Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 471×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Diskuze: Pretty Little Liars

Nikdy nevěř hezké holce se strašlivým tajemstvím.

Tercii

#6078 Car: Ne, vysvětlení to rozhodně není, ale kdybychom se zeptali Marlene, tak by na 100 % řekla: „It's Mona.“ Ona sama to neví. A je jí to jedno. PLL skončilo a ona už vlastně nemá žádnou povinnost cokoli logicky odůvodňovat. :D

#6079 Clarissa.D: No ty mi dáváš. :D :D :D :D :D :D Tak teď už je mi to všechno jasný. Vlastně i Lesli Stone byla takovej foreshadowing toho, co se stane. Áj ta krajta. Že mně to taky nedošlo. Všechno měla geniálně vymyšlený! Všechno! Od začátku! Wren byl vlastně vždycky diamant už sám o sobě. Byli jsme všichni tak slepí!

#6082 Car #6083 Clarissa.D
30.6.2017 | 17:33:03
Car

#6081 Tercii: no jasne to chapu… ona by si to proste nejak ,,obhajila'' nejlepe Monou no… achjo asi lepsi neresit no… kdyz v tom musi hledat logiku fanousci a ne sam tvurce tak pak je asi neco spatne :D ne no… navic vzhledem k tomu ze je uz to nejaky patek co to doticili tak bych se ani nedivila kdyby na to ,,zapomela'' jako zapomela na mnoho dalsich veci :D aneb shine like a diamond Wren ze? :D

#6083 Clarissa.D #6085 Tercii
30.6.2017 | 18:53:26
Clarissa.D

#6081 Tercii: no vždyť Marlenka přeci říkala jasně, že to měla vymyslené už dlouho dopředu. jenom nám to došlo až teď, protože nejsme přeci tak geniální jako Marlen :-D :-D

#6082 Car: trochu bych poupravila ten text písničky – „shine like a wren kingston, shine like a wren kingston“ :-D :-D

#6084 Car #6085 Tercii
30.6.2017 | 19:13:30
Car

#6083 Clarissa.D: jako pravdu musim rict ze jsem cekala hodne ale Wrena v privesku ne :D

#6085 Tercii
30.6.2017 | 19:19:23
Tercii

#6082 Car:
#6083 Clarissa.D: Holky, ale mě ta písnička teď beze srandy pronásleduje. xD Kdykoli si teď pustím rádio, tak to tam zahrajou. Nebo mi vyběhne na youtubu. Osud prostě ví, že Wren je moje spirituální zvíře a tohle mi dělá! :D¨

#6084 Car: Mně to nejdřív nedošlo. Nebo spíš nechtělo dojít. Viděla jsem Alex jak žmoulá ten přívěsek a mozek to nechtěl pobrat, pořád jsem si říkala, že takhle Wren přece neměl skončit, dva roky mýho manifestování za něj a takhle to dopadne. :D

#6086 Car
30.6.2017 | 19:38:27
Car

#6085 Tercii: tu pisnicku ja osobne miluju :D je to jedna z nej co se Rihanne povedla a tady se to fakt hodi :D no me to moc taky nedoslo jeste bez tech titulku :D ale pak jsem to teda nejak pobrala a jako totalni picovina tohle :D najednou z ni byl vrah jako nechapu a jeste tu absurditu nejvetsi to spis proste… a Wrena taky nechapu uprime… je to kravina normalni clovek by hned volal pri nejmensjim Spencer ale ne ne…

#6087 Tercii
30.6.2017 | 19:50:36
Tercii

#6086 Car: Taky mám tu písničku ráda, a teď chytám záchvaty smíchu když si vzpomenu. :D Wrecklace (Wren + Necklace) navždy v mém srdci. ♥ Wrena též nechápu, jako že zamlčel dvojče, to ještě tak… nějak… Ale že nic neřekl, když se začala chovat potrhle a začala bejt posedlá Spencer, to je dost divný. :D Podle mě z Wrena prostě udělali blbce. Když ale měli ten původní scénář, kdy se počítalo s tím, že Julian tam zůstane na pár dnů filmování, ta scéna s tím žebříkem měla následovat po tom, co Wren vlítne na Alex a bude to chtít zastavit. Ale stejně je to blbec, že to nechal zajít tak daleko. :D Kdyby se nenechal zblbnout, tak žádná AD není a všichni si tam žijou šťastně. :D

#6088 Car
30.6.2017 | 20:00:14
Car

#6087 Tercii: miluju ji! :D Wrecklace :D twl :D tak to je nejvic :D jako je mozny aby byl cely zivot zblazneny do toho stejneho obliceje? :D jako asi je, ale proste nevim no nedava to moc sense a cele je to #nosense…sorry jako… no prave jako nevim, to by jeste okecala tak ze ji proste strasne moc miloval a udelal by pro ni vsechno ale nevim,… blbce z nej udelali totalniho a docela by me zajimalo jak ho zabila teda …no jako ne asi to je proste ka nic…presne tak navic neverim ze byla takovy magor

#6089 Tercii
30.6.2017 | 20:07:45
Tercii

#6088 Car: Přesně, taky by mě zajímalo jak ho zabila, a hlavně, to se Wrenova vražda nevyšetřovala? Nebo jeho zmizení? Jak získala jeho popel? To si Alex udělala táborák? :D :D :D Nebo cooo :D Já už fakt nevim. :D

#6090 Clarissa.D #6092 Car
30.6.2017 | 20:11:09
Clarissa.D

#6089 Tercii: vzhledem k tomu, jaký si dokázala vybudovat podzemní komplex, tak asi pro ni nebyl problém, postavit si takové malé krematorium. A pokud byla stejně geniální jako Spencer, tak určitě zvládla i ten diamant vyrobit sama :-D Měli v první části vynechat všechny ty „oplodňovací“ a sex scény (i když teda Toby jen v ručníku, hmmm hmmm ;) ) a zbylo by jim víc času na vysvětlování. Hele, podle mě byl Wren rád, že má svojí „Spencer“ jenom pro sebe. Kdysi dávno ji přeci vyznal lásku a řekl, že si vybral špatnou sestru. A pak se mu do toho pořád motal Toby, tak se vrátil zase k Melisse, aby tak aspoň byl Spencer nablízku, takže tam mohla z jeho strany být posedlost Spencer. A pak, když poznal její dvojče, tak ji pomalu měnil ke Spenceřině obrazu a netušil, že tak vlastně stvořil monstrum. Jak řekla Mary, tak Alex už jako dítě měla nějaké problémy, takže ji adoptivní rodiče dali do sirotčince, tak asi měla nějakou psychickou poruchu. Tu hru na Spencer vzala vážně a hráblo jí. Jela do Rosewoodu za Charlotte, dozvěděla se, že je mrtvá – týrala holky, zjistila, kdo ji zabil. Ale mezitím se v Rosewoodu zbláznila do Tobyho (jsou přeci dvojčata, tak mají i stejný vkus na chlapy). Vrátila se do Londýna, řekla Wrenovi, že se zamilovala do Tobyho, toho popadl amok (už zase ten sráč dělal do jeho holky), pohádali se a Alex ho zabila. Spálila ho doma v krbu, vyrobila si z něj diamant v pressovači na kafe a bylo to … :-)

#6091 Tercii #6092 Car
30.6.2017 | 21:14:20
Tercii

#6090 Clarissa.D: Prostě se shodneme na tom, že byl (je) Wren šutrák natvrdlej a mohl si za to částečně sám, protože nejdřív Alex ovlivňoval a pak jí nezastavil. No, a teď za trest tráví 24/7 se svojí vražedkyní. :D Mimochodem, pressovač na kafe mě teda rozsekal. :D :D :D Ale z nějakého důvodu mi to ve spojení s PLL nepřipadá vůbec nepravděpodob­né… :D

#6093 Clarissa.D
30.6.2017 | 21:23:10
Car

#6089 Tercii: me se libi jak to resime :D nikdo jiny to totiz neresi :D nebo minimalen Marlene ne, a co jse mtak cetla komenty na topserialech, tak tam jsou po vetsine docela spokojeny :D – ale zpet k tematu :D ano to taky nechapu ale vzhledem k tomu ze se nevysetroval ani Noel tak me tady asi nic neprekvapi (uz tuhle vetu zacinam nesnaset:D) nemela pravo ho zabijet :D
#6090 Clarissa.D: oplodnovaci sceny :D je to pravda ale no .:D to se mi taky velmi příčilo… a asi jo teda asi urcite muselo to takhle bejt :D pac jako byl oto tam tak trochu receno ze poruchu mela no… ja bych teda svou dceru v zivote neprodala ale ok, Mary taky nebyla moc normalni ze… no dobre ale pak teda kdyz zjistila ze to byla Mona tak se ji mela chtit zbavit ze jo – ale jasny na to nebyl cas…

#6093 Clarissa.D #6094 blacken
30.6.2017 | 21:28:45
Clarissa.D

#6092 Car: tak s tou Monou to taky byla pěkná kravina. Hannu týrala, protože si myslela, že měla něco společného se Charlottinou smrtí. Ale Monu nechá být, a ještě navíc si ji naverbuje do A.D. teamu? Nechápu.

#6091 Tercii: Přesně tak, v PLL a Rosewoodu není nikdy nic nemožné ;)

#6095 Car
30.6.2017 | 22:01:08
blacken

#6092 Car: Já abych byla upřímná, tak jsem míň v šoku než u předchozího finále. Osobně se mi už odhalení Mony zdálo kdysi mimo… pak dlouho nic až přišla CeCe-Charlotte-Charles a to už mi přišlo naprosto šílený, že jsem nechtěla další řadu ani sledovat… A tohle finále se mi zdá tak nějak míň strašný :D Takže je možný, že ta spokojenost u ostatních pramení jen z toho, že už to dávno překonalo míru nelogičnosti a taky je mohl šikanovat hrabě Drákula a nebo tak něco úplně mimo. Logikou by to vyšlo nastejno :D

#6095 Car
30.6.2017 | 22:33:00
Car

#6093 Clarissa.D: s Monou to byla naprosta kravina tak asi bych predpokladala ze po ni pujde ze jo.. ale tak jasny nebyl cas… jenze misto tech sex scen tam mohli zakomponovat tohle, misto zbytecneho drzeni Ezry bych tam soupla spis Monu no.. ne asi… nechapu proste taky..
#6094 blacken: chapu naprosto… me to taky prislo naprosto sileny Cece nebo co to vlastne vubec byla/byl… je to kravina, a tohle mi vadi hlavne proto ze je to proste nejomylanejsi teorie ktera byla na netu a ona ji proste vyuzila.. a taky mi to vadi proto, ze je tam tech dvojcat moc… a jelikoz to ,,nemohla'' byt ani jedna z lharek podle Marlene tak proc tam nenastrcit dalsi crazy evil twin ze … stve me to proste… tak to urcite :D, nebo to proste ty lidi zase tolik nehroti coz chapu ze je asi lepsi, pro me bohuzel po hroznym TVD finale prislo tohle debilni finale no :D

#6096 blacken
30.6.2017 | 22:44:56
blacken

#6095 Car: Já vlastně moc seriálů, který by neskončily úplným trapasem neznám – True blood – děs, TVD – šílenej děs, možná House končil nějak normálně, Přátelé byli taky fajn, ale od té doby?

Navíc mě štve, že třeba takovej Ringer ukončili po první sérii a přitom to byl celkem fajn seriál, i když uznávám, že asi nebylo co dát do 2. série a pak by se to taky kazilo, ale takováhle blbina se táhla 7 let.

#6099 Car #6100 A.D.
30.6.2017 | 22:51:10
Car

,,Wren turned into a necklace. Yep, you read that right. A.D. turned his ashes into a diamond which shows how heartless she really is. Poor Wren.'' – fot Tercii :D

#6098 Car #6106 Tercii
30.6.2017 | 23:13:24
Car

#6096 blacken: to mas taky pravdu… True Blood ano hruza des… posledni dve nebo tri serie ted upa nevim jsem pekne protrpela takze ti rozumim :D, TVD – tak ne asi… na to nikdy nezapomenu a tam me to sere opravdu hodne, House okej, Pratele spicka totalni, Lost se taky nepovedl ze … ale jinak no..

to neznam takze tady nemohu slouzit ale verim, nebot mame nazory podobny :D , taky nechapu a to jsem tady nekde cetla ze Marlene planovala i 8 radu hlavne at ji nepriklepnou ten spin off, je vazne stejna jako Plec tyhle dve si proste nedaj pokoj

#6102 blacken
30.6.2017 | 23:15:49
A.D.

#6096 blacken: u Ringeru byla skoda ze ho ukoncili ve chvili, na kterou by se vazala aspon 1 dalsi serie ohl. sestry ale tak jak to ukoncili…

#6102 blacken
30.6.2017 | 23:34:17


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama