Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 471×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Diskuze: Pretty Little Liars

Nikdy nevěř hezké holce se strašlivým tajemstvím.

Car

jen tak btw s tou Melissou to byl taky trapas … jednak masky a jednak tam byla asi minutu :D

30.6.2017 | 23:41:21
blacken

#6099 Car: Přesně, mám pocit, že dřív seriály pamatovaly na to, že v nejlepším se má přestat. Teď to všechno jede dokud to někdo nestopne. Tak jde čas hadr. Přitom to při ukončení po třeba třetí sérii mohlo být fajn.

#6100 A.D.: U Ringeru jsem hlavně chtěla happy end a tohle mě fakt štvalo. Bylo by fajn, kdyby ho zase někdo vyhrabal… a nezmršil.

#6103 Car
1.7.2017 | 0:08:26
Car

#6102 blacken: to ano, jenze to je tak o dekádu minimalne zpatky vid, v dnesni dobe kdy jde predevsim o prachy tak je to moc nezajima, v dobe nejvetsi slavy coz bylo TVD tak do te 3–4 serie tak to tam meli nekdy utnout to samy tady, prvni tri serie supr nebylo tam zas tolik kravin 4 dejme tomu jeste, ale pak konec proste… ono jako je hodne tezky si tu kvalitu drzet 7–8 let to nerikam, ale prave proto je nutne prestat v nejlepsim aby se z toho nestal odpad, ale to je jak hazet hrach na zed :D, no prave… ted ma vsechno 20 sezon a jeste se k tomu toci spin off a co vic, pak sem prichazeji jeste dalsi pokracovani po 20ti letech… a nejhorsi je ze jak Marlene tak Plecka s necim takovym vyhrozujou, ja jsem ale rada ze minimalne v TVD maji vsichni vsech pet pohoromade a uz by se do toho nevratili…, prave ja bych to nechala treba na 4, a jeste navic kdyz zrovna tohle jsou typy serialu ktere maji pres 20 dilu ze jo tak to je proste silenost…

1.7.2017 | 10:58:37
-Agáta

Mám jen jednu otázku neříkal tu někdo, že by po dvouhodinové díle mělo být ještě něco s Marline, že by se tam měli zodpovědět otázky nebo tak něco?

#6105 Car #6107 Tercii
1.7.2017 | 11:25:08
Car

ja mam taky jeste otazku :D , nejak mi to tam casove nesedi, nebo jsem uz z toho vseho pomerne zmatena, ale jak teda Alex blaznive zamilovana do Tobyho mohla dopustit, aby si vzal / chodil s nekym jinym :D
#6104 -Agáta: no to uplne nevim, ale ono uz jen to ze musi vyjit nejaky special na reseni otazek je trochu moc :-/

#6107 Tercii
1.7.2017 | 11:30:57
Tercii

#6097 Car: Tercii má rozporuplné pocity. :D Na jednu stranu mě čílí ten diamant, na stranu druhou mě dělilo opravdu jen málo k tomu, abych měla pravdu. :D Takže je vidět, že jsem se před dvěma lety chytla správné teorie, jen nikdo z nás nevěděl, že to změní (nebo změnila). Trochu mě to uklidňuje. Jako že nejsem úplně pitomá. :D

#6114 Car
1.7.2017 | 12:22:10
Tercii

#6104 -Agáta: No to bylo, jenže tam šlo akorát o to, že Marlene dostávala otázky od uslintané moderátorky, nešlo o žádné plot holes ani nic podobného…

#6105 Car: Toby si s Yvonne začal ještě před smrtí Charlotte, kdy se Alex o holky v podstatě vůbec nezajímala, ne tak aktivně. Ta její obsese začala až po té vraždě. Takže se dá očekávat, že se do role Spencer dostávala postupně a časem by se Yvonne stejně nějak zbavila, stejně jako se byla schopná zbavit Wrena jen proto, že jí viděl jako Alex, nikoli jako Spencer, jak ona chtěla. Takže to, že Yvonne umřela, jí spíš přišlo vhod. Když tehdy Toby chtěl odjet z města, byla smířená, že odjíždí, ale když se stala ta nehoda, viděla příležitost a čapla se jí. Proto tehdá po Spencer chtěla, ať jde k Tobymu do nemocnice – všechno si pěkně nastavovala pro sebe.

#6108 -Agáta #6114 Car
1.7.2017 | 12:29:00
-Agáta

#6107 Tercii: aha a nějaký speciál jak víše píše Car bude? Já myslela, že to bylo, tak že Alex poznala v baru Wrena, který si ji spletl se Spencer. Ona zjistila o co jde a, že má dvojče, které si žije na vysoké noze, má rodinu a ona ne a to, že Charlote umřela byl druhý podnět k tomu, proč jim škodit.

#6111 Tercii
1.7.2017 | 23:03:09
-Agáta

Mě by se hrozně líbilo, kdyby udělali nějaký dodatečný díl o tom, jak celý -A nebo aspoň od Mony po Charlote jak žila. Jak se to plánovalo, kdo všechno to plánoval, kdo to věděl, atd … víte jak to myslím.

#6112 blacken #6114 Car
1.7.2017 | 23:32:01
-Agáta

Jo mimochodem nevíte někdo proč tenkrát přestali vysílat seriál Ravenswood?

#6111 Tercii #6112 blacken
1.7.2017 | 23:32:50
Tercii

#6108 -Agáta: O dalším speciále nevím, ale možné to je, nějak to momentálně nesleduju. :D A máš pravdu, samozřejmě Alex byla svým způsobem naštvaná už předtím, ale skutečná obsese u ní podle mě začala až po té smrti Cece. Tedy i v té době se začala tím jejím zvláštním způsobem zamilovávat do Tobyho, ač byl zasnoubený s Yvonne. Tedy v době, kdy začala odstřihávat Wrena, kterému to nebylo po chuti, logicky. A víme, jak to dopadlo. :D

#6110 -Agáta: Protože měl hrozně nízkou sledovanost a lidem se to nelíbilo. A stávající fanoušci PLL chtěli Haleb. Nějak se jim Ravenswood nelíbil, lidi spíš hudrali. Tak to zrušili.

2.7.2017 | 0:23:23
blacken

#6110 -Agáta: Já to nedala snad ani do pátýho dílu. Byla to strašná kravina… Obecně se mi zdá, že spinn-offy dost ničí seriály – u Buffy mě štvalo, že Angel odešel, u TVD to zase vzalo Klause…
#6109 -Agáta: To udělat nemůžou hlavně proto, že by tam neměli co dát :D Mona stíhala sledovat holky, ale i randit a být úspěšná ve škole, tak určitě. Být tak efektivní policie, tak už by neexistovali dýleři drog :D

#6125 A.D.
2.7.2017 | 5:01:50
Tercii

Může mi někdo vysvětlit, co to má Marlene v poslední době s těmi bizarními úmrtími? Nejdřív se Noel sám popraví (ta scéna s tou hlavou mě fakt rozesmála… trochu zoufalstvím) a pak plánuje Wrena zabít žebříkem, který ho měl v podstatě rozseknout na půl? :D Chudák Julian asi věděl, proč si odletěl natáčet něco jiného. Sice jsme dostali diamant, ale aspoň jsme nebyli nuceni být svědky další trapné bizarnosti (pokud ten diamant nebyl bizarností sám o sobě). Nebo jsem jediná, kdo to tak vnímá? Mám pocit, že dokud ABC Family byla ABC Family, tak to ještě šlo, ale co se z toho stal Freeform s odlišnou „vysílací filozofií“, začalo to být všechno ještě víc k smíchu. Já mám vůbec takový pocit, že se ten seriál do nějaké páté sezóny ubíral nějakým směrem, a pak najednou bum. Ale to už je asi na jinou diskuzi.

#6114 Car
2.7.2017 | 13:18:56
Car

#6106 Tercii: tomu naprosto rozumim :D ale je to hrozny proste… tohle se opravdu nepovedlo :-/ kdyz uz zapomenu na to nehorazne klišé s Addison a novou čtveřičkou tak ten Wren… to je proste des bes…
#6107 Tercii: jo skvely diky moc za vysvetleni !!!!! jasan takhle to dava smysl a mas pravdu, akorat ja uz nejak nemuzu :D tak jsem si to musela nejak overit / vzpomenout si :D
#6109 -Agáta: jo to by bylo fajn a myslim ze nam dluzi nejaky takvy dil -A teamu…
#6113 Tercii: podle me z toho po tech vsech letech pekne zmagorila :D jine vysvetleni nevidim :D a jinak jsem rada ze se tam Noel vubec neresil ze jo… :D heled ale jo mas pravdu ja to taky tak vidim 5 serie jeste docela usla jako jasny prvni ctyri byl nej ale ta pata byla taky docela ok, navic serie s Dollhousem ze jo… kdo by to nemiloval :D ale i tak tam bylo hodne dobrych dilu, me treba vadi a dycky vadit bude ze tam Ali nehodili driv jak v pate serii, nicmene jak spravne rikas… ty dve posledni serie byli naprosto sileny… taky tady v tech seriich se mi totalne znechutil jak Caleb tak Hanna :-/

#6119 Tercii
2.7.2017 | 15:20:20
Car

lidi tak me napada :D ze po tech vsech letech si ta umrti v Rosewoodu museli vykompenzovat vsemi temi dvojcaty nebo nevim :D aby se jim vyrovnal stav…

jinak si tak nejak rikam ze kdyby mela treba Spencer rozdvojenou osobnost tak by to snad bylo lepsi nez tohle twl… :D

2.7.2017 | 17:19:21
Danielkaaaa

Ahoj holky neporadily by jste nejak seriál podobný pll ?? Vím ze už jsem se na to jednou ptala ale oba seriáli již znám

#6117 Tercii
2.7.2017 | 18:18:59
Tercii

#6116 Danielkaaaa: Ono moc podobných seriálů, které pořád ještě běží, moc není. Většina jich skončila po pár sezónách. Můžeš zkusit ještě Scream Queens, to má zatím dvě řady a nevím, jak to bude dál. Ale není to vyloženě podobné, je to spíš taková sranda. Nebo by se to aspoň tak dalo vzít. Jestli ještě někdo zná něco podobného, třeba poradí víc než já. Jinak Marlene má ještě nový seriál Famous In Love, popravdě je to docela blbost a taky to není PLL moc podobné, ale nevím. Každý máme jiný vkus. :D

#6121 Car #6134 Danielkaaaa
2.7.2017 | 20:19:42
ariaariaaria

kde seženu prosím díl i s titulky ? :)

#6120 Tercii
2.7.2017 | 20:47:21
Tercii

#6114 Car: Opravdu mi prostě připadá, že epizody po Dollhouse už patří k jinému seriálu. :D Protože jako mávnutím kouzelnýho proutku se okamžitě zapomnělo na dějové linky typu Bethany, Eddie, Wren… Jako jestli to je třeba opravdu tím, že AD měl být původně Wren, jenže nakonec si to Marlene rozmyslela a tyhle dějové linky „musela“ nějakým způsobem zahrát do outu? Opravdu to na mě takhle působí. Například Bethany měla mít na 100 % daleko větší relevanci, když vezmu v potaz ty její kresby, které se vlastně nakonec vůbec neřešily. S čímž souvisí Eddie, který Ezrovi poskytl jednu tu její kresbu a pak odešel z Radley – tady jsem si zase na 100 % jistá, že kvůli Wrenovi. A Wren zase tehdy vymalovával ten obrázek, červený kabát, což zase mělo ukázat na skutečnost, že věděl o Red Coat a že tam možná kolují nějaké umělecké geny. Takže jsme zase zpátky u Bethany. Wren Bethany Eddie, Wren Bethany Eddie, pořád dokola. A nakonec? Všichni tři začali být záhadně irelevantní v době, kdy Marlene údajně vymyslela tu věc s Alex. To je to, co mě na tom právě nejvíc štve. Přitom se to vyvíjelo tak dobře. Nakonec by to stejně dopadlo tak, že by dcerou Mary nebyla Spencer, ale Bethany (proto Jessica chtěla, aby jí Bethany říkala „teto Jessie“). A třetí dítě by nebylo žádné dvojče, ale Wren (aneb Wrenova slavná věta „můj život byl mojí volbou“ a že jeho rodina nebyla v žádném ohledu tak „perfektní“, jako Spenceřina). Myslím, že se Marlenina prvotní myšlenka ubírala právě tudy. Neříkám, že je to do detailu správně (konkrétně ta část s Mary), ale myslím, že to tak mělo být.

Ale i kdyby to tak nebylo a vezmeme v potaz skutečnost, že teď z původního AD máme diamant, máš pravdu, že ta rozdvojená osobnost by nakonec možná byla lepší, než dvojče. Vím, že bylo spoustu zastánců dvojčete, i když popravdě nevím proč, dvojče je neuvěřitelně alibistické. Navíc je to nová postava. Ale nikomu jeho názor brát nechci, já sama jsem dlouhá léta zastávala teorii, která moc populární nebyla a není. Přesto se za to nestydím, kór když teď vím, že to chvilku byla pravda. :D

#6121 Car
2.7.2017 | 20:48:12
2.7.2017 | 20:49:15


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama