Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 471×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Diskuze: Pretty Little Liars

Nikdy nevěř hezké holce se strašlivým tajemstvím.

goldi20

#6020 Car: Tak ono tu hru vlastně začala Mona, no a pak jí ji vzala CeCe/charlot/char­les :D :D......a ta k sobě měla wrena, alex, a dunhila......Páč ji poznala když byla jakoby pryč, ale furt je to-A otravovalo :D takže vlastně to nebylo -A ale A tým :D :D No a ta Alex s tím začla sama po smrti CeCe.........­.......aspon tak to chápu já :D i když ty duvody my přijdou směšný :D …vážně jsem pořád čekala že se mukáže že CeCe nebyla hlavní.....ale jen posel :D

#6053 Car
29.6.2017 | 19:20:03
PLL1

Když shrnu smrti a vrahy, tak:

Bethany – Mona Ian – sebevražda? Marion – Bethany Charlotte – Mona Noel – Emilly Shana – Aria Maya – Naten nebo jak se jmenoval Wilden – Charlotte? Jessica – Mary Garett – Wilden? Sarah – Noel? Archer – Hanna

Zranění :

Kdo napadl Spencer u Grunwaldové? Ezra? Kdo popálil Cyruse? Koho Aria poranila šroubovákem, když byla v bedně

Ostatní:

Kdo byl Paul Varjack? Co Maya věděla? Kdo byla Bethany, proč ji Jessica koupila koně? Co měly znamenat její kresby? Proč Alex ve finále zopakovala hlášku z nahrávky Bethany? „Jaká matka taková dcera? Proč chtěla zabít Jessicu? Kdo v Halloweenskem díle přijel do strašidelného domu v autě Radley? Proč měla Spencer vzpomínku na to, jak někoho zabila a proč ji někdo nechával v autě fotku dívky se zamazaným obličejem s nápisem "you know me Spencer, you kill me“, v neposlední řadě krvavé tričko v Dollhouse, proč měla v posteli hlínu Proč Ezra stalkoval holky a hledal Alison Proč Andrew odposlouchával hovor mezi Melissou a … už si nepamatuji kdo byl ten druhý Proč se Shana snažila zabít Alison kvůli Jenně? Proč se Wren ptal Mony v Radley ke komu se přidá, v té době ještě Alex znát nemohl + ten obrázek, který vybarvoval, mělo jít o Charlese, Alex a jejich rodiče? Koho Alison v převleku za Vivian sledovala? Kdo prásknul Cece, kde se ukrývá? A proč ji pak pustili na svobodu? Kdo se ukrýval u Jasona v domě a proč měl Ariiny fotky jak spí? Podle poslední scény s Monou, byl Dollhouse její nápad? Co měl znamenat ten výlet k Amišům? Proč byli tu noc všichni v Aliině pokoji? Co bylo na videích NAT clubu tak destruktivní? Kdo ležel v lese, když si Spencer myslela, že jde o Tobyho? Kdo zabil toho detektiva, kterého tehdy Spencer najala, aby Tobyho sledoval? Proč Melissa předstírala těhotenství? Kdo byla Leslie Stone? Kdo chodil po městě v masce toho dědka a té pokojské? To na Alex nevypadalo.

Je tolik otázek a nejvíc mě s…, že se nikdy nedozvím odpovědi, kdybyste někdo byl pozornější než já a na některou znal odpověď, prozraďte mi to :)

#6044 goldi20 #6046 Tercii #6047 Tercii #6049 Clarissa.D #6050 Veruse94 #6055 Car
29.6.2017 | 19:57:19
ShayLover

Začátek dvoudílu vypadal jak 50 odstínů šedi a mě to neskutečně štvalo. No a to, co nám řekli pak, nám mohli říct už na konci šesté série… Sice nám chybí odpovědi asi na milion otázek, jak pravdivě vypočítává příspěvek nade mnou, ale jinak – jo, bylo to fajn sedm let…

29.6.2017 | 20:27:40
goldi20

#6042 PLL1: To je otázek

#6045 goldi20
29.6.2017 | 20:28:39
goldi20

#6044 goldi20: Tak píšu píšu a stejně se odeslala jedna věta

29.6.2017 | 20:33:35
Tercii

#6042 PLL1: Tercii je Tercii a proto odpoví na otázku ohledně Wrena. :D Tady hraje roli to, že tu jeho roli během 3. a 4. série připravovali na to, že bude třetí -A, tedy AD. Dá se teda předpokládat, že vybarvování červeného kabátu znamenalo, že věděl o existenci Red Coat. Rozhovor mezi Wrenem a Monou v Radley měl určitě značit něco podobného s tím, že Mona tušila, že Wren ví daleko víc, než dává znát a že možná dělá věci, které jsou mimo zájem jakéhosi -A týmu. Nevím, kolik má toho s tím co do činění, že kvůli němu Hannina máma ztratila právníka, každopádně nám to mělo ukázat, že Wren je zlej. Což bylo zcela zameteno pod koberec. :D

Lesli Stone měla jen za úkol odvést pozornost. I ty její falešné brýle. Měla budit dojem, že by mohla být Bethany, ale nakonec se na to nějak pozapomnělo. Kromě toho pozapomenutí jsem to četla v nějakém rozhovoru. :D Jinak teda byla v Radley ještě tu noc kdy proběhlo hromadné pohřbívání blondýn zaživa tehdá a údajně tam slyšela jméno „Charles DiLaurentis“, což je ale, jak už víme, pitomost, když se už tehdy jmenovala Charlotte. Tak nevím.

Andrew odposlouchával ty hovory, protože chtěl pomoct. Chtěl bejt za hrdinu, že ty holky jako najde. :D Proč zrovna Melissin hovor, to nevím, asi si myslel, že to v něčem pomůže. :D

Ta celá věc s Ezrou byla jen kvůli knize, kterou psal. :D Proto je stalkoval.

A víc toho už asi nevymyslím. Dost si toho nepamatuju. :D

29.6.2017 | 20:46:12
Tercii

#6042 PLL1: Ještě Bethany. Bethany věděla, že Jessica měla aférku s jejím tátou. Zároveň na Charlese svedla vraždu Tobyho mámy, takže věřím, že se jí Jessica snažila nějak umlčet, i když celou tu věc zametla pod koberec už s pomocí Wildena, kterému v tu dobu muselo být asi tak dvanáct, ale dobře. Proč na Jessicu Bethany byla vzteklá, to těžko říct. Pravděpodobně kvůli té aférce. Její kresby jsou obestřeny tajemstvím. Já ale věřím, že Bethany byla nějak spjatá s Wrenem, jenže protože Wren se přestal řešit a neskončil jako AD, jak původně měl, už se dál neřešila ani Bethany, potažmo ani Eddie Lamb. Celá ta věc s Radley je hrozně nedořešená a podle mě tohle je ten důvod. Jsem přesvědčená i o tom, že Eddie Lamb zdrhnul z města (po tom, co dal k dispozici nějaké ty Bethaniny kresby) právě kvůli Wrenovi.

#6048 PLL1
29.6.2017 | 20:55:43
PLL1

#6047 Tercii: Děkuji, alespoň něco :)

29.6.2017 | 20:58:16
Clarissa.D

#6042 PLL1: ještě Lucas. Co s tím vším měl společného on? U toho Noela bych Emily jako vraha neoznačila, v podstatě to byla sebevražda. Noel zakopl a usekl si tu hlavu sám ;-) :-D

Jinak, když na to budete koukat jako na komedii, tak se luxusně pobavíte. Fakt je to dokonalá parodie na všechny ty Jamese Bondy a Supermany a Batmany apod. Hele, v Praze Metrostavu trvalo xlet než postavili tunel Blanka, a tady přijde Mary s Alex a během jednoho roku vystaví dokonalý bunkr pod barákem, aniž by si toho někdo všiml :-D :-D Nebo Spencer – úplná Wonder Woman. Odemkla obyčejnou sponkou dveře, které se otevírají po zadání kódu, to je přece brilantní, ne? :-D :-D :-D Nebo Toby, dvakrát se vyspí s Alex a po x letech randění se Spencer si nevšimne rozdílu? :-D No, i když uznávám, že chlapi si takových detailů asi moc nevšímají. Dále – Alex chtěla zabít Hannu, protože si myslela, že zabila Charlottku, ale když zjistí, že to udělala Mona, tak sbalí figurky ze hry a ujíždí vstříc slunce východu? :-D :-D :-D Dobrej joke! :) Nebo Mary – přizná se k vraždě Jessicy a Dunhilla a i po roce je naživu? V USA?!!! Kde dostanete trest smrti i za přejetí sousedovic kočky? A ještě navíc má povolené osobní návštěvy?!! A to nejlepší nakonec. Ano, Wren di-Amant Kingston :-D :-D :-D To už Marlenka dost přestřelila. V chemii se moc nevyznám, takže nechci nějak kecat, ale ono je možné vyrobit si diamant z lidského popela? Já myslela, že se těží někde v Africe a tak? Jak už jsem psala dřív, od finále jsem tak nějak čekala, že to bude průser. Teď jenom váhám, jestli na první místo průserů PLL mám dát díl s odhalením CeCe/Charlese/Char­lotte a nebo tohle finále. Obojí je totiž sračka všech sraček, úplná parodie na seriály. Ale jak se říká – všechno zlé je k něčemu dobré. Aspoň vím, že se dalším Marlenčiným pokusům o seriál vyhnu širokým obloukem :-D :-D :-D Přátelé, bylo mi ctí si s vámi tady na Edně vyměňovat názory a probírat teorie. Začala jsem sem chodit, když bylo v diskuzi nějakých 300 příspěvků, takže už to je nějaká doba :) Díky a třeba se sejdeme zase při nějakém dalším seriálu. Mějte se všichni krásně a nezapomeňte – vždyť je to jen seriál ;) P.S.: Ale sere mě to teda neskutečně, že mi to sebralo 7 let života a dopadlo to tak, jak to dopadlo :-/

#6051 PLL1 #6054 Tercii #6056 Car
29.6.2017 | 21:00:06
Veruse94

#6042 PLL1: jak je to tu tak hezky vypsáno, tak je mi uplně úzko :D přesně tyhle odpovědi jsem chtěla slyšet… a to si pamatuješ ještě víc jak já .. ale přesně tyhle věci… :D kdyby to teda alespon řekla v nějakém rozhovoru .. budiž… ale takovejch věcí a pro nic vlastně???

29.6.2017 | 21:01:37
PLL1

#6049 Clarissa.D: Nemluvě o Shaně, která skákala ze střechy na střechu jak Spiderman :D Ale jo, když už nic jinýho, tak to byla zábava, hledat ty náznaky a vymýšlet teorie. Hlavně, když jsem někdy četla, čeho všeho si někteří všimli nebo jak dokonale si vytvořili spojitosti, tak fakt klobouk dolů.

29.6.2017 | 21:12:34
Car

#6040 goldi20: a to je prave ono :D nevime nic :D

#6058 goldi20
29.6.2017 | 21:41:33
Car

#6041 goldi20: ne asi vsechny ty duvody proc ty holky mucit je proste kravina jak ja porad rikam nejvetsi duvod k tomu mela proste Jenna, jako myslim si ze ztrata zraku je hodne velkej duvod :D

29.6.2017 | 21:42:39
Tercii

#6049 Clarissa.D: To s tím popelem jsem si hledala. A fakt se to dělá. Tady je článeček. :D Hlavně se mě nikdo na nic neptejte, jako proč jsem to hledala, Wren byl moje úplně první teorie a takhle to dopadlo, takže psst. :D

#6057 Car #6060 Clarissa.D
29.6.2017 | 21:46:11
Car

#6042 PLL1: nadherny tolik postrehu smekam :-) troufnu si rici ze nikdo nevi vic nez ty :D a ano ani na jednu otazku neznam odpoved

29.6.2017 | 21:46:16
Car

#6049 Clarissa.D: tak tohle je dokonaly lepe bych to nenapsala:D

29.6.2017 | 21:50:59
Car

#6054 Tercii: tak okej diky za tip _:D tak pokud se toho doziji u manzela tak to udelam :D

29.6.2017 | 21:55:05
goldi20

#6052 Car: no jako nepřipadá si o nic moc moudrejsi než před těmi x lety

#6061 Car
29.6.2017 | 22:33:45
goldi20

Jinak nemám co dodat :D Spoby zničily. Je víc otázek jak odpovědi. A co vlastně víme ze jsou všichni psychopat v rosewood :D počínaje začátek vztahu Ezria konce finále s Alex :D

29.6.2017 | 22:36:19
Clarissa.D

#6054 Tercii: tvl, tak to je hustýýýýýýý. takže už neplatí – „prach jsi a v prach se obrátíš“ ale místo toho se teď bude říkat – „prach jsi a v diamant (či šutr) se obrátíš“ :-D :-D

jo, jinak jsem četla článek, že Marlenka chystá další seriál na motivy knih Sary Shepard a jaké to velké překvapení – má to být prý spin-off k PLL, ve kterém se mají objevit dvě hlavní postavy z PLL, ale Marlenka prý zatím nemůže říct, které. Prý to ještě není potvrzené, že o tom zatím jen přemýšlí a tohle je jedna z možností. Takže, jak známe Marlenku, už je to upečený. Podle spekulací by to prý měly být ...... tram-tada-dááááá – Emily a Alison :-D:-D

#6061 Car #6062 goldi20 #6068 Tercii
29.6.2017 | 22:37:40


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama