Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 471×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Diskuze: Pretty Little Liars

Nikdy nevěř hezké holce se strašlivým tajemstvím.

Veruse94

#5960 Tercii: na serial zone už je 40% někde v půl 7 já stále doufám :D stejně už na to koukám s anglickejma ale neužívám si to tak jako s českejma :D stejně to pak sjedu ještě jedno zda mi něco neuniklo :D

28.6.2017 | 19:51:43
Tercii

Něco vám sem přeložím. Něco, co řekla Marlene. :D

„Nad identitou AD se zamýšlel celý tým scénáristů. Naše rozhodnutí hodně ovlivnila dostupnost herců. Když totiž herci v seriálu nevystupují pravidelně, nikdy nevíte, kdy a jestli vám budou k dispozici. Byly časy, kdy jsem se hodně upnula na myšlenku, že AD bude Wren, potom Melissa a potom duo Wren a Melissa, ale problémem bylo, že jsme nevěděli, zda právě tyhle dané herce dostaneme alespoň do několika z posledních deseti epizod. Z tohoto důvodu jsme se s týmem začali shodovat na tom, že AD by měl být někdo, kdo se v seriálu objevuje s železnou pravidelností. Fanoušci vždycky chtěli, aby -A byla jedna z Lhářek – což mi ale nedává žádný smysl, protože by pak mučily i samy sebe – hlavní mytologie seriálu by prostě nefungovala. A pak nás napadlo – vždyť pro tenhle seriál jsou ikonická dvojčata! Bylo by úžasné dát některé z Lhářek dvojče. Dvojče je skoro jako jedna z Lhářek.“

Posouzení nechám na vás.

#5964 Veruse94 #5966 Car
28.6.2017 | 20:11:38
Veruse94

#5962 Tercii: tak to je hodně smutný.. :D jako když už sem pro něco rozhodlá… no já nemam slov… takže vlastně nevěděla taky kdo bude A…

jako neskutečně věcí tam teda nebyla vuubec vysvětleno… ráno sem byla nadšená že vyšla dvojčecí teorie ikdyž sem si pouze myslela, že bude mít dvojče ale nebude vyloženě A.D. nevim jestli sem tak blbá nebo jestli to tam vubec bylo řečeno..proč vlastně tak hrozně moc chtěla ublížit Ezrovi?… jediné co mě pobavilo byl konec :D Mona s Mary a Alex :D :D to bylo k zasmání… jinak Wren jako šutrák. to sem teda taky absolutně nepochopila…jako jen proto, že v ní viděl Alex a ne Spencer? :D já nevim čim dál víc chápu vaše komentáře jak to bylo hrozný protože … co taková Bethany? absolutně o ní nic nebylo… čekala bych větší paralelnost.. ikdyž vzhledem k tomu že sama nevěděla kdo bude A.D. tak se asi není čemu divit… ta Melissa s Wrenem by se mi na to hodili asi tak 1000× víc.. nevim nemam k tomu prostě slov.. a možná až nebudu tak opařená tak se vyjádřim líp :D

#5969 Tercii
28.6.2017 | 21:31:14
Veruse94

prostě me mrzí jak se hrálo na detaily a nakonec na tom vůbec nesejde.. a ten konec,,, no bejt nákej další takovejhle.. nekoukám na to.. ale myslim si, že to MarMar určitě ví…jen proto, že se nedostala do dobrý rodiny a že věřila po pár hodinách jen a pouze CeCe tak proto je trápila?… a co sem navíc pochopila.. od začátku tam rozhodně není …

#5969 Tercii
28.6.2017 | 21:37:20
Car

#5962 Tercii: ja bych to okomentovala ale to by byla sama sprosta slova :D nerikala nahodou vzdy ze to bude nekdo kdo se tam objevuje od prvniho dilu? ano to samozrejme splnila ale vis jak to myslim… pochybuju tohle ji fakt nezeru
#5963 Tercii: a tohle je hodne smutny…

tak pratele ja vam teda nevim :D Marlenka se nechala inspirovat vubec nejocekavanejsi teorii ze vsech je to mozne vubec?:D, jsem opravdu velmi nadsena, po spoilerech z tvd ktere se potvrdili tu jsou dalsi spoilery z teto show ktere byly taky pravdive, jako tento rok opravdu nesu velmi spatne, Torrey De Vito jsme se dockali v podobe masky – jak necekane, to si taky mohla Marlenka trochu usetrit pac je to priserny, vubec masky to nejhorsi co tady bylo zavedeno… ten zacatek, Lucas … no nevim… , opet jsme videli zase sex sceny vsech postav coz jsem asi teda uplne nepotrebovala videt, teorie s dvojctama Emison se taky potvrdili – takze tady vlastsne mame dalsi dvojcata – uzasny nemam slov proste.. Addison opet zase trapna postava ktera se musela hlasit o slovo – nepochopim, magorka Mona je proste bestovka to se mi opravdu ale opravdu libilo :D ona fakt patri do cvokhausu, co teda nevydejcham je rozhodne Wren, jakz takz to tam bylo vysvletno okej a nakonec skonci v šutráku, tak jako nevim ale opravdu? nebo to pípnutí telefonu a Marlene na zaberu taky hrozny… jako asi takhle, kdyby tady nebylo predvojcatovano a nebyla by to vubec nejocekavanejsi teorie tak reknu jo, okej stat se to muze proste zapovezene dvojce ktere bylo proste zhrzene tak trochu magor a chtelo se prevtelit do Spencer vzit si to co ona nikdy nemela okej, ale takhle? v Rosewoodu je to bud kazdy s kazdym nebo dvojcata na kazdem rohu kam se podivas… takze ne, to finale opravdu neni zadny wtf a heartbreaking moment jaky slibovali…jedine co se da na tomto dile vyzdvihnout je absolutne uzasny herecky talent Troian pac to jak zahrala magorku Alex bylo vazne skvele to se povedlo proste Troian je hvezda a z tech vsech urcite nejlepsi herecka a ten british accent top! a jeste jedna – pro me pozitivni vec Spoby …

jinak v tomhle dile jak spolu spali Toby a Spencer (Alex) ktera z nich to byla? :D to predtim jsem pobrala, ale v tomto dile? :D

jinak zde mam jeden zajimavy prispevek z topserialy.sk: Udělali z toho naprostou píčovinu, vždyť to nedává smysl. Kdy byla Charlotte v tom Londýně a sblížovala se se sestrou? Vždyť celou dobu hrála hru a pak ji hned zavřeli do blázince v USA, kde se o ni už staral Archer a okamžitě po propuštění ji zabila Mona. Vůbec jim to časově nesedí.

#6017 Cihi
28.6.2017 | 21:46:10
Veruse94

nevíte bude někde v překladu ten rozhovor po show nebo aspon nějakej ten rozhovor v článku at vím, co tam jakože ta Mar doujasnuje? :D :)

#5972 Car #5985 Clarissa.D
28.6.2017 | 21:46:34
Danielkaaaa

#5960 Tercii: kde vidíš ten stav ??

#5970 Tercii
28.6.2017 | 21:47:15
Tercii

#5964 Veruse94: Vlastně všechny dějové linky, které mě zajímaly, zametli pod koberec. Já jsem od dílu 5×25 věřila, že s tím má co do činění Wren, celý ty dva roky, sice jsem nevěřila, že je AD, ale nečekala jsem, že z něj udělá šutrák. Proč? Bylo to fakt nutný? Nejdřív Noelova useklá hlava a teď tohle? Já prostě věřím, že žije. Neviděli jsme tělo, takže pro mě prostě žije a konec. To s tím šutrem nepřijímám. A kdyby AD bylo právě to duo Melissa Wren, bylo by to daleko lepší. Daleko. Melissa kvůli holkám více méně přišla o to dítě tehdy, určitě by tam něco vykutali a kdyby to měli naplánováno fakt delší dobu, určitě by tomu děj přizpůsobili. Wrenův motiv mohli krásně našroubovat na Bethany, mohli se nějak znát, opět kdyby to měli vymyšlené, nemusela jí tou lopatou praštit Mona ale některá z holek – zabili by dvě mouchy jednou ranou, věděli bysme co bylo s Bethany a Wren by dostal motiv. Ale ne. My dostaneme postavu, která se tam objevila asi tak… třikrát. Dobře. :D A ještě mi z Wrena udělali blbce, nechoval se vůbec jako Wren… :D Bethany by mě taky zajímala, Eddie Lamb by mě zajímal, NAT club by mě zajímal… je toho možná až moc. :D A nic z toho…

#5965 Veruse94: Ne, Marlene prostě lhala, že to měla vymyšlené od začátku, až teď z ní pomalu leze pravda…

#5971 Veruse94 #5972 Car
28.6.2017 | 21:53:03
Tercii

#5968 Danielkaaaa: V pravé liště nahoře pod hlavním menu, je tam napsáno STAV PŘEKLADU

28.6.2017 | 21:53:48
Veruse94

#5969 Tercii: souhlas… z Wrena udělali maniaka posedlého Alex..když neměl Spencer tak alespoň Alex.. já nevim.. a jak píšeš… Bethany se zametla, Eddie, Maya? tělo se NIKDY nevidělo a pokud vim, jednou Marlene postla na twitter: Maya is ALIVE a po chvíli to smazala.. je strašně moc videí a teorií a možná ona sama nečekala, jak sou lidi všímavý… bohužel všichni si taky mysleli, že vše má smysl ale opravdu když čtu, že to bylo vymyšlený defacto na konci.. dělá se mi uplně špatně… ten šutrák ala Wren to nebylo vubec nutný…mohl s ní dál spolupracovat… důvod jako proč by měla opravdu zabít mi prostě uniká..ale jako skoro všechno žejo .. takových náznaků kdy si prostě člověk řekl, jo ten s tím má něco společného… a nic… Sara Shower? .. proč jako? .. Taky souhlasím s tím, že ta Melissa a Wren by byly tutový.. mnohem lepší… jediný co, nedá se upřít jakej má Troian talent… evil twin jako zahrála zase peckově… ale bohužel to nestačí..

#5972 Car
28.6.2017 | 22:01:43
Car

#5967 Veruse94: hodne spatny uz jen to ze musi neco doujasnovat…
#5969 Tercii: tak sama tam pise ze nevedela zda by ji na to ti herci kyvly :D ale to je podle me vymluva :D
#5971 Veruse94: ne asi herecky vykon Troian mi to zachranil jen na dve hvezdicky :D a Melissa v masce tomu zase ubrala…

#5973 Veruse94
28.6.2017 | 22:06:14
Veruse94

#5972 Car: souhlas.. Melissa v masce to bylo dost ubohý… a druhý maska tedy nebyla?.. jo a teda vlastně Wren byl otec dětí Alison a Emily… to sem se už jen taky smála :D

#5974 Car
28.6.2017 | 22:10:21
Car

#5973 Veruse94: ja mysli mze ne a docela to stacilo :D rikam jako maska me zklamala, Wren na popel take a to ostatni jsem popsala viz delsi prispevek :D ale vysvetli mi teda nekdo jak je to s tou sex scenou v tomhle dile Toby X Spencer X Alex? :D kdo s kym ? :D jo tak to jsem taky nepobrala :D priserny…

#5976 Veruse94 #5980 Clarissa.D
28.6.2017 | 22:13:07
Clarissa.D

#5963 Tercii: už tenkrát Marilyn Monroe věděla, že Diamonds are a girl's best friends :-D :-D :-D (https://www.youtube.com/watch?…)

#5977 Car #5978 Tercii
28.6.2017 | 22:15:07
Veruse94

#5974 Car: přišlo mi to jako Alex.. kord když hned po tom byla scéna jak zřejmě Spencer vylezla ze sprchy… ale zase na to Alex nevzpomínala když připomínala, kdy se za ní vydávala.. fakt sem v hloubi duše doufala, že tam byla už i v předchozích sériích.. např když byly flashbacky a Specer měla pokaždé jiný náhrdelník atd… achjo :D

#5977 Car
28.6.2017 | 22:17:58
Car

#5975 Clarissa.D: twl :D
#5976 Veruse94: jasny jako asi jo ja to prave nejak nepostrehla :D no jako tezko rict :D potebuju se na to urcite podivat jeste s titulkama :D

#5983 Veruse94
28.6.2017 | 22:21:02
Tercii

#5975 Clarissa.D: Přesně tohle Marlene řekla do nějakého rozhovoru o Wrenovi. Se picnu. :D Chudák, tohle si nezasloužil… :D

28.6.2017 | 22:22:27
PLL1

Jako vážně? Spencer a myšlenka Alex super, ale ten příběh? Pokud by byla Alex ve hře už od začátku, bylo by to mnohem lepší. Neměla jsem ani čas vzít se do pocitů Alex, natož, aby mi ji bylo lito. Místo stupidnich romantických scén nám mohli dát více odpovědi. NAT club zazdili, chudák Lucas mel jako poslední roli stupidní taneček, Jasona vynechali, kdo byl sakra Bethany a kde je kurňa Eddie Lamb?!

#5981 Tercii #6009 Car
28.6.2017 | 22:24:40
Clarissa.D

#5974 Car: podle me ho prisla os…t, teda jako svest jsem chtela napsat :-D ta silena Alex. Jak tam rikala Spenc, ze by ji ta vymena neprosla, ze by to jeji kamosi odhalili, tak Alex rekla, ze uz ji to proslo a byly tam ty flashbacky – Hanna, pusa na rozloucenou s Tobym, a pak ten sex v jeho chate. Takze do toho hotelovyho pokoje mu prisla ten rucnik strhnout taky Alex.

#5983 Veruse94 #6009 Car
28.6.2017 | 22:26:03


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama