The Strain Augustin "Gus" Elizalde

Augustin "Gus" Elizalde

Augustin "Gus" Elizalde

Gus je členem pouličního gangu. Nedávno opustil věznici, od té doby se však snaží řídit zákony a starat se o svou rodinu. Stejně jako všechny ostatní postavy je také jistým způsobem propojený s Mistrem.

Sezóny 4
2014 -


Gusův příběh 1. série

Augustin „Gus“ Elizalde bydlí ve starém panelovém domě společně se svou matkou a bratrem (který je během šíření nákazy infikován a následně se proměňuje na strigoie). Nedávno byl propuštěn z věznice a od té doby se snaží chovat dle zákonů.

Kvůli tomu, že chce chránit svou matku za každou cenu je však nucen se ještě jednou „ušpinit“, má za úkol z uzavřeného letiště odjet s dodávkou. Zdánlivě ne příliš závažný zločin v důsledku přispívá k rozšíření nákazy, jelikož je v dodávce převážen Mistr i se svou rakví, kterou vyřezal během druhé světové války Abraham Setrakian.


Poté spáchá ještě několik drobnější zločinů (ukradne automobil, musí se zbavit mrtvého strigoie), ve výsledku se však shodou náhod setkává se setrakianovým týmem a přidává se k němu.

(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Keilar

som rada, ze sa spojil s nasim timom, platny prirastok, asi tak ako Fet ale obcas je vtipnejsi a tiez vynaliezavejsi, mozno tym, ze mladsia krv. Ale tie jeho hlasky su obcas fakt dobre, myslim ze sa bude skvele doplnat s profesorom a Fetom. Zaroven ma svoju vlastnu jedinecnu osobnost a charizmu – skratka, chlapci drzte sa :)

30.3.2016 | 20:41:46
Kothy

Ostrileny mexikanec.

24.8.2015 | 19:15:29

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S04E05: Belly of the Beast

cz1%
en100%
DOKONČENO

Seriál The Strain pro vás překládají @Hendorn, @Blahar a @Janel.

Překlad na verzi: The Strain S04E05 PROPER HDTV x264 FLEET

Svět se změnil

Svět se změnil

Kniha vs. seriál

Vyberte nejlepší podobu Mistra

Vyberte nejlepší podobu Mistra

Mistr, hlavní záporná postava, prošel za celou dobu vysílání seriálu několika kosmetickými změnami. Jaká podoba je vaše nejoblíbenější?

Čtvrtá a poslední sezóna potvrzena

The Strain získal čtvrtou a závěrečnou sezónu

The Strain získal čtvrtou a závěrečnou sezónu

Seriál The Strain byl obnoven pro čtvrtou sezónu. S dobrou zprávou přichází i horší informace. Čtvrtá sezóna bude zároveň i konečnou.

Citáty

Citáty

Sledujte si nás