dost slabsi, nez zbytek.

#2932 Wolfinator1 #2937 pajajs
5.6.2014 | 20:41:12
Wolfinator1

#2931 tap: Naprostej souhlas. Pro mně seriál nedělají draci, efekty, nebo bitvy i když je to samozřejmě hezký, ale hlavně atmosféra, já jim to prostě věřím a vtáhne mě děj a atmosféra jako bych tam byl. Z traileru na 9. díl to vypadá, že aspoň na jeden díl bude Thorne dobrej a jako důstojník hlídky bude povzbuzovat muže. Sakra doufám a těšim se , že tam bude nějaká emotivní scéna ( kromě jiných ) třeba před bojem, po boji, nebo nějaký umírající bratr s náručí Jona řekne We are the watchers on the Wall.

#2933 Athaeneus #2934 Rudla333 #2947 T.T
5.6.2014 | 20:54:25
Athaeneus

#2932 Wolfinator1: Určitě zemře Thorne a Tormund, přijde mi, že zatim tomu všechno nasvědčuje (Thorne buzeruje už moc dlouho a toto je příležitost, jak se ho zbavit). A kdybych byl moc smělý tak klekne i Ygritte. Pochybuji, že by si Martin nechal vzít eso v rukávu a nevytěžil z hlavní bitky co nejvíc.

Taky mě napadlo, že padne celá zeď a Divocí konečně napadnou Západozemí. Rozhodně bych si ale netipnul Jonovu smrt, to už by bylo až moc šílený (skoro stejně jako Oberynova smrt – SAKRA!)

#2936 rockyzz
5.6.2014 | 21:30:10
Rudla333

#2932 Wolfinator1: tak jedna emotivní a smutna scéna tam bude urcite ;)

#2935 YgritteAnna
5.6.2014 | 21:35:08
5.6.2014 | 22:00:33
rockyzz

#2933 Athaeneus: Fakt doufám že Thorne umře, už v první sérii to byl hajzl a je to jedna z mejch top 5 asi nenáviděnejch postav (další: Cersei, Joffrey, Walder Frey, pak ještě asi 2–3 další, ale né tolik).

Tormunda taky nesnášim, prostě celkově špatnej dojem, doufám že nepřežije.

Ygritte je mi nějak nevadí, ale to jak zabíjela nevinné lidi ve čtvrté sérii, stejně jako všechny ostatní divocí, tak jí dobrej osud nepřeju.

#2938 pajajs #2939 Rudla333
5.6.2014 | 22:08:44
pajajs

#2931 tap: V tomhle zcela vyniklo Breaking Bad… první série takové „Co to je?“ Ale když jsi vydržel až do finále, tak sis řekl, že je to nejlepší drama co kdy bylo natočeno… ;)

5.6.2014 | 22:16:42
pajajs

#2936 rockyzz: Ty by jsi si taky rád pozabíjel pár nevinných po tom, co by tě tvá láska zradila… (navíc nechala žít Fialku)

5.6.2014 | 22:17:58
Rudla333

#2936 rockyzz: Thorne je totální zmrd. Tormund borec Divoska je fajn

#2951 Smooth
5.6.2014 | 22:37:10
Džůny

HBO se pod nátlakem rozlícených fandů Oberyna rozhodlo finální scénu osmé epizody upravit, výsledná, finální verze viz. odkaz. Enjoy! https://www.youtube.com/watch?…

5.6.2014 | 23:29:34


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama