Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 471×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Diskuze: Pretty Little Liars

Nikdy nevěř hezké holce se strašlivým tajemstvím.

A.D.

#3000 YES

#6002 A.D.
28.6.2017 | 22:55:28
A.D.

#6001 A.D.: #6000 teda vlastne

28.6.2017 | 22:55:59
Clarissa.D

#5996 PLL1: fakt tam není nic zajímavýho. odpoledne jsem sem házela odkaz, tak se mrkni o pár stránek zpátky.

28.6.2017 | 22:56:01
A.D.

#6000 Veruse94: ja se pridam

28.6.2017 | 22:57:01
A.D.

No nic.. Pro dnesek se s vami loucim pratele.. Po vcerejsi/dnesni noci to musim dospat ;)

28.6.2017 | 22:59:50
A.D.

Jinak co kdyby jsme zavedli vlastni provedeni (kazdy by napsal sveho A a jeho jeji duvod a tak?)

28.6.2017 | 23:00:53
Clarissa.D

#5998 Veruse94: jo, přesně. „tak já ti tady nabízím roli A.D. a ty jdeš do jinýho seriálu?! No počkej, já se ti pomstím.“ a stal se z něho šutr :-D ehm, vlastně pardon, diamant, di-A-mant :-D

#6008 Tercii
28.6.2017 | 23:01:07
Tercii

#6007 Clarissa.D: Ono je to fakt blbý, když to na něj v tý třetí čtvrtý sezóně opravdu psali a lidi pak ty vodítka nacházeli a brali jako relevantní. Jenže to je pak těžký. :D Než jsme se dozvěděli, že Charles je Cece, měl Julian plnej facebook komentářů typu „jsi Charles“ a „jsi A“ a podobně. Pak, někdy týden po 6×10 s ním někde dělali rozhovor a on tam asi trochu ze srandy i říkal, že si normálně začínal myslet, že ten Charles opravdu je a jen čekal na scénář :D To by lidi museli bejt hromadně blbí, aby na tom něco nebylo. Všechno co jsem kruci chtěla bylo, aby byl Wren relevantní, a oni mi z něj mezitím udělají diamant, no super. To jsem vždycky chtěla. :D Aspoň že po sobě nechal ty děti :D

#6011 Car
28.6.2017 | 23:10:28
Car

#5979 PLL1: tak to mame velmi podobne no :D taky jsem se do toho poradne nestacila vzit plus viz ty veci co jsi psala…
#5980 Clarissa.D: je mi to jasne :D to je priserny proste… jo tak Hanna jasny no ta byla jasna i kdyz jako vis co vypadalo to spis jako sen, Toby a kiss say goodbye to jsem pak taky pobrala , akorat jsem moc nepobrala tenhle dil ale ok byla to Alex super. pro me je hlavni ze to Spoby asi daj dohromady tak jako tak… ale to vlastne u vsech paru dopadlo dobre, coz nebylo to hlavni co me tankalo, pac odpovedi jsou fuč a AD je Alex Drake coz je absurdni proste

28.6.2017 | 23:14:47
Car

#5985 Clarissa.D: tak tohle jsou absolutne zbytecny kecy kolem ktery nikoho nezajimaj ale ono nalijme si cisteho vina jo, aby Marlene delala rozhovory a musela tam vysvetlovat odpovedi to uz taky svedci o jiste kvalite serialu ze…
#5992 A.D.: nejlepsi :D
#6000 Veruse94: napodobne ja uz to dneska taky nedam rozhodne ale zitra si to pustim jeste jednou v ,,klidu'' dneska uz na to nemam :D

28.6.2017 | 23:19:37
Car

#6008 Tercii: cela tahle zmena pohlavi a tri prdele dvojcat a Rosewood = kazdym s kazdym je proste spatne, jako pochybuju ze Marlene nevidela ani jednu z teorii a nechapu jak mohla pouzit tu nejocekavanejsi…

28.6.2017 | 23:21:31
Car

twl nechapu jak lidi na topserialech v hodnoceni muzou byt tak pozitivni, prijde mi ze jsme se nedivali na to stejne :D

28.6.2017 | 23:42:10
-Agáta

Mně Marline naštvala, protože jsem si jistá, že někde jsem četla, že je potvrzeno přímo Marline, že A.D. je hlavní jako, že ten co to všechno vymyslel, ale myslela jsem, že všechno včetně DollH. a né nějakou deskovou hru na imitaci žížal :D a rozhodně se mi nezdálo, že Noel by byl jen ta postava, která měla najít to dvojče či co :D kdybych někoho měla najít, tak nebudu chtít zabít dalších 5 lidí. Ale jo když už dvojče, tak Spencer

#6014 Car #6019 Tercii
28.6.2017 | 23:43:17
Car

#6013 -Agáta: ne asi, taky se mi nechce verit ze ta hlavni byla vlastne Cece celou dobu…

28.6.2017 | 23:54:32
Car

jinak teda dalsi vec jo, kdyz uz se teda Alex (nemuzu uverit ze jsem to vyslovila – napsala:D) dozvedela kdo je teda vrahem Cece tak se docela divim ze Monu nechtela nejak potrestat, jako on na to nebyl cas ale i tak proste… hlavne ze sla po Spencer to jo

#6018 -Agáta
28.6.2017 | 23:59:29
Cihi

NEJTRAPNEJSI FINALE EVER

cekal jsem hruzu… ale ze az tak strasnou?

1/2 dilu byl snad ten nejhorsi „dil“ serialu… protoze do nej narvaly ty nejnudnejsi veci z celyho PLL

ve 2/2 zacali zas sekat paty pres devaty – jako s privrenym ocima jsem jeste dokazal akceptovat… ze transgender zena + Radley + tezky detsvi + odstrkavani rodiny… ze CeCe by mohla delat takovy veci

ale… ze se z poklidne barmanky v Londyne stane takovej psychopat.. prosimvas :D scenaristi asi hulili slusnej matros

skoda… ze o nepokracuje… v 8. serii by vylezlo trojce a za chvilu by Drakeovi byli jak takov prumerna romska rodina

TENTO SERIAL BYL NAPROSTAS ZTRATA CASU a FINALE NAPROSTEJ VYSMECH FANOUSKUM

#6020 Car
29.6.2017 | 4:14:25
Cihi

#5966 Car: CeCe nehrala hru celou dobu.. zdrhla do Evropy (myslim ze prave Francie) v dobe… kdy se objevila Alison a ji samotnou vyslychali… a setkani d*bilniho dvojcete se CeCe bylo… kdyz se loucila s Archerem francouzsky

toto jim vyjmecne asi nejak sedet bude

#6018 -Agáta #6020 Car
29.6.2017 | 4:44:51
-Agáta

#6015 Car: Že jo :D prostě hele děláš za barem v Londýně, přijde tam týpek splete si tě a ty zjistíš, že máš dvojče, tak si řekneš háááá budu je týrat a zjistím kdo je vrahem :D. Když to chtěla zjistit, tak unesla Hannu, ale když ji zabila nakonec Mona, tak si odjela do západu slunce :D

Jenom mně zajímá takový detail :) Tenkrát v té stodole když to začalo byli ukázky jak v jednu chvíli Spencer má jiný řetízek než měla když byla a Ali v tu noc, a spoustu dalších takových poznatků, ale vždyť Alex se to celé dozvěděla v tom seriálu jakoby nedávno :D.

#6017 Cihi: Jojo to víme, ale myslíme to, tak, že Marline řekla, že A.D. je hlavní jakože toho všeho, ale když je A.D. Alex, tak defakto to není postava co je tam od začátku, ke které máme vztah víš :)

#6020 Car
29.6.2017 | 10:07:16
Tercii

#6013 -Agáta: Z Marlene teď postupně začíná lézt pravda. Ono to tak nejdřív být mělo, že AD je ten hlavní – přiznala, že to měl bejt Wren. Jenže když ve 4. sezóně odešel do Once Upon a Time, už to nešlo. A právě někdy v tý době „vymyslela“ to dvojče – údajně. Jen nechápu, proč jí tam nějak nezakomponovala už tehdy, ale to už jsou zas jen spekulace pitvání se v Marleniném mozku. Každopádně to vysvětluje, proč po ní v prvních sezónách nebylo ani vidu ani slechu. Neexistovala…

29.6.2017 | 10:36:14
Car

#6016 Cihi: no ja se pose*u :D romska rodina tak tohle je prispevek ever :D a souhlasim…
#6017 Cihi: jasne diky za objasneni :-) ale hlavni byla snad ne? :D jako ja cela ze proste AD bude nekdo hlavni ne ze jako Cece bude opravdu ta hlavni a AD akorat nekde dalsi kdo je bude mucit… jako proste ne…
#6018 -Agáta: chapes to do haje? :D ne asi prijde typek obrati mi zivot naruby, budu s nim spat delat jak ho strasne miluju zabiju ho strcim ho do privesku a pak pujdu po sve vlastni sestre a jejich kamardkach misto abych dohanela ten cas bez ni? a snazila se zjistit neco osve family? jako sorry ale fakt ne no… to neni moc motiv, tohle z tebe psychouse neudela proste…no prave … jako ona zjistila ze to byla Mona a byla s tim jako oukej? jako ja chapu ze na to nebyl absolutne cas ale i tak bych snazila nejakej naznak, napriklad kdyz tam zavrela Spencer a Ezru (nechapu proc) tak tam mela zavrit i tu Monu aby to aspon vypadalo ze ji chtela zabit a to mela cas tam jako kopat pod zemi ty nesmysly?

ja si myslim ze ta Alex tam proste byla jenom trikrat z toho 2krat byli ty sex sceny a pak u toho snu s Hannou… a jak muze byt AD hlavni toho vseho? dyt v prvnim dile se jeste neznala sCHarlotte omg :D vlastne ono to zacalo jeste driv nez prvnim dile…

#6022 Tercii #6041 goldi20
29.6.2017 | 11:55:37


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama