Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 471×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Diskuze: Pretty Little Liars

Nikdy nevěř hezké holce se strašlivým tajemstvím.

Car

jo a jeste jedna vec furt nechapu co s tim vsim mel ten Noel :D

#6023 Tercii #6040 goldi20
29.6.2017 | 11:57:31
Tercii

#6020 Car: Mě to taky mrzí. Když už dali dvojče, tak proč jí tam nedat dřív? Dvojče je prostě nová postava, i když vypadá stejně jako jedna z těch původních. Troian teď sama v nějakém rozhovoru řekla, že Alex neměla nejmenší důvod jezdit do Rosewoodu až do doby, kdy umřela Cece. Jasně, že kdybych to brala na rovině reality (což je kravina, já vím), tak by to bylo ok, ale tohle je seriál a prostě to měla být postava, kterou jsme znali už dřív. To, jak do toho všeho zaplete zbytek postav, Marlene vymyslela až při psaní scénáře. Přijde mi to trochu jako podraz na fanoušky. Dvě série to vést nějakým směrem a pak si to rozmyslet, úplně tím rozhodit příběh a dát tam postavu, o jejíž existenci diváky informují až v poslední epizodě ever. Juchů. :D

#6035 Car
29.6.2017 | 12:10:39
Tercii

#6021 Car: To nikdo. :D Jenom se ví, že zabil Saru, ale proč, to navždy zůstane obestřeno tajemstvím. :D A nebo jsem nedávala pozor.

#6037 Car
29.6.2017 | 12:11:20
monika.t.cr

Chtěla bych vám něco ukázat. Poradíte mi, na jaký stránky to z počítače uložit, abych sem mohla hodit odkaz?

#6025 monika.t.cr
29.6.2017 | 12:59:28
monika.t.cr

dala jsem to na uloz.to, ale nevím, jestli je to tady povolená stránka :D #6024 monika.t.cr:

#6027 Tercii
29.6.2017 | 13:02:15
verich

Tohle vysvětlení se mi líbí více a hlavně dává smysl, oproti tomu co bylo ve finále. Unicorn 01 says: štvrtok, 22nd jún 2017 at 4:29 pm Podle mě je to dvojče Spencer, které je s ní totožné. Jmenuje se Avery Drake (sedí inicialy A.D) Avery je kamarádka Sary Harvey. Když byli tuším Hanna s Emily ve městě aby se ptali na zmizení Sary. Jedna holka říkala že byly 4: Sara, Avery + ty dvě… ale Avery nemohla protože se jí udělalo zle. Podle mě se s holkami pouze nechtěla sejít, zjistily by totiž že je naprosto totožná se Spencer. Potom tu máme dollhouse kdet o celé řídila podle všeho Charlotte ale není to pravda. Když se Spence setkala v „tváří v tvář“ s osobou o které si myslela že je to Charles tato osoba byla stejně velká jako Spencer ale když se někdy v 3 serii Cece bavila se Spence Cece byla však o mnoho menší. Což je tedy 2 důvod proč se domnívám že Avery je A.D. Další na řadě je únos Hanny. Hanna měla „sen“ ve kterém se jí objevila „Spencer“. Opravdová Spencer věděla, že Hanna není vrahem Charlotte ale ta ve snu (Avery) se jí ptala: „vždyť jsi A.D řekla pravdu, ne?“ Když jí Hanna odpověděla ne tak hned po „probuzení“ měla šanci jít ven. Další důvod je letiště s Wrenem. Spencer byla scénu předtím s Marcem Furym v bytě Mary Drake. Scéna potom byla na letišti kde na sobě měla černé kalhoty a černý rolak. V bytě u Mary měla však bílí dlouhý kabát. Chtěla po Ezrovi aby se nikdo nedozvěděl, že na letišti byla, podle mě to neni informace, která by byla pro opravdovou Spencer nějak závažná, ale pro Avery která se za ni vydává už je. Tak to bychom měli letiště a můžeme se podívat na tu záhadnou noc kdy Alison „zmizela“. Zaměříme se na Spenctrin náhrdelník. Když se Aria tu noc probudila jako první a uviděla Spence jak jde směrem ke stodole ptala se jí kde je Ali. Ta odpověděla že nikde neni a na sobě měla náhrdelník, který byl do tvaru obdélníku. Když tady byl však flashback ve kterém se Spencer (Avery) hádala s Alison měla ma sobě náhrdelník ve tvaru kruhu. Ve stejné scéně také Avery vypadli prášky z čehož plyne další důvod že jsou dvojčata(Spencer, Charlotte dokonce i jejích matka Mary tedy byly minimálně jednou v Radley) a Avery i Spence tedy ujížděli na práškách. Mám tady takový malý posledni důkaz, že jsou dvojčata a sestry Charlotte. Všechny 3 jsou naprosto geniální: Charlotte byla nejlepší -A vůbec, Avery (minimálně podle mé teorie) je taky velmi dobrá -A.D a Spencer je taky velmi inteligentní. Toť k teorii vše. Příští tyden dostanu asi záchvat breku když můj milovaný seriál skončí. Napište mi prosím jestli někdo z vás má stejny názor na -A.D jako já. Teď už je to vážně všechno Kisses -A.

#6028 Tercii #6034 Veruse94 #6037 Car
29.6.2017 | 13:07:22
Tercii

#6025 monika.t.cr: Tak jak zkusit to můžeš :D Ono záleží co to je :D Kdyžtak můžeš zkusit i úschovnu

29.6.2017 | 13:34:10
Tercii

#6026 verich: Já ti nevím, mně už to přijde prašť jako uhoď. Jediné co vím je, že Marlene už si na nějakou Avery tutově nevzpomíná, ani nevěděla, kdo zabil Wildena. Čímž neříkám že je to špatná teorie, jen hraje na detaily – na rozdíl od Marlene. Paradoxně.

29.6.2017 | 13:42:06
monika.t.cr

tak uloz.to je „cenzurováno kvůli problémovému obsahu“ achjo :D

#6031 Tercii
29.6.2017 | 14:41:53
monika.t.cr

takže po přečtení diskuze a hlavně příspěvků od Tercii :D mě napadlo tohle

#6032 Tercii #6033 Tercii
29.6.2017 | 14:46:01
Tercii

#6029 monika.t.cr: No a co to bylo? :D Šlo by to na tu úschovnu?

29.6.2017 | 14:46:42
Tercii

#6030 monika.t.cr: Už to vídíííííím xD xD

29.6.2017 | 14:47:08
Tercii

#6030 monika.t.cr: Ok. Tohle je od teď moje nejoblíbenější věc na světě. :D

29.6.2017 | 14:48:49
Veruse94

tak ani po shlédnutí dílu s titulkama nejsem moudřejší.. ale to se dalo čekat :D .. opravdu mě štve toho času a spekulování .. Marlene si měla nějakou fanouškovskou teorii alespon přečíst, kouknout na ní .. protože by to dávalo asi tak milionkrát větší smysl.. viz #6026 verich: tento příspěvek.. jak kdyby najednou na všechno opravdu zapomněla… v jakékoli teorii se hrálo na sebemenší detail.. a ona to prostě totálně zazdila…

29.6.2017 | 16:49:48
Car

#6022 Tercii: asi tka nejaka Alex jako takova tam byla slovy 3× z toho 2× spala s Tobym, tak sorry ale to je fakt uzasny diky diky dekujmem moc… a jako nevim no ale teda logicky pokud je nekdo cely zivot sam a dozvi se z niceho nic ze ma nekde rodinu tak to asi zcela logicky zkusi se s ni nejak spojit nevim no.. to mi tam taky nedava moc smysl… proč první dceru (syna) vzala Jessica k sobě a dělala mu matka, následně se narodila Spencer, kterou chodili Hanstingsům, poslední Alex si Jessica vůbec nevšímala a dovolila ji Mary prodat někam do Anglie?

#6036 Car
29.6.2017 | 17:36:07
Car

#6035 Car: sakra spatne se mi odeslalo ale druha cast meho prispevku je od uzavitalky Stolid .. s cimz teda naprosto souhlasim…

29.6.2017 | 17:36:50
Car

nebo ty podzemni bunkr twl… cely Rosewood zije dvojim zivotem , pod zemi a nad zemi?
#6023 Tercii: twl fakt nechapu jeste tam do toho cpat Noela to bylo proste zbytecny uprime receno nejvetsi motiv stejne mela Jenna twl.. :D
#6026 verich: ty kraso takovych detailu :D tak to neni nic pro me ale i tak zajimavy :-D

29.6.2017 | 17:42:20
Tercii

Mě to tak čílí, lidi. :D Dneska jsem měla puštěné rádio a tak se do toho zaposlouchám a slyším Rihannu – Diamonds. Myslela jsem, že to se mnou šlehne :D „…shine bright like Wren Kingston…“

#6039 Car
29.6.2017 | 18:10:14
Car

#6038 Tercii: aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaa :-D

29.6.2017 | 18:21:19
goldi20

#6021 Car: Charllote na něj něco měla přece :D :)ale nikdy se nezjistilo co :D

#6052 Car
29.6.2017 | 19:08:49


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama