The Flash Novinky ze světa nových postav

Novinky ze světa nových postav

Novinky ze světa nových postav

Do seriálu The Flash zamíří další dvě nové postavy, které se nám postupně představí v desáté a dvanácté epizodě.


13 0
18.11.2014

Novou postavou seriálu The Flash se stává Jason Rusch, který se poprvé objeví v desáté epizodě (tedy až roku 2015). Jason má velkou spojitost s příběhem Firestorma (Ronnie Raymond sehraný ve třetí epizodě Robbie Amellem), jehož ohnivé superschopnosti se v seriálu skutečně objeví.

Abych nenapsal příliš komiksových spoilerů, tak vám prozradím, že Jason byl studentem na Hudson University, kde byl součástí výzkumného týmu Martina Steinea. Tento tým pracoval na projektu pod názvem F.I.R.E.S.T.O­.R.M. Po Ronnieho smrti převezme Jason jeho pozici v týmu. Tuto postavu si zahraje mladý začínající americký herec Luc Roderique (obrázek v hlavičce).


Druhou novou postavou je Clay Parker, kterého si zahraje Micah Parker (obrázek vpravo), jehož jste mohli vidět v seriálech The Vampire Diaries či Mob City. Clay je ve vězení v Iron Heights, kde se ocitl kvůli krádeži peněz. Jeho přítelkyně se však stane meta-člověkem a z vězení jej vysvobodí. Clay zneužije jejích citů k němu a přesvědčí ji, aby své superschopnosti využila ještě k něčemu, z čehož bude mít Clay prospěch. Clay by se měl objevit ve dvanácté epizodě.

Diskuze /3

Onewinged

Já myslel, že Jason Rusch je černoch :D

18.11.2014 | 20:14:05
MaliaStiles

UZ se tesim na Robbieho :)

18.11.2014 | 20:57:30
myroslav

zaujímavé, že si berú z každého komiksového obdobia niečo :)

29.12.2014 | 22:56:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás