The Flash Juliana bude po zbytek řady pohánět vina za to, co jako Alchemy udělal

Juliana bude po zbytek řady pohánět vina za to, co jako Alchemy udělal

Juliana bude po zbytek řady pohánět vina za to, co jako Alchemy udělal

Dr. Alchemyho si ve zbytku této řady už asi neužijeme, ale to neznamená, že si dostatečně neužijeme Juliana. Ten je už nějakou dobu plnohodnotným členem týmu, pro který pracuje z jednoho prostého důvodu.


14 5
6.3.2017

Julian Albert se stal plnohodnotným členem Flashova týmu, ale své pravé motivy, proč se členy tohoto týmu spolupracuje, bude držet pod pokličkou. „Jak jste mohli vidět ve dvanáctém díle, tak vina ovlivňuje jeho psychiku. Stvořil Clivea Yorkina, který chtěl zabít Joea, málem zabil Iris a zabil Julia Mendeze a další lidi,“ řekl tvůrce Aaron Helbing.

(Foto: CW)


I když Julian nemohl za to, co jako Dr. Alchemy dělal, tak stále cítí vinu za jeho činy, protože je vlastně páchal on. „V podstatě je Savitarovým prostředníkem. Není potěšen z toho, kým je. Chce přijít na to, jak pomůže týmu, protože ví, že stvořil padouchy, kterým tým čelí,“ dodal Aaron Helbing.

Jak se vám zatím vývoj Juliana Alberta líbí? Chcete, aby v týmu působil i nadále?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /13

Mohy

Ach jo.. :D

6.3.2017 | 16:11:53
Stardos

Jako byla by chyba, kdyby Julian odešel.

6.3.2017 | 16:28:32
Wencek

Dobrá postava a dobře zahraná. Jen se obávám, aby ho scénáristi nezničili jako se jim to povedlo s většinou ostatních postav. Popis naznačuje pravý opak. Bohužel.

#5 p3dro
6.3.2017 | 16:54:42
scottt1

snad vydrzi dlhsie ako Edie

6.3.2017 | 17:21:45
p3dro

#3 Wencek: Já myslím, že s tím už začali a celkem se jim to daří. Bohužel!!! A nedej bože, aby ho ještě dali dohromady s Caitlin.

#6 Wencek #7 Simir
6.3.2017 | 18:19:47
Wencek

#5 p3dro: To, že by se měl Julian dát dohromady s Caitlin by mi ani tak nevadilo, ale hlavně ať nefňuká jako Barry a Wally celou serii.

6.3.2017 | 19:28:14
Simir

#5 p3dro: S Caitlin tezko, kdyz se ma vratit Ronnie… otazka je pokud to ovsem bude ten nas (telo se nanaslo, takze nejaka moznost tam je) a vzhledem k tomu ze E-2 Ronnie to ma za sebou a na E-19 je mezidimenzni cestovani zakazany.

6.3.2017 | 21:06:44
default

Ach neeee! Uplakanek Barry, pak Caitlin a ted i Julian? To je trapne! :( Jako kdyby nestacilo, ze co dil, tak nejake vycitky a fnukani musime poslouchat jak od Barryho tak od Olivy ze Star city. :(

7.3.2017 | 0:13:29
Rubi

postava Juliana je fakt v pohodě, na to jak byl ze začátku nepříjemný je ted velice milou součástí týmu a snaží se pomáhat … klidně by se mi líbilo kdyby nasadil masku Alchemyho a byl kladnou postavou, ta maska mu celkem slušela :)

7.3.2017 | 12:45:03
dadinka

Řeknu to tak. Jestli se Julian s Cait ještě více sblíží, tak mu kopu hrob, protože mně přijde, že je naše Killer Frost v tomto směru prokletá. Ta prostě nikdy nemůže být s nikým, protože ten člověk vždycky umře. Či-li Juliane, táhni od ní co nejdál, protože tě v tom seroši chci!

7.3.2017 | 14:55:58
scottt1

A mozno to bude prave Julian, kto zachrani Cait pred Killer Frost.

7.3.2017 | 18:49:59
KaraSnowAllen

Já doufám, že mi Juliana nezkazí, stal se mojí nejoblíbenější postavou, ovšem nechci aby dopadl jako Eddie(kterého jsem si totálně zamilovala) nebo Frostiny kluci – mrtev. S ní už může být fakt jen Barry, protože ten má plot armor. :D Chudák Cait, má v tomhle stejné prokletí jako Liv z IZombie.

8.3.2017 | 14:06:21
meya

myslím, že Julian bude chodit s Caitlin

8.3.2017 | 19:19:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás